• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hormonální antikoncepce. Jaké máte zkušenosti?

14. října 2016 
Holky budu tu mozna za blbce.Ale diky velmi nepravidelne MS,mi doktor predepsal trinovum a na vyvolani MS proveru.Jenze po dobrani provery za tyden jsem mela jasne krvaceni,coz jsem povazovala za MS a zacla brat Antinu ale dnes je to 3 den a uz vcera jsem prestala krvacet..tak ted jsi nejsem vubec jista zda jsem neco neudelala blbe..Antinu jsem jeste nikdy nebrala
24. bře ve 22:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Doporučuju tělísko. Uvolňuje oproti klasickým pilulím minimální dávku hormonů :wink:
28. bře v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrucianita no ale pozor, ze ne kazdy to snese ... Ja kdyz mi ho zavedli, tak jsem zacala zvracet, polilo me horko, zacala jsem omdlivat a skoncila v nemocnici. Ale jakmile mi ho vyndali, tak toto vse ustoupilo. Nic horsiho jsem v zivote nezazila. Ale dokud se to nezkusi, tak clovek nevi no ...
30. bře ve 02:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Chystám se brzo vysadit HA a přejít na kondom a nebo kombinaci Pharmatexu s přerušovanou souloží, tak bych měla ráda všechny informace pohromadě...
25. dub v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ji vysadila delala mi zle tak mam dve platicka navic a zbytecne
26. dub ve 22:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Hormonální antikoncepce je sra*ka, strašná zátěž pro organismus, především játra. Není to nic dobrého, ani zdravého, doporučuji zapátrat po jiné alternativě a nebo nebrat nic, což je vůbec nejlepší. Nebrala jsem nic 6 let, hlídali jsme sex a otěhotněla jsem hned jak to bylo plánované a cílené. Dřív nikdy.
27. dub v 11:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti s antikoncepci MYLAZ? Snazim se nabrat nejake to kilo. Jsem po dvou detech a mam 52kg a 170cm, takze proste vyzle... A dr.mi predepsala tuto. Diky za odpoved :slight_smile:
27. dub ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej léků”
23. kvě v 10:42 • nettka18
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj prosím, jakou vybrat antikoncepci po porodu. Máme  3 děti, což nám plně postačuje.... ha antiko jsem užívala spoustu let, ale vždy jsem dlouho hledala, která mi sedne. Měla jsem problémy s pletí, náladovost, deprese, naprostý nezájem o sex…prosim poradte jakou nehormonalni nasadit
20. čer ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja beru rhonyu už je tomu rok, na začátek se mi zvětšily prsa a mela jsem je citlive na dotek ale pak po 2tydnech v pohode, zhubnula jsem ,zlepšila se mi pleť, když jsem ještě antinu nebrala tak jsem mela menstruaci hodně ne pravidelnou,a pleť strašná,ted to dostavam sice az 5-6den v 7denní pauze ale jsem spokojená,váha zase nahoře ale toď mou vinou :grin: hold moc jím :grin: opravdu doporučuji
16. srp v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si nikdy nemyslela, že bych měla s antikoncepcí problémy, dokud jsem nevysadila a nezjistila jsem že bez antikoncepce se cítím daleko lépe...
17. srp ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej léků ve fóru”
23. srp v 18:49 • m1k1
@kalerat jestli jsi po kazde pauze zacala spinit, spravilo se to? Za jak dlouho?
26. zář v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisren trvalo to 3 měsíce
2. říj v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, že máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Saxi?? :slight_smile:
5. říj v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych radu nebo jestli máte někdo stejnou zkušenost jako ja...
Přes rok jsem užívala ha cleonitu a vse bylo v pořádku pak jsem ji na nějakou dobu vysadila a ted ji mam znovu uzivam ji už 5 měsíců jenže vzdy v pulce nebo někde ke konci plata to dostanu i přestože mi zbývá do konce plata ještě několik prášku mate s tím nějaké zkušenosti? Co vám na to řekl gynekolog? Děkuji za jakou kolik odpověď
8. říj v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepoužíváte někdo antikoncepční náplasti LISVY ? Dr. mi je teď nově napsala a v žádné lékárně je nemůžu sehnat, prý je teď výpadek.
12. říj v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, 12 let jsem brala Logest, s několika malými pauzami, vedlejší účinky žádné, po 12 letech ale praktická MUDra zjistila zvýšené jaterní testy (ne moc ale stejně), tak jsem s tím skončila, MS pravidelná a přesná jako hodinky, po půl roce otěhotnění s následným spontánním potratem cca v 6 týdnu, po dalším půl roce jsem opět otěhotněla a tentokrát vše v pořádku, každopádně se teď k Logestu vracet nebudu, HA není tak úplně super, jak se nám snaží farm.průmysl namluvit, teď chci fungovat přirozeně, HA plánuji nasadit až po čtyřicítce opět :slight_smile:
12. říj v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexia007 Po čtyřicítce ji už někde ani předepisovat nechtějí, že už je to dost rizikové. Moje dr. předepisuje až do 50 let.
12. říj v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol Díky za info, HA by mohla zmírnit příp. projevy menopauzy, teď místo HA mi nabízeli tělísko, ale k tomu mám vyloženě neg. postoj, moc dobře pamatuji mamku, jak vždycky trpěla při MS, když měla NT, ač jsou dnes jiné technologie.
13. říj v 00:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexia007 Údajně je HA riziková kvůli kardiovask. systému a rakovině, ale nejsem dr. a proto jsem se dr. v pondělí ptala, do kdy mi antikoncepci může psát. Tělísko taky nechci, jednak je to cizí těleso v těle a jednak jsem si načetla, jakému množství lidí to nesedlo a muselo ven, navíc docela dost žen přes to otěhotnělo a muselo s tím rodit, protože vyndání by prý mohlo způsobit potrat.
13. říj v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já beru hormonální antikoncepci a jsem s ní spokojená...:slight_smile:
13. říj ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem LISVY sehnala a večer mi volali z lékárny, že ji mám vrátit, že se stahuje z trhu.
13. říj ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně naprosto vyhovovala Belara - hlavně kvůli plěti, vlasům, náladě. Kila navíc mi nepřidala, cyklus byl pravidelný na hodinu a bez bolestí! Teď jsme se rozhodli pro mimi, takže mi zbyla celá krabička (3 platíčka) - pokud byste měla některá zájem, prodám za 500,- (osobně předám v Praze)
14. říj v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek