Tabletka PO při antikoncepci. Co myslíte?

20. říj 2022

Ahojte, užívam antikoncepciu ale zabudla som užiť 5 tabletku v 3 týždni a tak som sa riadila pribalovym letákom a prešla som okamžite na 7 dňovu pauzu. Píšu že ak to urobím takto alebo budem pokračovať ďalej tak som chránená aj naďalej pred otehotnením. Včera som mala styk chránený kondómom čiže ok ale asi hodinu po tom ako priateľ ejakuoval tak do mňa vošiel asi na 2 sekundy (zasunul a okamžite vytiahol). Teraz ale neviem či som chránená aj tou HAK alebo si mám kúpiť tabletku po. Krvácanie z vysadenia očakávam zajtra.

katherine177
20. říj 2022

Myslím ,že je to zbytečné ta tabletka po.
Měla jste kondom a berete antikoncepci,ikdyž jste zapomněla.Řekla,bych že to není potřeba .

autor
20. říj 2022

@katherine177 ďakujem, ja sa skôr bojím toho aby nejaká spermia nezabludila z toho že priateľ do mňa vošiel a okamžite vyšiel. Bolo to hodinu po tom ako ejakuoval. Fakt to trvalo Max 2-3 sekundy

katherine177
20. říj 2022

Já bych se asi nebála.

autor
20. říj 2022

@katherine177 vďaka , asi sa mi už aj spúšťa krvácanie z vysadenia čiže ovulácia teraz aj tak pravdepodobne nie je

lencaa11
20. říj 2022

Myslím že jste chráněna a jinak pro vás klid udělat test za 12-14 dnů

autor
20. říj 2022

@lencaa11 ďakujem, snáď môžem dôverovať letáku

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
20. říj 2022

@katherine177
@lencaa11 užila som nakoniec aj ellaone tabletku po. Chcem sa ešte spýtať, či od zajtra môžem klasický užívať antikoncepciu tak ako som zvyknutá

te_reza
20. říj 2022

Bereš HA, což je srajda sama o sobě a ještě to dorazíš postinorem. Sorry, ale to je už hodně přehnaná panika.

katherine177
20. říj 2022

@te_reza no to teda

autor
20. říj 2022

@te_reza áno máš pravdu, ale vystrašilo má to. Teraz už len dúfam že bude všetko ok. Po užití, cítim bolesť prsníkov.

autor
28. říj 2022

@lencaa11 môžem sa ešte spýtať, dnes prešlo po styku 9 dní. Od užitia tabletky po 8 dní a Dnes som spozorovala veľmi nepatrné množstvo krvi v pošve ale je to skôr hlien. Môže to byť uhniezdnenie a tabletka po nezabrala alebo to môže byť kvôli tabletke po?

lencaa11
28. říj 2022

To bude po tabletce Po spíš vše se může rozházet

autor
28. říj 2022

@lencaa11 ďakujem 🙂 začalo to keď som zisťovala polohu krčka. A teraz to prestalo. Tak snáď to bude ok a bolo to len poranenie.

autor
2. lis 2022

@lencaa11 dnes mám 14 dní po styku. test vyšiel takto. Je to teda naozaj negatívne?

te_reza
2. lis 2022

@anonym to snad vidíš sama, že tam nic není,ne?

autor
17. lis 2022

@lencaa11 ms v pauze prišla. Síce kratšia ale bola. Včera som si po skončení ms urobila aj test. Po 4 týždňoch a 3 týždňoch od posledných stykov. Test bol negatívny. Môžem sa na to spoľahnúť a tehotenstvo vylúčiť?

lencaa11
17. lis 2022

Ano...