Jak dlouho před početím jste vysadily antikoncepci?

Ahojte holky, určitě tady ta otázka nejednou padla, přiznám se, že jsem moc diskuzí zatím neprošla a jsem zatím tímto tématem "nepolíbená". Ale jak dlouho před plánováním miminka jste vysadily antikoncepci a začaly své tělo připravovat na tak velký krok. A jak připravovat? Díky za tipy a rady😉
ladenka
19. dub 2013
Snažili jsme se u obou hned od vysazení, první se povedlo po 8 měsících, druhé na první pokus.
luciinka001
23. dub 2013
Já jsem vysadila prášky v listopadu a v únoru jsem už nedostala měsíčky 🙂 takže to bylo celkem rychlý. 🙂 Nějak jsme to neplánovaly,když by to mělo přijít nevadilo by nám to a splnilo se. Takže držím pěstičky.A hlavně sem na to vůbec nemyslela a o to to zjištění bylo krásnější. 🙂 Pořád jsem si myslela že to mám stále rozházené po tom vysazení. A pak najednou dvě čárky. Je to moc krásný pocit 🙂
sylvar
23. dub 2013
3 mesice a v zari 2006 jsem otehotnela,jo,pul roku pred otehotnenim jsem vubec nepila alkohol,asi jen sklenku sampusu 😃
sasina1982
26. dub 2013
já jsem nějak koncem března vysadila a 30.dubna byla poslední menstruace...takže téměř hned jsem otěhotněla 🙂
callwen
26. dub 2013
Já jsem vysadila rok před začátkem snažení, aby se tělo po letech pročistilo. Mezitím jsme si "dávali pozor". Miminko se povedlo druhý cyklus snažení.

Začni psát odpověď...

Odešli