Otěhotnění po interrupci. Je to možné?

1. lis 2023

Zdravím, cca před 3 týdny jsem byla na interrupci a dnes jsem měla pohlavní styk s kondomem, který bohužel praskl, nevíme jak se to mohlo stát, ale stalo se… přítel ejakuloval, až venku, ale i tak si pro jistotu koupim zítra pilulku po. Myslíte, že je možné vůbec otěhotnět, když jsem celkem před krátkou dobou podstoupila interrupci ?

pavca1982
1. lis 2023

Já nechápu jak můžete mít styk po interrupci 3 týden?Co třeba dodržet šestinedělí? Otěhotnění je nepravděpodobné.🤦‍♀️

klokanka31
1. lis 2023

Co si pořídit kvalitnější antikoncepci?

autor
1. lis 2023

@klokanka31 bohužel nemůžu používat antikoncepci s hormonama a tělíska se bojím, když jsem nerodička

j.a.n.i
1. lis 2023

Neboj, timhle postupem za chvili rodicka budes.

slecnami
1. lis 2023

Říká se, že otěhotnění po potratu/interrupci je více možné, protože "je tam pohnojeno". Nevím, co je na tom pravdy, ale fakt nechápu, kdo po tom souloží bez dodržení šestinedělí, což ti jistě bylo doporučeno. 🤷🤦

autor
1. lis 2023

@slecnami V nemocnici, ani lekar mi neřekli co muzu a nemuzu, což mě taky dost udivilo, ale co jsem vyčetla na internetu, tak psali že minimálně 2 týdny

autor
1. lis 2023

@j.a.n.i nebudu, do půl roku půjdu na sterilizaci 🙂

klokanka31
1. lis 2023

Tak proč se bojíš tělíska?

klokanka31
1. lis 2023

Zase troll 😃

autor
1. lis 2023

@klokanka31 moje kamaradka, která nerodila, si nechala dat tělísko a muselo jít pryč, měla hrozne bolesti a krvacela, takže mne od toho úplně odradila.

hezz17
2. lis 2023

Sestinedeli se odviji od toho, jestli bylo pretuseni tehotenstvi farmakologicke nebo instrumentalni.

j.a.n.i
2. lis 2023

Jasně, ted jeste tu o červené Karkulce.

lauriak
2. lis 2023

Otehotnet mozne je. A dost vysoka pravdepodobnost. Ale pokial ejakuloval von a das si tabletku po tak by si mala byt chranena.

autor
2. lis 2023

@j.a.n.i radši se sem vůbec nevyjadřuje, když neumíte napsat normální radu, děkuji za pochopení 🙂 jestli se nudíte, běžte dělat třeba něco v domácnosti

lencaa11
2. lis 2023

A vám neřekli že máte mít 6 neděli šance tam je a hlavně teď tou pilulkou si to vše pěkně rozhazite

autor
2. lis 2023

@lencaa11 bohužel prave neřekli ani žádný papir jsem v nemocnici nedostala, takže jsem se řídila podle toho co jsem viděla napsane na internetu

lencaa11
2. lis 2023

Vždy dávají lékařkou zprávu co bylo v nemocnici za výkon a opatreni co má žena dělat třeba se nekoupat ,nesexovat při velkém krvácení jít do nemocnice atd ...to jen omlouváme to že jste si chtěla pořádně z .....🫣🫣

autor
2. lis 2023

@lencaa11 prisaham ze nedostala, všechny papíry dali mému gynekologovi a já jsem nevidela nic, to samé slečna která byla se mnou na pokoji…

eviicka
2. lis 2023

Já mám za sebou tři revize a přímo šestinedělí mi nikdo nedoporučoval. Vše jsem řešila intuitivně (určitě do první menstruace, která přišla cca po třech-čtyřech týdnech). Ani v lékařských zprávách o tom nic nemám, pouze doporučení jak se chovat a na co dát pozor bezprostředně po výkonu (nepoužívat).

agneska7
2. lis 2023

Sorry ale píšeš úplné hovna , tělíska se bojíš ale na sterilizaci jdeš , po interupci jsi nedostala žádný papír což je blbost úplná , šance na otěhotnění tam je vždy a na internetu se píše dodržet 6. Neděli ... Promiň ale nám tedy vážně nemusíš psát nesmysly

autor
2. lis 2023

@agneska7 říkám naposledy, papir jsem nedostala, ten dostal jenom můj gynekolog a tělísko nechci, bojím se ho, když mi nesedne tak peníze jsou akorát v prdeli a sterilizace je jistota a je TRVALÁ, takže přestaňte si hrát na chytré, když víte hovno a jestli máte blbou náladu, tak si to nevybíjejte na mně, ale běžte k psychologovi, pomůže vám to😉

lenickakl
2. lis 2023

HA nemuzes, ale jebneš do sebe Postinor? Tak to jo.

oveckaluky
2. lis 2023

HA nemůžeš, ale Postinor jo? Tělíska se bojíš, protože jsi ještě nerodila, ale do půl roku jdeš na sterilizaci? Na základě čeho ti ji jako udělají?

To už jsou zase nějaký prázdniny, nebo co?

klokanka31
2. lis 2023

🍿☕

hezz17
2. lis 2023

@oveckaluky na zaklade vlastni zadosti? Proc by ji nemeli udelat

oveckaluky
2. lis 2023

@hezz17 K tomu jsou nějaké podmínky, ne? Zdravotní důvody, věk, počet dětí,...

hezz17
2. lis 2023

@oveckaluky samozrejme ze ne

te_reza
2. lis 2023

@oveckaluky teď si to stačí zaplatit, taky jsem o tom přemýšlela

oveckaluky
2. lis 2023

@hezz17 A jo, 21 let... ale vím, že dříve to bylo jinak.
@te_reza Jj, už to čtu, že se to změnilo...

hezz17
2. lis 2023

@oveckaluky tak hlavne hazet soudy bez informaci ze, mistni folklor