Nedostavení krvácení. Rozhozené hormony?

10. pro 2022

Ahojte, už som sem písala ale rada by som vedela vás názor. 20.10 som užila tabletku po Ellaone aj napriek tomu, že užívam antikoncepciu (bohužiaľ vtedy som mala črevné problémy a keďže som spanikárila tak som užila aj ellaone). Posledný styk bol teda 26.10. Následne po dobratí blistra mi prišlo krvácanie avšak teraz mám znovu pauzu a zatiaľ krvácanie žiadne. Mohli sa mi rozhodiť hormóny? Zavolať aj gynekológovi cez týždeň?

lencaa11
11. pro 2022

Ano mohli se vám rozházet hormony

autor
11. pro 2022

@lencaa11 ďakujem, špinila som dnes tak maximálne hodinu. Asi mi nič neostáva len ísť ku gynekologovi

nita1984
11. pro 2022

Proč zakládáš další diskuzi ? 🫣🫣🫣

autor
11. pro 2022

@nita1984 pretože sa bojím, ešte sa mi to nestalo

nita1984
11. pro 2022

A myslíš ze víc diskuzi ti pomůže ? Mas negativní test, mas negativní krev. Styk byl tak dávno, ze už bys musela mít plod viditelný na UTZ včetně srdeční akce. Navíc užívat antikoncepci a psala si, ze styk byl s ochranou.
Navíc u antikoncepce žasne silné krvácení být nemusí. Neuznává vajíčko, není důvod aby výrazně rostla sliznice a tím pádem je krvácení slabé. X cyklu s antikoncepci jsem nekrvacela.
Jinak poruchu cyklu si můžeš přivodit i stresem. Takže se objednej k dr. Protože i kdyby si založila 20 diskuzi, ničemu to nepomůže.

bbarshaa
11. pro 2022

Vzhledem k tomu kolik chemie sis do těla nasrala s antikoncepci dohromady s pilulkou po, bylo by spis divny, kdyby ti to hormony nerozhazelo 🤷🏻‍♀️

autor
11. pro 2022

@bbarshaa aj napriek tomu, že som tú tabletku užila takmer pred 2 mesiacmi?

bbarshaa
11. pro 2022

Řekla bych, ze klidně i na rok…
I samotná antikoncepce tělo rozhodí na dost dlouho, natož takováhle nálož.

autor
11. pro 2022

@bbarshaa ďakujem, krv pozorujem avšak je v takom malom množstve že to nepovažujem za Menzes