Máte skúsenosť s antikoncepciou Sunya?

m_sz
25. led 2016

Ahojte! Prvýkrát v živote idem brať tabletky a celkom sa toho obávam. 😒 Máte nejaké skúsenosti s tabletkami Sunya? Chcela by som vedieť čo očakávať. 🙂 Ešte jedna otázočka. S priateľom už jedno dieťa máme a do druhého sa nám vobec nechce ani po stránke finančnej ani výchovnej, pretože náš prvorodený je sičák k neuhlídání. 🙂 Preto by som chcela vedieť váš názor...ako by ste riešili antikoncepciu na dlhodobo?. (inak priateľovi som zo srandy navrhla vasektomiu s argumentmi že ďalšie dieťa ani inú ženu už predsa nechce a že takto je to 100% ochrana...podľa výrazu v tvári a zretelného ty si magor my došlo že táto možnosť je vylúčená takže príjmam akékoľvek iné nápady 😀 😀 😀 )

keydance
25. led 2016

Brala jsem jí asi 5 let. Nikdy žádný problémy, jen po vysazení mi vypadalaly vlasy :D

kristyn86
25. led 2016

Já jsem je brala cca taky 5 let, ze začátku dobré, byla jsem moc spokojená. No ale pak mi začaly otékat nohy, všemožná vyšetření vyloučily vážná onemocnění a nakonec pomohla změna antikoncepce 🙂 Ale kolegyně taky bere Sunya a je spokojená. Já jsem v podstatě taky byla 🙂

darusenka
25. led 2016

Já je beru 9 měsíců. A už je nechci. Vůbec se nepoznávám. Jsem protivna a bez chuti na sex.

darusenka
25. led 2016

Další dite taky neplánujeme a uvažuji o nitrodeloznim telisku.

m_sz
autor
26. led 2016

@darusenka ja som nad telieskom tiež uvažovala...myslím že je to pohodlnejšie pretože nemusíš stále myslieť či si si tabletku náhodou nezabudla zobrať 🙂 známa vravela že ju to vyšlo na 5000kč takže aj po finančnej stránke by to malo byť výhodnejšie 🙂