60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

1mia
15. únor 2012

Holky, hlásím se do hubnoucího teamu. Možná se do toho se mnou pustí i manžel. Míry raději psát nebudu, ale z hoooodně dlouhodobého hlediska bych chtěla dostat dolů tak 20kg, ale i za 10kg bych byla vděčná. Plíživě nabírám už od gymplu a těhotenství mě skokově dostalo ještě do větších výšin 😵 . Kila po porodu jsem dostala dolů jen částečně a teď se jim už pryč nechce vůbec, tudíž tomu musím nějak pomoct 🙂

raaad
15. únor 2012

já jen na skok.......pokračuji v jídelníčku.....Dnes jsme dokoupili zbytek (cca).... Oběd jsem vyměnila z dnem za 3 dny, večeři za 2 😉 Myslím, že když si uvařím celozrnné těstoviny (dvojitou dávku dle rozpisu) a dnes sním jednu dávku a zítra další (oběd-večeře), tak by to tak mohlo být,ne? Přijde mi denně vařit trošku něco jiného k obědu, trošku něco jiného k večeři docela mazec.... No...uvidím.
takže dneska dobrý...hlad nemám. Jen mi krapet přijde dlouhé to odpoledne. Musím si tu odp.svačinu vážně rozdělit...

Takže přeju hezký den..... a jak tady někdo navrhoval, že si skupinu zamkneme...nebyla bych proti 🙂
Ale nechám to na Vás....
Jo...ještě se musím dnes poměřit....v neděli jsem to neudělala ☹
Tak dobrou noc....
Jo a ještě tu někdo psal to vynechání ovocné vody ráno....to si myslím, že je hodně důležité-tak to bych nevyřazovala..... Jinak já piju ráno ještě mimo džus+voda ještě půl litru vody s odkyselujícím práškem (fuj...ale nutné)

Dobrou noc!!!

luucia
15. únor 2012

Koukám na tu dietu, vypadá skvěle...asi do toho taky půjdu, spíš jako udržování váhy, co mám...ale přijde mi tam toho nějak moc 😨 já ted držela dietu 5000kj za den a to byla proti tomu za den tak půlka..to po tomhle jídle budu přejedená 😀

chaala
15. únor 2012

@luucia myslím, že ten Havlíček má ty dny nastavené asi na 6500kj, tak to je hodně znát 😀

@raaad taky se mi to odpoledne zdálo dlouhé a hladové, tak jsem si tu sváču rozdělila

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@raaad Musím říct, že to dělám teprve třetí den a už mě to nebaví (vařit každé jiné jídlo k večeři a obědu), ale zatím to dodržuju 🙂

jaja48
15. únor 2012

Ahojda vse, tak jsem vas docetla a hlasim, ze se tez pridavam 🙂 Prostuduju jidlenicek, nakoupim a neco se snad bude dit 🙂 v tehotenstvi jsem pribrala 10 kg, asi i "diky" tehot. cukrovce a diete, z porodnice jsem sla s -11,5 kg a ted to jde zase hore...takze rikam stop a jdu do toho 🙂))

raaad
15. únor 2012

@ffiinnkkaa No, však právě...Chci předejít tomu, aby mě to přestalo bavit. Tak trochu experimentuju s vyměněním ve dnech. Váhu a recept toho daného jídla se snažím dodržet...
Jinak já jsem v létě držela 4 měsíce krabičkovou dietu...5000...a nezhubla ani deko....A teď mi bylo vysvětleno a spočítáno, že je 5000 na mě málo a tudíž jsem podvýživená a prtoo nehubnu. Mám spočítáno cca 6400. Takže tenhle tip od Havlíčka by mi mohl sedět.....

Jinak jsem koukala na ty stránky STOBU a nikde jsem nenašla, kde že by mi to počítalo přesně na mě, když udám přesně kolik a čeho jsem snědla na mou osobu.... Poradíte, v jakém podbodu to je? jen pro zajímavost..
Jinak s pohybe, u nás taky problém: ode dnes mám já i malá antibiotika...tudíž krapet "cára přes rozpočet".....ale snad se brzo dáme do pohody.... Já mám zánět dutin a malá zánět horních cest dýchacích.. takže nemůžu chodit cvičit ani já a ani bych malou nikam na hlídačku ani nedala..... Takže zatím nemůžu do pohybu npasovat ani tu dvouhodinovou rychlou prochajdu s kočárem.....

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@raaad Včera zrovna bylo o těch krabičkových dietách v černých ovcích, dělali testy a některé byly fakt špatné ☹

raaad
15. únor 2012

@ffiinnkkaa jj..koukala jsem. Já měla od docela "zavedené" firmy, která běží už 12 let.... Kamarádka s nimi zhubla 55 kg za rok a byla nadmíru spokojená (je lékařka-chirurg a její denní stravovaní bylo šílené.celý den na sále a pak vizity a služby...sama nestíhala ani nakoupit a tak když večer dorazila domů, vysloveně "sežrala" co viděla a nebo s e stavila hladová nakoupit (což je děs) a pak ty vlašáčky a podobně bagrovala do desítí, než šla spát....). Tohle jí vyhovovalo náramně...krabičku si sebou vždycky vzala kam potřebovala a prostě u ní paráda... U mě ani deko ☹ ☹ Ale aspoň už vím proč..... 😀

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@raaad Zajímavé

raaad
15. únor 2012

😵 Jen jsem Vás teď dočítala....a úplně jsem oneměla úžasem,když jsem tady četla o těch zmínkách o vašich váhách: 52kg, 55kg..atd... Holky,proboha proč jste tady ve skupině "s Havlíčkem"..... Vždyť padesátikilové osůbky snad nemůžou být tlusté...i kdyby byly hodně maličké.... 🙂 🙂
No- nevadí...o to víc se budu muset snažit já s těma mýma 86kg (i když při výšce 176cm)...i tak mám od svého letitého průměru 15 navíc.... O svých pětadvacetinách a 65kilech ani nemluvím 😀 Já mám cíl 75 (tudíž -10kg)...pokud by bylo -15kg nezlobila bych se..... Ale není dobré si dávat nedostižitelné cíle...takže -10 😀

llluckaaa
15. únor 2012

Před chvilkou skončil nějaký dokument o obézních lidech, to byl fakt děs, kolik a čeho do sebe za den nacpali a přitom se skoro nehnuli. Někteří se vykrmili až na 400 kg 😒

luucia
15. únor 2012

@raaad to jsem ještě neslyšela, že někdo nezhubl s krabičkama..já je ted držím a od listopadu mám dole 8kg 😉 😵 ale už mi to celkem stačí 😉 taky mám od zavedený firmy..myslím, že opravdu platí, že cena = kvalita, jak to bylo řečeno i v tom testu krabičkových diet 😉

raaad
15. únor 2012

@luucia jj...já musím mít všechno extra...krabičkami nic a teď jsem absolvovala SLIM BELLY (zabiják břicha)...... všichni dokola zhubly v pase cca 8-9 cm (měsíční studie)....a já jako jediná NIC 😉 Proto i majitelka welnesu začala pátrat,měřit,zkoumat...... jsem moc zavodněná,podvyživená a překyselený organismus.. Tohle je prý důvod, proč jsem nehubla...... 😀 Tak tomu budu věřit: a začala jsem tuto dietku ataky odkyseluju a dodávám patřičné mierály atd..atd...baštím Colostrum na imunitu.... A prostě se ukáže, jestli to se mnou něco udělá.... Jsem docela zvědavá a majitelka welnes a výživová poradkyně v jednom) je zvědavá snad ještě víc....

editah222
15. únor 2012

@raaad myslím si, že myslíš sebekoučink na 'ŚtobU (je to na úvodní stránce dole), já jsem z toho nadšená.

chaala
15. únor 2012

@raaad www.stobklub.cz a najdi si tam sebekoučink 😉

xvitk101
15. únor 2012

Jen jsem nakoukla. Celou vaší diskuzi jsem nečetla, ale přijde mi, že dieta, která je stažené někde z netu od pana Havlíčka asi není to pravé. Já jsem tu dietu držela, myslím přímo u něj. Vůbec to není o jídelníčku, co kdy se jí, tedy jestli si dám kuře, králíka nebo hovězí. V té dietě jde hlavně o dodržování přísunu bílkovin, sacharidů, tuků a tekutin. Záleží na výdeji a příjmu. Jak jednoduché... Dietu jsem držela před otěhotněním a sundala jsem dolů "jen" 4 kg za 3 měsíce, ale na obvody to bylo např. v pase o 8 cm. Shodila jsem tuk a nabrala ukázkově svalovou hmotu. Člověk se u toho musí taky s rozumem hýbat, ale to asi víte 😉

velrybous
autor
15. únor 2012

@vrana ahojda, ty tousty nevím nevím, nejsou to náhodou ty pufované chlebíčky???

velrybous
autor
15. únor 2012

dnes jsme večeřeli až o půl desáté, protože nemáme papiňák a vařila jsem hovězí falešnou svíčkovou ☹ ale hovězí zadní jsem vařila přes 3 hoďky, tak tohle bylo docela fajn, jen asi 1,5 h 🙂)) doufám, že zítra už to bude standard

a v neděli 18. den je VELKÝ DEN můžem si dát co chceme..tak už přemýšlím, jeslti půjdem na oběd, nebo si uděláme nějakou mňamku doma..

jinak vaříme večer na druhý den..někdy si zeleninu udělám grilovanou + trošku syrové, někdy jen syrovou, dneska pečenou na rýžovém oleji..

a zítra ještě mňamka ke sváče, jahody..🙂 mňammmmmmmmm

@xvitk101 přesně tak..🙂)) hýbat se, bez toho to asi nepůjde..

veselatka
15. únor 2012

narazila jsem tuto diskusi, moje osobní zkušenost-držela jsem tento jídelníček od června do srpna 2010 a zhubla 13kg, nedodržovala jsem ho úplně přesně -pokud byla psaná nějaká ryba,dala jsem jakoukoliv,ovoce-to co jsem měla doma, no ale necvičila jsem, i když bych měla,co je důležité -od té doby si stále váhu držím,jím 5xdenně,rozumně, takže držte se 🙂

raaad
15. únor 2012

@chaala našla,vypsala..... výsledek dneška: míň tuků než by mělo být ( 😉 ) což mě překvapilo...jinak malinko jsem všeho přešvihla...ale celkově zelený panáček.... Jen ten pohyb dnes chyběl....
Super věc 😉

raaad
15. únor 2012

@veselatka Jééé...krásně se to čte 🙂

veselatka
15. únor 2012

@raaad 🙂 tak motivace je potřebná 😉 je fakt,že jsem zrovna skončila s kojením,takže jsem byla dost rozjedená,prostě šlo to tak nějak samo -zvykla jsem si na 5pravidelných dávek jídla(což o to, zvyknout se dá, ale časově to srovnat byl u nás problém) a to prostě pořád dodržuju,když teď vidím, že mi jsou těsnější kalhoty,3dny si dám přísnější režim a je to zase v pohodě

vrana
16. únor 2012

@velrybous Ne ne, vypadá to jako upečený toast, stejné barvy, prostě je to tvrdý, křupavý. Mně teda moc chutnají, tak doufám, že jsou lepší než pečivo

lensta
16. únor 2012

@raaad To jsem psala já, že tu zeleninovou šťávu nedám, ráno piju hrnek cara, hrnek čaje a sklenici vody. Ale zkusím stím něco udělat 😉

raaad
16. únor 2012

@lensta já myslím, že pokud nedáš zeleninovou, tak aspoň tu ovocnou šťávu... Já piju naředěný 100% džus (100ml džus+200ml vody)...a to se dá v pohodě.... a koupila jsem si i mrkvovo-jablečnou šťávu ...tak ta je taky dobrá....V tom naředění se to ani nepozná....

lensta
16. únor 2012

@veselatka to je super, že to zafungovalo! A teď už jíš "normálně"? Myslím třeba obědy ...

Já tenhle jídelníček neberu jako dietu, je to pro mě návod, jak se naučit jíst pořádně (pětkrát denně) a "zdravě "a ne ve chvíli, kdy mám obr hlad se nacpat rohlíkem. Tak snad to vyjde

lensta
16. únor 2012

@raaad no právě, jsem koupila jen zeleninovou a to fakt ne (i když zeleninu mám ráda). Zkusím tu mrkvo-jablečnou a uvidím.

velrybous
autor
16. únor 2012

@vrana TAK TO BUDE NĚCO JAKO SUCHAR 🙂)) ASI BYCH TO ALE S NĚČÍM STŘÍDALA..🙂

fangi
16. únor 2012

Kdo poradí - myslíte, že se mohou jíst kuřecí játra? Myslím třeba jednou měsíčně s rýží, připravené bez tuku... Jsou játra zdravá, ne? A při dietě vhodná nebo nevhodná? Děkuju 😉