Depo-Provera. Otěhotněla některá i přes antikoncepci?
Ahoj, je tu některá, která otěhotněla i přes antikoncepci Depo-Provera? A pokud jste ji vysadily, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? ☺️
@marienbm Otěhotnění dva roky po vysazení. Ale po vysazení to bylo hrozný, spoustu měsíců žádná ms, a pak byla zase každé dva týdny, přesné jako hodinky...🙄
@klokanka31 ach moc děkují .. ja nemám žádné vedlejší účinky které jsou nějak zle ale udělala se mi po celém těle kopřivka
@klokanka31 ach moc děkují .. ja nemám žádné vedlejší účinky které jsou nějak zle ale udělala se mi po celém těle kopřivka
@marienbm Po vysazení nebo ji ještě bereš?
@marienbm Po vysazení nebo ji ještě bereš?
@klokanka31 stále ji ještě beru v úterý mi chtějí udělat krevní obraz

@marienbm Otěhotnění dva roky po vysazení. Ale po vysazení to bylo hrozný, spoustu měsíců žádná ms, a pak byla zase každé dva týdny, přesné jako hodinky...🙄