Jaké máte zkušenosti s nitroděložním tělískem?

Je mi 21 let. Slyšela jsem, že mladým holkám nitroděložní tělísko nedávají, že to pro ně není vhodné, ale prášky mi nevyhovují. Děkuji za rady. 🙂
sarkad2856
6. srp 2013
@trishaska Já osobně žádné,ale kamarádka ho měla a měla všechny těhotensképříznaky,říkala že by si ho už nedala :-|
lumanima
6. srp 2013
@trishaska ahoj, já měla Mirenu (jinou antikoncepci nemůžu) a byla jsem spokojená. A vím ze svého okolí, že ji mají i mladé holčiny. (já 32)
anie07
9. srp 2013
Ahoj, je mi 29let a jsem po jednom tehu. Mam stribrne nehormonalni telisko a az na uvodni spineni po zavedeni (cca 12dni), jsem spokojena.
liss_durman
21. srp 2013
Když mi bylo 18, zjistila se u nás v rodině Leidenská mutace, i u mě. Takže nemůžu vůbec žádné hormony. Doktor mi řekl, že mi může zavést nitroděložní tělísko, ikdyž jsem ještě nerodila. Řekla jsem, že si to promyslím a než se tak stalo, byla jsem těhotná 😃 Na kontrole po 6-nedělí jsem si nechala hned zavést stříbrné nehormonální tělísko (značku nevím), stálo mě to asi 1300,- a je to na 5 let. Bylo mi 19 let a mám ho doteď, za 2 měsíce si ho plánuji nechat vyndat, protože chceme další mimi. Asi každý doktor to vidí jinak. A hlavně každý doktor chce prodat antikoncepci od určitých farmaceutických společností. Takže si nenech nic nakecat! Raději konzultuj ještě s jinými doktory.
lindynette20
15. zář 2013
Bude mi 18 let a chci se zeptat jestli si myslíte že je nitroděložní tělísko pro mě vhodná volba ,mám pilulky Lindynette 20 už 2 roky a přestávám mít chut na sex ..

Začni psát odpověď...

Odešli