• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

30 denní výzva, doporučuji

2. října 2013 
Ahojky jsem 4 měsíce po porodu a když kuknu do zrcadla hrůza, hlavně bříško mám větší převys na spodku bříška. Šla jsem do sebe, na internetu jsem objevila 30denní výzvu, jde o to že si vyberete partii kterou chcete shodit, a na 30dní máte harmonogram jak a co cvičit, mám za sebou měsíc a úbytky 5cm přes boky i bříško. Doporučuji :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tstko taky cvičím výzvu na břicho :wink: máš odkaz, kde jsi našla ty výzvy pohromadě?
2. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nemám facebook, ale koukala jsem přes segru tam.. a jsem zaregistrovaná na 30dennivyzva.cz, tam najdeš komplet všechno.. jo je to k neuvěření ale za 30 dní opravdu změny jsou, ted jedu další druhou, mám jenom dve kilča dole ale cm jdou dolů a to je důležitější cítím se fakt super :wink:
2. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tstko mně je taky fajn. Cvičím ještě Jill a Boba, tedy jak to vyjde s dětma, že :grinning: Jsem se prvního měřila a mám v pase o 19 cm míň než v lednu :grinning: na kila jsem necelých 17 dole :wink: zkusím najít ty výzvy :wink: já jedu druhý měsíc břicho, jen jsem si to ztížila a přidala :wink:
2. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo si super. to je fakt obdivuhodné já nikdy nebyla modelka vždy krev a mlíko ale ted co mám mimi jsem šla do sebe :slight_smile:. ale docvičím toto a mám dost :D a o Jill jsem se dozveděla nedávno, vypadá to též dobře.. každopádně opravdu to jde i za těch 30 dní jen u toho vydržet.. a ještě s dvěmi dětmi jsi jednička :slight_smile: :wink:
2. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tstko já právě taky vždy krev a mlíko, ale po druhém porodu to byl už fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem šla do sebe, chci aby měli kluci hezkou maminku. Teď o víkendu jsem byla na pouti a zmámí z práce mně nepoznávali, prý vypadám mladě :dizzy_face: Bodejť by ne, předtím jsem vypadala jako velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvičení střídám, nejedu vše denně, to by se nedalo ani zvládnout :wink:
2. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo jsi fakt super... strašně to nabíjí jak někdo pochválí vid :slight_smile: :wink: no a jídelníček k tomu snažím se omezit smažené ale jinak si neodříkám nic snad jen jsem ubrala porce, určitě by šly výsledky vidět víc kdybych vynechala to co mám, ale počkám si :grinning:
2. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tstko byl to fakt super pocit. V prosinci se budu vracet do práce, tak doufám, že se to ještě trochu hne. Já v jídelníčku omezila hlavně pečivo :dizzy_face:
2. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to ja miluju :slight_smile: tak přeju hodně štěstí a třeba příští rok si dáme vědět jak to pokračuje :wink:
2. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek