Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak jste to měly s menstruací po vysazení antikoncepce?

kesinka89
27. kvě 2016
Zdravíčko ženy 🙂
Chtěla jsem se zeptat jak jste to měly s menstruací po vysazení antiko? 15. Dubna jsem měla poslední prášek, pak za tři dny jsem to dostala (18.4.) a teď jsem to čekala 16.5. ale už má týden a půl zpoždění. Měly jste to podobně? Děkuji moc 🙂
misina01
27. kvě 2016
Já vysadila 28.2. MS jsem dostala 3.5. a pak už ne. 3.5.jsem byla na injekci agolutinu, aby se mi vůbec spustila... 😐 takže srovnávání cyklu asi nebude v mém případě nic lehkého 🙂 každopádně týden a půl je ještě ok 🙂 rozházené hormony.
andreaandrejka
27. kvě 2016
@kesinka89 Je to úplně normální. Někdy trvá nějakou dobu,než se cyklus srovná. Pokud máš zpoždění, udělej test, když bude negativní, dojdi na vyvolávačku, nebo prostě čekej.
luj89
27. kvě 2016
Ahoj, je to naprosto normální. Já neberu HAK od začátku roku a cykly byly: 34, 15, 35, 44. Na vyvolávačku jsem nikdy nešla, nechci do sebe cpát zase nějaký umělý hormony (kvůli tomu jsem antikoncepci nevysazovala...). Vždycky jsem si říkala, že bych to s Dr. řešila až po 2. vynechané MS (2x28 dní cyklu). Piju kontryhelový a řebříčkový čaj. Dobrý je prý i gynex, teď jsem narazila na obdobu - ženské kapky od grešíka.
no_title
27. kvě 2016
já to po vysazení nedostala vůbec. 50. DC jsem se už naštvala a šla na vyvolávačku. Cyklus přirozeně nemám vůbec, ale u mě je prokázaný hormonální problém ještě před užívám HA.
misina01
27. kvě 2016
Já jinak taky piju kontryhel a kapu kapky 🙂 teď zkusím další bylinky na srovnání 🙂
kesinka89
autor
28. kvě 2016
Aha, tak to se mám na co těšit 😃 V pondělí jsem se objednala na gyndu na kontrolu po roce, a sestra mi akorát řekla, že když to do dvou týdnů nepřijde, mám si udělat test 😃 Tak mě to trochu vyděsilo 😃 Kontryhel jsem taky kdysi pila, aby mi nebylo tak blbě a zpravidelnil se mi cyklus, ale nic moc. A ty kapky asi taky zkusím 🙂 Tak vám moc děkuju 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli