Poraďte očistu po vysazení antikoncepce

rezetka
23. kvě 2007

Omlouvám se, jeslti už tohle téma někde je, ale opravdu jsem ho nenašla.
Chtěla jsem se zeptat, jak dlouhá doba je nejlepší po vysazení HA, pro očistu těla a co např. jíst za vitamíny atd, abych tělo dostala do správné kondice namiminko🙂.Díky. 😀

snehulienka23
13. srp 2007

caute, ja som brala 9 rokov HAK, posledne LOgest.
pred 2 tyzdne som vysadila. Odvtedy mam divny pocit, ked som hladna a zacnem mysliet na jedlo tak citim nechut.Predtym s tabletkami som zase bola strasne pazrava. asi sa mi dava dohromady hormon hladina. ze by som bola tehotna si nemyslim. tak na o.oo1 percenta.
mali ste niektora taky pocit?

olinka6226
13. srp 2007

ahojte, no ja som vysadila tabletky po 2 rokoch uzivania aby sa mi telo ocistilo a o 2 mesiace som bola tehu 😉 a to som planovala, ze sa budeme teraz len snazit aby babo bolo buduci rok 😀 no nic, maly samko uz bude mat vyrocie svojho splodenia

breberka
15. srp 2007

ahojky snehulienka23 - já brala Logest 8 let a před měsícem jsem vysadila - poslední dny mi neni nějak ok, tak doufám - musím k doktorce a před tím malý testík třeba napoví 🙂

anippe
20. srp 2007

Ahoj snehulienka23 a breberka,děje se mě to samé už 8m 😀 pak přijde MS a chytne mě pažravost!Ale nikomu ani muk 🤐

kacka.va
20. srp 2007

Já jsem brala Logest 8,5 roku a doktor říkal, že při dnešní HA očista být žádná nemusí, že se diví, kde to ženské pořád berou. Jen mi doporučil, abych počkala, na první přirozený cyklus, že je větší pravděpodobnost vícečetného těhotenství.
Já jsem docela dost přibrala po vysazení HA.

anippe
20. srp 2007

Já jsem měla totálně rozhozenej cyklus a první měsíce jsem měla akné jako puberták!V dobrém úmyslu jsem si koupila pročistující čaj, ale akné se ještě zhoršilo.Vykašlala jsem se na to.Od začátku beru calibrum a piju čaje na které jsem zvyklá.Pokud se nám opět nazadaří jsem rozhodnutá zkusit homeopatii.Nevím jestli to s vysazením HAK souvisí, ale strašně se mě začali mastit vlasy.

lenkaaa
24. srp 2007

ahoj holky, tak si tady ctu Vasi diskuzi kde pisete o kyseline listove? co je to vlastne za vitamin a jake to ma ucinky? Predem diky

krista
15. říj 2008

ofina1 • Dnes ve 14:53
Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli jste po vysazení antikoncepce nějakou dobu byli opatrní (aby se tělo vyčistilo po prášcích) a nebo jste se snažili hned od prvního dne po vysazení.
Děkuji za odpověd.

andreahrbacova • 9tt • Dnes v 15:01
ahojky ofino,my jsme se hned snažili po vysazení antikoncepce,a trvalo nám to půl roku

smardik • 39tt • Dnes v 15:02
ofina my se začli snažit hned po vysazení antikoncepce a do měsíce jsem byla těhotná

kopa
15. říj 2008

Ahojky,já dobrala poslední HA v červnu a v červenci jsem byla v tom,ale bohužel nedopadlo mi to dobře...
Jinak jsem brala prášky 8let.Spíše jsem hnedka otěhotněla díky výpočtu plodných dnů 😉
tak at se ti daří.

gabka32
15. říj 2008

ahojky. brala jsem HA s přestávkami asi 6let a pak jsem začla trochu zapomínat, tak jsem MM řekla že s tím končím, at se zařídí, jestli ještě mimi nehce a on to zařídil tak že jsem hned zapadla 🙂 a to jsem si myslela že se tprv bude upravovat cyklus,měla jsem stejné bolesti jako před MS ale po 6týdnech mi to bylo divné a vzala jsem si krev a hcg 25tisíc 🙂 holčička je krásná a zdravá, takže u mě žádná očista nebyla.