icon

Depo-Provera. Otěhotněla některá i přes antikoncepci?

avatar
marienbm
Včera v 21:19

Ahoj, je tu některá, která otěhotněla i přes antikoncepci Depo-Provera? A pokud jste ji vysadily, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? ☺️

avatar
klokanka31
Včera v 21:35

@marienbm Otěhotnění dva roky po vysazení. Ale po vysazení to bylo hrozný, spoustu měsíců žádná ms, a pak byla zase každé dva týdny, přesné jako hodinky...🙄

avatar
marienbm
autor
Dnes v 07:14
@klokanka31

@marienbm Otěhotnění dva roky po vysazení. Ale po vysazení to bylo hrozný, spoustu měsíců žádná ms, a pak byla zase každé dva týdny, přesné jako hodinky...🙄

@klokanka31 ach moc děkují .. ja nemám žádné vedlejší účinky které jsou nějak zle ale udělala se mi po celém těle kopřivka

avatar
klokanka31
Dnes v 07:25
@marienbm

@klokanka31 ach moc děkují .. ja nemám žádné vedlejší účinky které jsou nějak zle ale udělala se mi po celém těle kopřivka

@marienbm Po vysazení nebo ji ještě bereš?

avatar
marienbm
autor
Dnes v 08:29
@klokanka31

@marienbm Po vysazení nebo ji ještě bereš?

@klokanka31 stále ji ještě beru v úterý mi chtějí udělat krevní obraz