Nitroděložní tělísko a těhotenství? Co dělat?

jane1505
30. pro 2020

Dobrý den, mám nitroděložní tělísko asi rok, a teď mívám (cca 14 dnů) tupou bolest v levém podbřišku.
Menstruaci mívám tak jednou za 2 měsíce (slabou a spíš se podobá špinění - sem tam něco) , ale tentokrát ne, spíš jen hnede špiním. Většinou jen když se utírám.
Měla jsem už párkrát cistu, ale bolest nebyla nikdy taková. Nevím k čemu bych ji porovnala..
Bývá mi špatně, tak nějak na zvracení, celý den, ale nikdy nezvracim.. Nepomáhá mi na to nic, možná tak spánek, kterého ovšem právě moc, kvůli těm křečím, nemám.
Může to být ale ovlivneno stresem, kterého je teď vcelku dost.
Jsem ale neskutečně naladova a to je celkem nezvyk, jelikož jsem hodně klidný člověk.

Jednou už jsem to zažila, a byly to jen hormony, a po pár dnech to vše ustalo. Ale jak říkám už je to 14 dní...
Jediné co mě napadá je těhotenství...

Nezažil to někdo z vás, nebo neslyšeli jste o někom?
Popřípadě, co dělat?
Můj Dr teď neordinuje, a bojím se jít k někomu jinému...

Díky moc.

vitezove
30. pro 2020

Kočko upaluj k doktorovi. Určitě má zástup a nebo na pohotovost. Můžeš mít třeba zánět z tělíska nebo něco horšího. Těhotenství můžeš snadno vyloučit testem za pár korun. Ale i kdyby to bylo těhotenství, tak není normální mít křeče.

jane1505
autor
30. pro 2020

Ráno mám v plánu udělat si test, a uvidím.. Každopádně asi někoho vyhledam..
Děkuji 🙂

asinehri
30. pro 2020

Může to byt jenom cysta, která časem zanikne sama, pro jistotu si udělej těhotensky test ale pravděpodobnost těhotenství je nízká...

amazonkajanik
30. pro 2020

@jane1505 mamka otěhotněla přes tělísko,zjistili to až v nemocnici,když šla na operaci s cystou. Těhotenství bylo mimodelozni,ale je tomu víc jak 25let