Stříhání děti v Brně. Doporučíte kadeřnictví?

lidija1234
23. zář 2022

Zdravím maminky,chtěla bych se zeptat zda můžete doporučit v Brně dětské kadeřnictví. Potřebovala bych nechat malého ostříhat (1rok) ale vůbec nevím zda to bude.mozne, nezvládne chvilku posedět aji nehty musím stříhat když spí 🤣na cizí lidi reaguje buď hypnózou nebo brekem takže si říkám že v kadeřnictví by se to povest snad mohlo. Je tu nějaká.maminka co má taky neposedne dítě a zvládli ho ostříhat ?

jjasmina
23. zář 2022

@lidija1234 mě ostrihala malou paní ve 2r, hledala jsem dlouho a málokterá kadeřnice si poradí, malá ani tak nedrzela, tak pokud to nepotřebujete akutně odložila bych. My byli na juluanovskem náměstí. Dokonce v jednom kadernictvi mi paní řekla, že pokud dítě nedrží, těžko ho ostriha

lidija1234
autor
23. zář 2022

@jjasmina aha no to bude asi problém....jako úplně akutní to není ale má to hodně dlouhé za ušima a jde vidět že mu to vadí a ofinka už mu pomalu zasahuje do oček tak možná počkám jak usne a zkusím nějaká provizorně ostříhat 🤣

xxx3d
23. zář 2022

Sluníčko v Brně na Masaryčce. stříhají i prcky 🙂
https://www.detskekadernictvi.eu/

jiss
23. zář 2022

@lidija1234 také doporučuji Sluníčko, dámy jsou zvyklé na lecos a jsou fakt prima.

jana_zofie
23. zář 2022

V kadeenictvi v albertu na koniklecove jsem spokojena. Ale strihame male jen ofinku a byla starsi, kdyz jsme tam byli poprve, aspon rok a pul. Ale zase to bylo slozite v tom, ze poprve jsem se nechala presvedcit u nasich, ze ji ostriha teta-kadernice. Coz by sice slo, ale to by ji u toho nesmela ocumovat cela rodinna seslost. Chytla hysterak a zkracene vlasky se ji taky nelibily. Pak nechtela ani slyset o strihani. V kadernictvi jsem si ofinu musela nejdriv nechat zkratit ja a taky jsme dost vysvetlovali. Od te doby tam ale na ofinku chodi rada. Nevim jestli ji tak baví strihani nebo to, ze pak dostane bonbon... 🤷‍♀️