Otěhotněla jste některá při braní Depo Provery?

agneska7
15. pro 2013

Ahoj Holky otehotnela jste nektera pri brani depo provery? Ja ji beru uz cca rok ale tet mam pocit jako bych bya tehotna delala jsem si i testiky ale nic tam nebylo. Stalo se vam neco takoveho?

zanka36
4. led 2014

Ahoj, v říjnu mi sestra spozdila termín o 3dny už před tím mi bilo nikolik dní špatně,, mama testy mi ukazují pozitivní, ale před dvou ma měsícema tam doktorka nic nevyděla,, Bolíí mě prsa, náladova, nikdy zvracím a mam dojem že mi roste bříško.. Mam pár kamarádek co při injekci otěhotnili.. Mam poslední dobou divne tušení

zanka36
4. led 2014

@agneska7 Ahoj ste tu?? 🙂 Myslím že máme stejný problem,,, Sama nevím, jestli sem nebo nejsem, příznaky mam take a mama testy mi ukázali pozitivní výsledky ale uběhli dva měsíce, řekla sem doktorce že mi týden před tím bilo na zvracení a ona u ultrazvuku nic nevyděla ale.. to bilo v říjnu.. brala sem Depo

agneska7
autor
7. led 2014

Dobry den tak jak jste na tom tet ? me gynekolog rekl ze pry pri depo provere je otehotneni nemozne tak newim co se to deje :(

zanka36
8. led 2014

agneska7 Mno mě byli vynechaných pár dní,mě doktorka řekla že možne to je že nejlepší je nemít pohlaní styk, krom toho i když není menstruace muže se stát,, Já mam pořád bolesti v kříži, oválné stvrdle bříško, náladová, unevaná, Včera mi s prsu tekl maz a bolej, jak mužou a testíky mi ukazují pořád to samé.. MUSELA SEM SE K DOKTORCE OBĚDNAT,, je to divné.. PODLE DOKTORKY POKUD BERETE INJEKCE DELŠÍ DOBU NEMUSÍ PRÝ UČINKOVAT,, ALE TOHLE SE MI DĚJE PO VINECHÁNÍ CC3.. stále chut k jídlu a kdyžž nejim tak mi kručí v žaludku...

agneska7
autor
8. led 2014

@zanka36 ja mela presne to same ale ja rok nekojim tak nevim jestli to je mliko nebo mlezivo ja jsem nevinechala ani o den ale doktor se mi pomalu smal do obliceje ze je to nemozne 🙂 ale testik neukazuje nic je tam snehobilo takze ja si spis myslim ze to je tim ze otehotnet nechci tak ze si to sama psychykou dohanim 😖

zanka36
8. led 2014

zanka36 @ agneska7 Mno já si skusila test před 30 minutami a vyšli mi dva proužky, já už mam 8letou dceru a 10 syna a tohle se mi oběvilo až po vynechání nikolika dnu antikonepce, divne je že přiznaky mam a že proužky sou sylný a slabí,,Když si lehnete na záda a dám nohy na horu, zmáčknu místo pod pupíkem tak se tam vždy ucítím ozvy rychlího tepu... poslala sem fotečky jak to ted vypadá... Co vi na to??

agneska7
autor
8. led 2014

tak to opravdu vypada na tehu ja prave citi i jakoby uz kopance tak nevim jestlyjsou to streva protoze hazu do sebe jidlo pate pres devate asi zajdu znova na gyndu at mam jistotu a kdy jdete vy na gyndu? a prave jesty je to uz starsi tak se mi na testu uz nic neukaze to je prave to naprd :(

agneska7
autor
8. led 2014
zanka36
8. led 2014

žanka 36@agneska,já sem se dočetla že otěhotnit se muže i bez menstruace a po vysazení injekce bud hned nebo do roka a pul.. že je to u každe ženy jiný. bříško muže bít měkké..Záleží jestli je to vsugerovaný, pac já tam bila v říjnu a kopance nemam teda zatím..Nijak se mi to nezdá... 😖 musím se obědnat, protože mi v noci bolela páteř a prsa... injeke přestane pusobyt po třech měsící a mě tam chybí cc 3 až 5 dní..

zanka36
8. led 2014

krom toho já mam pocit že v podbříšku mam ještě jeden tep, dá se to poznat,, lehnout si na záda nohy dát do stavu jako na gindě a dvouma prstama jemně promačkat.. A nebo vypít skleničku vody studene, žaledek máte na jedne straně a vodu cítim i v prsou a na obou stranách, ve vynechání injekce sem měla nechráněný stik a od te doby si tělo dělá co chce...

zanka36
8. led 2014

@agneska7 právě vy kojíte ale já ne,krom toho to se mi vše děje od vynechání.. Testy pozityvní a nejhorší je že mi sestra potom píchla další injekci tak sem nijaka divná...

agneska7
autor
8. led 2014

ne prave ze nekojim ale nemuzu se zbavit mlika prave ja mam z toho taky trauma protoze ja jsem byla na posledni v prosinci takze kdybych byla v tom tak jsou pripady ze po depo provere se narodi postizene deti mela to tak moje pra teta. byla v tom a nevedela o tom a pichli ji dalsi bylo to asi pred cca 20 lety, zajimaloby me jak by to resily v dnesni dobe

agneska7
autor
15. led 2014
zanka36
16. led 2014

Mno podle všeho těhotná sem,ale otázka je kde to dítě vubec nosím, děložná čípek mám v obalu i se špuntem, fialovej a prstenec tam je taky, ultrazvuk ale nic neukazuje a já mam 65kg a břicho ve 4 měsíci,, tlačí mě to na leve straně pod sliznicí a cuká mi břicho chvílema dokonce s prsou mam pořád maz ale otázka je kde je dítě... 😲 A podle všeho to vsugerace není..

monca0030
13. únor 2014

@zanka36 Dobrý den jak jste tedy dopadla už víte, zda jste či nejste těhotná?

agneska7
autor
23. únor 2014

@zanka36 a uz vam neco zjistily? u me to byl plany poplach ja jsem si to jen vsugerovala ale bylo to opravdu sylne 😖