• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

14 dní diety se Štefanem a Margitou, zkoušely jste?

16. června 2013 
Zajimalo by me jestli ste ju uz nektera zklousela. Vim ze to spusobuje jojo efekt a neni tam pravidelne jidlo 5x denne ale pride mi ze neni tak drastycka jako Mlecna dieta. Podarilo se vam zhubnout a kolik?
16. čer 2013 v 16:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agneska7 Nejen že je to blbost, ale ještě mě pobavilo se Štefanem a Margitou :grinning: stejně jako pravopis :grinning: :astonished: :rolling_eyes:
16. čer 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@zamilovanadonej takove nazory me vubec nezajimaj a podle vas je to jak? Takhle se to na internetu pise, kdyz nechcete radit tak ani nepiste a s tim pravopisem si zkoušejte na nekoho jinyho nejsme ve skole !!!!!!!!!!! :sweat_smile:
16. čer 2013 v 19:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se to se stefanem podarilo, zhubla jsem, ale s margitou ne, to jsem to zase nabrala. takze jasny jojo efrkt.

.....sama pises, ze je to dalsi z rady nesmyslnych diet, tak co na to odpovedet?
sedni na kolo, dej si kazdy vecer dvacku a budes ve forme.
16. čer 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@berenika39 Stefan je borec, ale ten Margita, ten me stve, kor, kdyz se s nim pak zase pribere :angry: :grinning:
16. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@berenika39 no jezdim na rotopedu tak uvidime za par mesicu :slight_smile:
16. čer 2013 ve 20:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nezkoušela, nezkouším a zkoušet nebudu. Za Margitou půjdu, až se budu chtít naučit zpívat, a o výživě si pokecám radši s odborníkem :grinning:
16. čer 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek