• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký druh antikoncepce, pokud už nechceme děti?

6. června 2012 
Ahoj,
zajímalo by mě jakou antikoncepci máte, pokud už nechcete mít děti? My máme dvě holky a myslím, že to stačí (nevím, tedy jestli to za čas nezměníme... :wink: )
Prášky, tělísko, injekce? Do prášků se mi moc nechce a z tělíska mám blbej pocit.
Jakou máte?
23. led 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám jedno dítě,druhé neplánujeme a beru antiko....já ho brala i před těhu 12 let
23. led 2012 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nehormonální tělísko,prášky ani injekce mít nemůžu
23. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja slysela o implantatu ... http://www.docsimon.cz/zbozi/riselle-implantat-1x-25mg-1ks
mam taky dve deti,ale zatim nevim co zvolim..s aplikaci se to pohybuje kolem 5000,- a je to na 3-5 let..musis si dat pozor abys nepribrala..nejak se to nema obalit tukem-implantat se dvaa pod lokalnim umrtvenim do vnitrni strany paze. drive sem mela antikoncepci yadine..injekce mi mudr nedoporucil .a z teliska mam taky spatny pocit-spineni,vypadne,zaroste atd..
23. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru normálně HA pilulky(Yadine),ale slyšela jsem o náplasti a dost si jí holky chválí :slight_smile:
23. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já šla do Mireny (horm.nitroděložní tělísko), dr mi řekla, že je to momentálně ten nejlepší druh antikoncepce na trhu. Jsem moc spokojená, mám ho od konce listopadu, dva týdny jsem krvácela, pak už nic, dneska jsem byla na kontrolním UTZ, jestli je tam kde má být. Vše je v pořádku..
23. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už hormony nechci, tělísko také ne v mém okolí mám několik důkazů o jeho "spolehlivosti";) tak jsem šla do tohoto a zatím spokojenost http://www.pesarfemcap.cz/menu-coje
6. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@samik2008 - mohu se zeptat jak se tělísko přímo jmenuje a koli stojí? Taky nechci hormony a dr mi doporučila jen Pharmatex. Díky
6. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Implanon, to je to tělísko, co se píchá pod kůži na ruce a taky si nestěžuju. Aplikace naprosto bezbolestná, krvácení žádné, Mám ho od října, je na 3 roky, cena 5 tis.
6. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek