Test. Udělat další?

14. únor 2024

Ahoj, chcela by som sa len opýtať. Beriem antikoncepciu ale aj napriek tomu som si robila test 10.2. Sex bol posledný 4.1 čiže to by mi už test ukázal silnú čiarku ak by som vtedy otehotnela však? Ide o to, že som ochorela a ja neviem, že ak by to bol nejaký príznak tak či by to už test toho 10.2 zachytil ak "príznaky mi začali v pondelok 12.2. Mala som aj iný sex ale len včera čiže z toho nič. Mám si urobiť aj ďalší test aby som už určite vylúčila tehotenstvo zo 4.1? Test sa mi v sobotu zdal negatívny. Nevidela som tam čiarku, hádam by už tak bola silná čiarka po mesiaci od sexu či?

luciesofiealex
14. únor 2024

Ahoj to už bys měla dávno silnou čárku, pokud jsi měla negativní test tak už nedělej další nejsi těhotná.

autor
14. únor 2024

@luciesofiealex mne sa tam občas niečo zdá ale nikdy to nesilnie, čiže test je negatívny a ani na fotke nič nie je. Len som si nebola istá. Prípadne urobím posledny rano

luciesofiealex
14. únor 2024

Jak chceš A je naprosto zbytečně když po dvou týdnech bys měla mít jasný pozitivní test natož po měsíci

autor
15. únor 2024

@luciesofiealex urobila som, je negatívny

luciesofiealex
15. únor 2024

Však jsem to říkala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru