Screening vrozených vývojových vad ČB. Kam se chodí?

ewik002
10. dub 2021

Ahoj, snad mi ně­kdo po­ra­dí 🙂
Jsem v 8+3 tt a dok­tor­ka mě po­sla­la na scre­e­ning VVV v Č. Bu­dě­jo­vi­cích.
Chtě­la jsem se ze­ptat, zda se mu­sí k dok­to­ru Čut­ko­vi
ne­bo se cho­dí jen na Po­likli­ni­ku Jih na od­běr kr­ve a od­tud se mu to po­sí­lá?
Moc dě­ku­ji Ji­ho­če­chům 🙂

evsi88
10. dub 2021

Zdravím! Pokud si dobre pamatuju, tak první krev se bere na pol. Jih, pak je utz u gyndare, který vyplivne vysledky prvniho screeningu (krev+utz) asi 13 tt a na velký utz se chodi k Cutkovi kolem 20 tt. Prosím o opravu pokud si to spatne pamatuju🙂 myslim, ze bys to měla mít i na zadance

skit
10. dub 2021

Krev na jihu,mně vyšla 1:290 na Down, hned ten týden jsem šla na genetiku, kde mi zas brali krev, ta už byla v poho a teď čekám na 21tt na klasickou genetiku

vendes
11. dub 2021

Mně krev brala moje Dr a posílala výsledky do CLG (Čutka), kde jsem byla kolem 13. TT i potom kolem 20. TT.

petula.bir
11. dub 2021

Ahoj, já to měla tak, že v tom 9tt jsme šla na krev na PK Jih a ve 13tt u Dr.Čutky genetika kde už měli i výsledky z té krve 🙂

maaaadlaaaaa
12. dub 2021

@ewik002 Na krev mi doktor napsal žádanku kamkoliv a ti poslali výsledky. K Čutkovi se musí. Myslím si, že nikdo jiný v CB není certifikovaný. 🙂

ewik002
autor
12. dub 2021

Všem moc děkuju! Doktorka mluvila o PJ, ale zmátlo mě u toho razítko Mudr. Čutky, tak jsem si nebyla jistá 🙂

noelin
14. dub 2021

Pokud nechceš k Cutkovi, zkus se zeptat v Pronatalu. Jestli to tu v CB dělají. Já jsem Se bohužel přistěhovala až na konci tehu, takže nemám s tímhle konkrétní zkušenost tady, ale chodila jsem do Pronatalu v Praze a vím, že jsem si říkala, že je fajn, že je in tady v CB, kdybych tak musela později. Tady jsem byla jen u Cutka a zkušenost z Pronatalu byla za mě lepší... Ale jak říkám, bohužel může to být pobočka od pobočky...