• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

29. září 2017 
nalko: Já třeba kupuju tatarku a majónézu light. Více mi chutná, není tak tučná. Ovocný cukr se může, já si třeba dávám ráno tvaroh s ovocným cukrem a žloutkem nebo jogurt v ov. cukrem a kakaem a ořechy. To je mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také kujpuji light majolku i tatarku :wink:
Ovocný cukr se může - fruktoza - mají ho mezi cukrama a 500g stojí okolo 50,-kč :angry: je to nářez, ale sladíme málo, tak vydrží déle :grinning:
21. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak s tím kafem, sjem na tom uplne stejne, o zviratkove dny jedn oza druhym, o kytickove cerny caj, rpotoze to sojove mleko mi fakt nechutna:( A jaky je puding z toho sojoveho?
Ja dnes snidala tmavou housku se spenatem, obedvala zeleninove rizoto a vecerela brambory s dusenou mrkvi a hraskem...a ted uz na me zase lezou chute:( no, to bych se z toho zblaznila:(
vy vecer nemate chute?
21. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já majonézu ani tatarku nepouživám . Majonéza by se neměla vůbec používat. Já jen hořčici či kečup :slight_smile:
22. led 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pudinkze sojového mléka je dobrý :wink:
22. led 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pudink ze sojového mléka je super, já ho dělám s ovocem a může se sladit fruktózou a je to fakt ňamka :wink:
22. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na tu tatarku a majolku se odpo kouknu do chytré knihy, já mám za to, že se může, ale kouknu a písnu :grinning:
22. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukni a pisňi :wink:
22. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si na snídaňi udělala opečenej tousták s marmoškou do práce pudink s ananasem :dizzy_face:
22. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem už druhý den na zvířátkách :slight_smile:)) a je mi fajn :grinning:
Kytičky dám asi v sobotu a těším se na štrůdlík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, majolka i tatarka se může :dizzy_face: a píše o tom:
majonéza vyrobená z celých vajec patří do skupiny živočišná, majonéza obsahující pouze vaječný žloutek nebo sušená vejce, patří do skupiny neutrální!!!
Uffff, to se mi ulevilo :wink: :wink: :wink:
22. led 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, az budete mit v masove dny chut na sldky tak si udelejte kridla nalozeny v jogurtu, medu, sojovce, kecupu a horcici...Dobry, ale sladky:(
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska asi hřešila sice jsme měla kytičky a dala si hranolky což můžu, ale ze stánku tak tam bylo moc moc oleje :unamused: Ale já jsem na ně měla takovu chuť :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si je minule dala taky, to asi neni az takovy hrich:slight_smile:
22. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
že v tom nejsi sama? :slight_smile:
22. led 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né to, že to není takovej hřích no a že v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný:slight_smile:
Já si to aspon rikam, že to není hřích, třeba je...:slight_smile:
Jsem se Tě chtěla zeptat, co mam delat na tom stepru? jestli jako chuze nebo beh nebo co...
22. led 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra budou zase kytičky a v sobotu se už těším na maso :grinning:
22. led 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom stepru jen šlapej najdi si tempo a jako by jsi šlapala do schodů :wink: Ze začátku můžeš pomalu a pak rychlej , ale neběhej to by se ti dělalo špatně. A jakej máš? Ten boční?
22. led 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já valím spáti zítra mě čeká skoro celej den v práci :unamused:
22. led 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky:slight_smile: já totiž šlapala jako do schodů a pak jsme zjistila, že jde běžet, tak sjem nevěděla...
Mám jen ty šlapky...Ten boční mysliš to jak ukazují v Jste co jíte? Ten si pořídila sestra a chválí si ho...Ty máš taky ten boční?
23. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem uvažovala o stepperu, ale nakonec jsem si pořídila crossový trenažer a to je naprosto super věc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je co? :slight_smile:
23. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já mám ten boční stepr. :wink:
23. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo , ale tá cena tá je taky super :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: Jojo, to teda je, ale já to strašně dlouho zvažovala, původně jsem se chtěla vlézt do pěti tisíc. Až zkušenosti a recenze mě přesvědčily o tom, že se vyplatí investovat více. Jak jsem tam pak zavolala, dostala jsem přesvědčení o tom, že dělám dobře když kupuji to, co kupuji. :wink: A byl to takový opožděný Ježíšek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přiznávám se, že i já mám toto monstrum doma, ale spíš je to dnes bytový doplněk :unamused:
Raději chodím cvičit mezi lidi, tam se k tomu donutím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeso, toho jsem se taky bála, ale zatím se mi to moc líbí a je to super :dizzy_face: A doufám, že jako věšák nikdy sloužit nebude. :wink: No, u nás nikde žádné cvíčo není, musel bych vždycky dojíždět, do toho ztráta času za cestu a tak. Doma si zacvičím, hned se osprchuju a je to. :slight_smile: Tak snad mi to vydrží :grinning:
23. led 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek