60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

luca90
6. dub 2013

Videla bych to na tenhle jidelnicek a cviceni podle Jill 🙂 ale snadno se to rika a o to hur dela 😀 no ale az bude prcek venku, tak to zkusim 🙂

fachy
6. dub 2013

@zvaskova tak to mame doma stejne. Ja si hlidam jidlo a porad mam zadek jak vrata. Muj drahy si v 11 vecer hodi kopyta nahoru, sni tatranku, pul baleni lepeneho lineckeho a zaji pul balenim slanych bramburku a to nekecam. A vaha? 75 kg na 180 cm. To je k vzteku. A vubec jeho jidelnicek je hruza. U nich v rodine je zelenina, lusteniny, celozrnna ryze nebo testoviny sproste slovo.

misanydrl
6. dub 2013

Ja mam doma podobneho hubenoura,on neco sni a ja to priberu😀

jessi13
15. dub 2013

Holki mám dotaz, ztaky se chci zapojit ale dělám na třísměnný prvoz a nevím jak nebo spíš v kolik mám jíst jednotlivé porce. poradíte. Když mám ranní vstávám ve 4:30 a přestávku mám v 10hod. ve tři jsem doma.. Když odpolední, vstávám 7 hod, přestávku mám v 16hod a doma jsem v 22:30. a když noční, vstávám v 15 hod a chodím spát ve 7hod ráno..

mates22
27. dub 2013

@luca90 přesně tak to dělám, tenhle jídelníček a jill...ale zklamaná jsem docela, jedu to tak už měsíc a dole trvale tak kilo a půl a pak to lítá nahoru a dolů, někdy je to i dvě a půl a druhej den zase dvě kila..tak snad ještě něco dolů půjde............
@jessi13 no to bude tvrdý oříšek ☹. To vůbec nevím, jak nakombinuješ, pro třísměnný provoz to není dělaný, jestli by nestálo za to, nechat si v tvém případě udělat jídelníček na míru, dietolog by to měl zvládnout

jessi13
28. dub 2013

@mates22 už už, zítra k němu mířím😀

jajinka27
28. dub 2013

ahoj, můžu se přidat? Jill už cvičím potřetí, vždy jsem to vzdala 😀 teď jedu už týden a asi dva se snažím zdravě jíst, ale je to sakra těžký

mates22
29. dub 2013

@jajinka27 ahoj, to si sedne, neboj 🙂. Já cvičím jill dva měsíce a ten vynechávanej 6. den už mi to skoro chybí a včera sem si dokonce dala dopoledne cardio a odpoledne posilko. A Havlíček je v pohodě, není to dieta, nehladoví se, jen se musí odvažovat porce, pro mě teda jsou velký, jsem jedla míň a to asi byla chyba ☹. Jediný navíc, co si neodpustím je kafe, ale bez toho bych byla k nesnesení 😉 Takže hlavně myslet pozitivně !!!!!! i když výsledky příliš nevidno, já stále věřím, že to přijde...............

jajinka27
29. dub 2013

@mates22 tak já jím zdravě dle sebe, nebo spíš dle STOBu, koupila jsem si i jejich dvě knížky 🙂 mě už se po porodu tímhle podařilo dát dolu 12kg, jenže pak jsem se na to vyprdla a hned mám zpět 3kg :( takže je vidět že sice můžu zahřešit ale jen občas, ne denně :(

mates22
29. dub 2013

@jajinka27 no tak vidíš, to je krása 12 kilo 😀 😉

crawler
5. kvě 2013

Byl jste někdo u HAvlíčka na konzultaci a pro výživový plán na míru? Zajímá mě cenová relace /zda je to do 10tis.?) a jaká je čekací doba od objednání?Jeho stránky jsou ve výstavbě, tak se mi nepodařilo zjistit info...

Jinak moc nechápu jíst podle určitého jídelníčku, který byl sestaven pro úplně jinou osobu? Jako inspirovat se druhem jídla, konkrétními potraviny to ano, ale množstvím? to je přeci blbost - ten jídelák může být třeba pro obézní ženu o váze 100kg a pak je jasné, že 75kilová žena nemůže jíst stejně...

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
5. kvě 2013

@pipi909 Ty se vlastně vůbec neomlouváš, ale je ti jedno, co si o tom kdo myslí, a proto to sem pořád vkládáš 😀

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
5. kvě 2013

@pipi909 Měla bys udělat to, že to sem nebudeš pořád znovu kopírovat 😉 Víš co, přečti pravidla pro vkládání příspěvků, jo? Já si to nečtu, jen tě upozorňuji, abys to sem nedávala 😀

mates22
6. kvě 2013

@crawler však ale o to jde, je to pro inspiraci, co jíst a co nejíst a jak často, sám to na konci i píše, jinak na tu konzultaci a jídelníček na míru se ti zkusím zeptat mm, někdo to u nich v práci má přímo od něj

crawler
6. kvě 2013

@mates22 jé to budeš hodná - zajímala by mě ta cenová relace 😀 ale předem se bojim 😀

mates22
7. kvě 2013

@crawler tak tě zklamu, kolega už je prý nějaký čas exkolega, mm na něj kontakt nemá, ale prý se ještě zeptá v práci ostatních...no jak ho ale znám, tak bych tomu moc šancí nedávala ☹

mates22
7. kvě 2013

@crawler našla sem ale tuhle diskuzi, sice tam každej píše krapet něco jinýho, ale evidentně proto, že jim to tak paní sekretářka říká, možná se ta cena drobně mění, tak to pročti - vylézá mi z toho celková cena někde kolem 6-7 tisíc. Ovšem čekačka půl roku...... http://m.omlazeni.cz/redukcni-jidelnicek-ing-38...

crawler
7. kvě 2013

@mates22 jsi zlatá, díky moc za ochotu a diskuzi pročtu! 😉

romanius
7. čer 2013

@crawler ahoj, byla jsem u pana Havlicka osobne, ale byla jsem hodne zklamana. Cekaci doba je priserna, cena take, ale hlavne mi to nepomohlo. Dodrzovala jsem vse uplne presne 2 mesice, ale nezhubla jsem ani deko. Vzdala jsem to a hledam neco jineho, co by mi pomohlo. Nemate nekdo nejaky tip?

cabalkova
2. srp 2013

@romanius Jak je to mozny? A nezkousela ses mu znovu ozvat, aby ti plan upravil?

jana_x
6. srp 2013

Holky muzete sem nekdo hodit odkaz na ten jidelnicek o kterem mluvite? diky 🙂

romanius
7. srp 2013

@cabalkova Samozrejme jsem zkousela všechno. 2 kontroly jsou v cene, treti jsem si ještě priplatila. Ale bohužel musim rict, ze sjem z nich mela hodne spatny pocit, nikoho to prilis nezajímalo, jen krcili rameny, ze pry to je divne. Cekala jsem, ze se budou snazit prijit na to, proc to u me nefunguje. Když uz ne kvůli penezum, které jsem zaplatila, tak aspoň kvůli jejich dobremu jmenu nebo třeba jen z profesionalni zvedavosti. Ale bohužel, nezajem.

xsenova
7. srp 2013

@romanius toto by ti mohlo pomoct. 4 hodiny predtym ako pojdes spat by si uz nemala mat jedlo a 2 hodiny predtym len lahku veceru. Program na jedenie by si mala mat 1. ranajaky - zjes vsetko co vidis, kolko vladzes. Mozes sa najest ako hroch. 2. obed klasika ale len 70% z toho co obycajne jedavas - musis mat salat 3. Lahko stravitelna vecera 70% z porcie ktoru obycajne mas. Odmeraj sa, odvaz sa, a skus co som napisala robit 60 dni. Po 2 mesiacoch vyber meter a vahu - a mal by tam byt vidiet rozdiel. Skus si denne pisat co zjes niekam do poznamok. Ak sa ti nepodari schudnut, tak ten zoznam zober k niekomu kto sa rozumie strave a na zaklade toho ti musi byt schopny povedat co je potreba zmenit aby sa dostavil efekt.

cabalkova
8. srp 2013

@romanius No vidíš, to bych teda necekala. A upravovali ti na tech kontrolách gramaze? To by prece měli, když ti vaha nesla dolu. Ja teda jedu podle rozpisu teprve tyden a nevazim se, ale rozhodne se citim lip. Zatím nemam odvahu vlezt na vahu, ale hodlam to drzet hodne dlouhodobe, tak se proste nejak moc castym vazenim nebudu stresovat. Jak jsi na tom s vahou ted, ještě te trapi, nebo se ti ji podarilo upravit nejak jinak?

cabalkova
8. srp 2013

@jana_x On bohužel ten puvodni odkaz uz nefunguje, tady je alespn zatím funkcni odkaz s rozpisem na třicet dni. http://www.superko.cz/strava-a-hubnuti/dietni-j...

mates22
10. srp 2013

tak, aby to tu nebylo jen pesimistický, já teď dojela druhý kolo a za 4 měsíce dole 13 kilo, tedy ale se cvičením. Teď tři neděle poslední jsem necvičila a váha teda stagnuje,ale aspoň neleze nahoru..... dámpauzičku na dovči, pojedu snídně kolik sním,oběd nevelkej a večer zelenina a snad to ustojím 😀, držím palce všem
@jana_x koukni tady, je tam jídelníček na dvě části, ale je tam ....http://www.superko.cz/strava-a-hubnuti/dietni-j... a http://www.superko.cz/strava-a-hubnuti/dietni-j...

romanius
14. srp 2013

@cabalkova Gramáže mi upravili, ale směrem nahoru. Ani před úpravou ani po úpravě se nestalo absolutně nic. Kdyby to slezlo třeba jen o kilo, byla bych šťastná, že se to aspoň nějak hnulo, ale takhle.. je to strašně demotivující. Navíc nemůžu říct, že bych se cítila nějak výrazně líp, já jsem ani před tím nejedla úplně špatně, mám štěstí, že mi "zdravá" jídla chutnají (zelenina, sýry, luštěniny), a ta nezdravá moc nemusím (smažené, uzeniny, knedlíky), takže v tom problém nevidím. Spíš v nepravidelnosti, jsem schopná třeba 2 dny nejíst skoro vůbec, a nemám s tím problém. Podle tohoto jídelníčku mi připadalo, že jím strašně moc, a přitom jsem měla hlad. Nevím, prostě tomu nerozumím, každopádně je to divné a protože jsem pana Havlíčka považovala za největšího odborníka, tak jsem věřila, že sjem v těch nejlepších rukou, a očekávala jsem, že se bude snažit mi nějak pomoct to vyřešit. Ale jak už jsem psala, nezájem.

cabalkova
15. srp 2013

@romanius Tak to me mrzi, taky bych cekala, ze vzhledem k jeho povesti (a samozrejme tem silenym penezum, co se za to plati) bude ochotnejsi a bude se snazit vymyslet, jak na to. Mne to zatím vyhovuje, ale je fakt, ze se nevazim, takze nevim, jestli se mi ta vaha hybe. Spis mi slo o nastaveni pravidelnosti a spravne porce.