Antikoncepce a žádné krvácení. Je možné, že jsem těhotná?

3. únor 2024

Ahoj, užívam antikoncepciu leverette už takmer 2 roky a doteraz žiaden problém. Ale mala som dostať krvácanie z vysadenia avšak žiadne neprišlo. Čo teraz? Styk som mala naposledy 4.1 a test som si pre istotu urobila 31.1 ktorý bol negativný
Je možné že som tehotná a preto neprišlo krvácanie? Prípadne ukázal by mi test čiarku 31.1 ak by som otehotnela 4.1? Skúsim aj ráno urobiť test ak nezačnem krvácať

merope
3. únor 2024

Já když užívala antikoncepci, tak jsem postupně spíše špinila než krvácela a typicky tak 2 dny.

andelka
3. únor 2024

Já beru Mywy druhý rok a přijde mi, že krvácení je čím dál slabší. Tento cyklus jen pár dní špinění. Kdybys otěhotněla kolem 4.1. tak teď už by tam byla čára jak hrom.

kristyn86
3. únor 2024

Me se to ted taky stalo. Beru pres 3 roky,pauzu mezi platicky si tedy delam malokdy. A kdyz uz udelam,tak je to jen spineni...

autor
3. únor 2024

Tiež mám pri antikoncepcii len špinenie už asi pol roka čiže to je v poriadku ale dnes zatiaľ nič ani špinenie tak preto som v neistote. Uvidím, snáď sa aspoň to špinenie dostaví

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru