Menstruace po vysazení HA. Jak jste to měly?

17mia17
25. lis 2020

Ahoj ako ste to mali z menštruáciou po vysadení? Ja som pred mesiacom vysadila a ako som bola zvyknutá, že som to dostala presne na deň, tak som teraz rozhodená z toho, že tri dni mešká. Pár dní ma trochu boli brucho ako keby to už malo prísť. Viem že test je dobré robiť až po týždni, ale kamoška má ukecala, že ona už v deň keď mala dostať menzes videla ducha, tak som to skúsila a nič.

jaja01k
25. lis 2020

@17mia17 No když jsi brala antikoncepci, měla jsi menstruaci přesně, protože jsi měla cyklus uměle řízený těmi tabletkami. Teď teprve zjistíš, jak ti to vlastně funguje. Někdy tělu trvá, než se s tou změnou srovná. Já jsem první cyklus po vysazení měla 36 dní, od dalšího pak už pravidelně 28 dní, plus mínus jeden den.

17mia17
autor
25. lis 2020

@jaja01k takže asi nemá význam si robiť testy pokiaľ by mi nejak zásadne dlho nemeškala, alebo som nemala nejaké výrazné príznaky.

majena39
25. lis 2020

@17mia17 ahoj, mne dosla po vysazení antikoncepce po 40 dnech. Potom uz pravidelně cca 30. Ještě bych vyčkala 🙂

17mia17
autor
25. lis 2020

@majena39 ja som premýšľala že si spravím ďalší test cez víkend ak ešte nebudem mať ale teraz neviem či to má význam ho vôbec robiť 😃

majena39
25. lis 2020

@17mia17 řekla bych, že asi moc ne. Spíš bych ještě par dnu vyčkala než se tělo srovná s nedostatkem hormonů, na které bylo zvyklé 🙂

nikolite
25. lis 2020

Ja měla nepravidelnou po vysazení asi půl roku. Menstruace byla po 30-40 dnech. Nakonec se ustálila na 34 dnech ... po vysazení je to normální. Trvá to než se tělo sravná.

inah91
25. lis 2020

@17mia17 Já Ti nechci kazit radost, některým ženám se po vysezení HA tělo srovná hned..... mému tělu to trvalo 4 roky po vysazení HA, kdy to vypadalo jako nějaký cyklus....A to jsem mu pomáhala bylinkama, cvičením, atd.....