Tělísko vyklouzlo, stalo se vám někomu to samé?

haninka
2. dub 2013

Ahoj,jelikož odmítám HA, nechala jsem si zavést nehormonální tělísko. Po roce doktorka zjistila, že je skoro venku a tak mi ho vyndala. Přes tuto negativní zkušenost bych ráda vyzkoušela jiné nehormonální tělísko..prý jsou různé tvary.. Nestalo se někomu to samé? Nevím po jakém tvaru pátrat..díky za reakce 🙂

haninka
autor
4. dub 2013

Nikdo? 😒

marecek4
17. říj 2013

u Tebe vyklouzlo až po roce-mě po 14 dnech-možná proto že i když jsem otěhotněla,tak jsme měla náběh na potrat,že tělo prostě nepřijímalo co nebylo jeho,takže HA je u mě jedinou možností

jara_heb
6. kvě 2019

Dobrý den, právě řeším podobný případ.
Před měsícem jsem si nechala zavést nehormonální tělísko a teď, po měsíční kontrole, mi bylo lékařkou sděleno, že musím na posunutí. Že je někde jinde, než bylo původně vloženo. Už teď se bojím bolesti... vložení/vytáhnutí/vložení - to bude porod.
Proč se posunulo???, to bohužel nevím, lékařka mi k tomu víc neřekla, jen že se to stává...
V den zavedení jsem se ji ptala na nějaká omezení a řekla mi ,že mohu vše, krom plavání... Takže jsem sama 14 dní nesportovala, šetřila se i v sexu a stejně to bylo k ničemu.
Menstruaci jsem měla mnohem silnější, v podbřišku mě pobolívá asi celý měsíc, jako bych měla mít menstruaci, ale to jsem přisuzovala tomu tělísku, že se "zabydluje". Nyní opět krvácím, po 14ti dnech, takže vidím, že se něco děje.
Mohu být ráda, že jsem neotěhotněla a že se na to přišlo tak brzy. (proto ta kontrola po 1 měsíci)
Mám před sebou opět nervy ze zákroku, potom špinění, min měsíc bez sportu a vody a snad se dílo povede... protože pokud se mi zase někam zatoulá, tak se s největší pravděpodobností vrátím k HA 😖