Menstruace při braní antikoncepce. Stává se to?

tynule09
24. říj 2019

Dobrý den, už tři roky beru antikoncepci Clormetin a nikdy žádný problém až teď. Začala jsem brát druhé platíčko tudiš jsem si neudělala sedmi denní pauzu, dnes je to sedmý den co beru to druhé platičko a ráno jsem začala špinit, stalo se mi to poprvé tak se chci zeptat jestli je to normální? A na gynekologie jdu až začátkem listopadu. Děkuji

amazonkajanik
24. říj 2019

Když jsem brala HA,tak jsem taky dělala tyhle blbosti,že jsem neudělala pauzu,abych neměla MS (blbost bylo už jen brát HA) ,ale nikdy se mi nestalo,že bych spinila. Co se v těle děje řekne lékař rovnou,nebo bude zjišťovat,ale teď se můžeme pouze domnívat

amazonkajanik
24. říj 2019

Jestliže jsem toto našla na netu,tak by to mělo být i v pribalovem letáku,který je třeba číst před užíváním a během,právě pro případy,že se objeví něco nezvyklého!

zelenaesmolda
24. říj 2019

@amazonkajanik
neblbni,prece nebude cist pribalovy letak kdyz se muze zeptat na MK :D

amazonkajanik
24. říj 2019

@zelenaesmolda 😂😂😂 ono je to dneska asi IN
Pritom strejda google skoro všechno ví. To je jako milion dotazů " myslíte,že bych mohla být těhotná?"

zelenaesmolda
24. říj 2019

@amazonkajanik
ano,presne tak.a pak dostanu sprda,ze jsem sarkasticka ale to nekdy fakt jinak nejde kdyz vidim na jake hlouposti je nekdo schopny se zeptat...

amazonkajanik
24. říj 2019

@zelenaesmolda mě tu už taky setřeli kvůli prikrmu. Začala jsem po ukončení 4.měsíce a malej se mi hned od druhého dne na to úplně třásl a teď mi nadává,že krmim pomalu. Ale bylo mi tu řečeno,že to pak dám klukovi v půl roce knedlo,zelo,vepřo... A to jsem se jen zeptala,jak na to,že každej tvrdí něco jiného. Ale takový ty základy,který se učí v biologii na 2.stupni ZŠ ,to už je výživné.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@amazonkajanik
ja se musim s jidlem pred dcerou schovavat,ona je neskutecny zravec.jak vidi talir nebo flasku tak se trepe jak fetak na davku :D

amazonkajanik
24. říj 2019

@zelenaesmolda Jj,asi tak. A ještě se od narození prepiji a pak mi ublinkava. Ale dneska nechtěl mrkev s krutim (První lžička od Hami),ale s kralikem mu to jelo.
Ještě jsem si vzpomněla,jak tu byl jednou dotaz,jak se holka bála,aby nebyla v tom a dělala si test podle babskych rad s pomocí cukru 😁

lotosek
24. říj 2019

@zelenaesmolda Příbalový leták? Myslíš takovou tu papírovou výplň, aby to platíčko v krabičce nerachtalo? 😝

sudylichozrout
24. říj 2019

@lotosek 🤣😂👍😂

caverina
25. říj 2019

@zelenaesmolda pamatuji si na tvou diskuzi ohledne nejakeho fleku...mas pocit,ze to byl extra chytry dotaz?? Myslis ze se da podle fotky zjistit co ten flek mohlo zpusobit a jak se ho zbavit?? Davas uplne stejne otazky jako vsichni...jen u sebe si to umis paradne obhajit🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@caverina
predstav si,ze mohlo protoze mi spousta holek napsala,ze to byla asi pocatecni plisen protoze se jim to stalo taky a zabralo rucnik vyvarit.ne,fakt me v panelaku nenapadlo,ze to muze byt plisen kdyz na jinych rucnicih to nemame.ptala jsem se na zkusenosti ostatnich,stejne jako nekdo se ptal na to,proc mu smrdi pradlo po vyprani.tam jsou ti zkusenosti ostatnich k necemu dobre ale jestli jsi tehotna ti fakt na dalku nikdo nerekne,to bude asi ten rozdil.
na vetsinu debilnich dotazu tady se da najit odpoved behem par minut na googlu nebo uz nekdo diskuzi zalozil ale to by nesmely byt uzivatelky line se do tech diskuzi podivat.
a sorry zadat diagnozu pres net?nebo chtit,aby ti nekdo rekl jestli jsi v tom protoze te boli prsa?dost me pobavila diskuze na tema snazime se a zkousim na to nemyslet tak na to zalozim diskuzi a budu se v tom pitvat :D

caverina
25. říj 2019

@zelenaesmolda jak jsem rekla....umis si to paradne obhajit🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@caverina
protoze to dava smysl,narozdil od zadani diagnozy pres net ze?s necim si nevim rady a vim,ze mi muzou pomoct zkusenosti ostatnich a pokud nenajdu odpoved na otazku tak se zeptam.nebudu se ale ptat na neco s cim mi ostatni pomoct nemuzou.nikdo ti nerekne jestli jsi nebo nejsi tehotna.na brani leku je lekar,lekarnik nebo pribalovy letak ale ne laici na netu,kteri neznaji tvuj zdravotni stav.
navic jsem zalozila za celou dobu co jsem tady tolik diskuzi,ze bys to spocitala na prstech jedne ruky a ani jedna z nich nebyla predtim zalozena.nez jsem je zalozila tak jsem zkusila odpoved najit coz ty testovacky ani nenapadne protoze musi mit kazda svoji vlastni diskuzi se svym vlastnim testem :D

caverina
25. říj 2019

@zelenaesmolda tak jako ty si nemuzes pomoct a za kazdou cenu "vtipne" okomentovat vse co tobe prijde hloupe,tak ja si zase nemuzu pomoct a musim okomentovat tebe a tobe podobne🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@caverina
vsak komentuj,nikdo ti v tom nebrani,jsme na verejnem diskuznim foru,je treba pocitat s tim,ze se ne s kazdym shodnes.

caverina
25. říj 2019

@zelenaesmolda to urcite🙂