Příznaky tak brzy?

28. lis 2023

Ahoj užívam antikoncepciu ale minulý cyklus zabudla užiť tabletku, avšak som nemala styk čiže dom všetko urobila správne. Od 17.11 mam novy blister a som podla lekára chránená. 19.11 sme mali nechránený styk, kde si nie som istá, či priateľovi neušlo aj keď ejakuoval o pár minút mimo. 21.11 sme tiež mali styk nechránený. Otázka znie, kedy by som si mohla urobiť test, keďže sa cítim zvláštne a neviem či na priznaky nie je skoro. Krvácanie očakávam 10.12.

lovecanda
28. lis 2023

Na test příliš brzy, nejdříve den očekávané menstruace. Podle mě to máte psychosomatické, podvědomě se bojíte, protože je to pro vás teďka změna. Vše bude určitě v pořádku ☺️

krisstina93
28. lis 2023

Test až tak 3 týdny po tom styku, ale příznaky budeš mít vsugerovane, kdybys je měla k těhotenství, tak bys musela mít pozitivní test už teď.

te_reza
28. lis 2023

Jakože bereš antikoncepci, doktor ti potvrdil, že jsi chráněná a ty se bojíš těhotenství? Nebylo to tady v pár obměnách už?!🤔

autor
28. lis 2023

@lovecanda
@krisstina93 ďakujem 🙂 zdá sa mi to skoro na priznaky preto som sa opýtala. Test si budem robiť až o týždeň pripadne ak nepríde menštruácia. Som v strese kvôli tej tabletke aj keď tá už s novým cyklom nemá nič spoločné. Tak snáď to bude v poriadku

autor
28. lis 2023

@te_reza obávam sa lebo za 3 roky užívania antikoncepcie sa mi nestalo, že by som zabudla tabletku. A aj ked podľa lekára som chránená tak predsa len.

lencaa11
28. lis 2023

Test bych udělala 14 dní od posledního sexu

autor
29. lis 2023

@lencaa11 čiže teraz mi test ešte nič neukáže? Som dosť v strese a mam pocit, že tehotná naozaj som🤦‍♀️snáď to je len pocit

lencaa11
29. lis 2023

To je brzo ale pro svůj klid ho můžete vyzkoušet

autor
1. pro 2023

@lencaa11 ďakujem. Vyskúšam test v nedeľu. To bude 14 a 12 dní od styku. Mam zatiaľ iba taky ťažký žalúdok tak dúfam, že to nič nie je

autor
4. pro 2023

@lencaa11 tak test robený teraz ráno po 13 a 15 dňoch. Negatívny však? Ešte otestujem ak by mi neprišla menštruácia

lencaa11
4. pro 2023

Ano negativní

jaja01k
4. pro 2023

Negativní

autor
6. pro 2023

@jaja01k
@lencaa11 ďakujem, čiže ďalší test mi stačí urobiť ak by mi neprišla menštruácia?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru