Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
22. kvě 2010

no co se týče pohybu tak to já když nejsem líná chodím do posilky, ale ted bohužel...ale chystám se tak 3 x týdně zajít...a ty zas nezačneš s tou dělenkou?

misicka455
22. kvě 2010

Jo začnu s dělenkou , ale až až...

kive76
25. kvě 2010

tak snad už od zítřka 🙂

misicka455
15. čer 2010

Tak jsme včera začala už to bylo akutní 🙂

apetit
15. čer 2010

ahojte pořad se odhodlavám taky začít s dělěnkou jen mě odrazuje protože mám rada maso s přílohou a to asi bude u mě problém a taky miluji sladké ale opravdu jak se vidím v zrcadle tak si říkám chtělo by to začit 🙂

misicka455
15. čer 2010

Jo jo já taky miluji sladký , ale tak jednou týdně nějaký ten zákusek snad neva hlavně když to nebude jak doted od rána do večera 😀 Mě maso s přílohou neba u mězase vadí chlebík či rohlík a k tomu máslo saláme atd....

misicka455
15. čer 2010

Mě donutila pořád stoupající váha a to zrcadlo taky 😉

apetit
15. čer 2010

tak chtělo by to povzbuzovat se,co jsi třeba měla dnes k jidlu, inspirce pro mě 😉 nevadí že tykám? 🙂

apetit
15. čer 2010

je zvláštní jak jsme každý jiný,ja zase můžu rohlik bez salamu,s rostlinným maslem ale můžu,že?používám zlata hana

misicka455
15. čer 2010

Vpohodě klidně tykej 😉

misicka455
15. čer 2010

Dneska jsem měla zvířecí den.
K snídani kuřecí párek se zeleninou. K obědu kuřecí plátek na prudko zapečený se sýrem k tomu taky kopec zeleniny, A k večeři obloženej talíř šunka, sýr, rajčátka a teď zobu pár oříšků ty jsou neutrální 😉 No a hlavně hodně vody a když byla na něco chut zakousla jsme přes den tvrdej sýr. 🙂

apetit
15. čer 2010

hm tak to by se dalo až na ten parek ten bych nezvladla se zeleninou,oříšky liskově nebo vlašské?hloupe otzky ale chci se na to vrhnout od zitřka tak se nezlob 🙂

misicka455
15. čer 2010

liskové a pár kšu ořechů 🙂

misicka455
15. čer 2010

kešu 😀 😀

hanulinecka
16. čer 2010

Ahoojky tak já držím dělenku už asi 3 týden 😵 po porodu mám pořád 15 kilonahoře a ne a ne se jich zbavit ted chci druhé dítko tak musím musím jinak se neunesu 😖

a držívala jsme ju vždycky kdy jsme potřebovala a dala dolu co jsem chtěla 😉 😉

misicka455
16. čer 2010

Jé tak to je super motivace když někdo napíše , že to jde 😉

Já dneska zase na zviřatcích,ale zítra jdu už na kytky 😉

hanulinecka
16. čer 2010

@misicka455 já ju držím prostě když chci a zhubnout a prostě to jde jen to chce fakt vydržet

já mám taky dneska zvířata zítra asi kytky jedu do Brna a tak si kupuju na jídlo rohlíky s párkem v ruce bych asi těžko šla 😀 😀 😀

ale mě teda pomohly hodně kuchařky jsme na sladký takže mám její sldkou kuchařku a peču si buchyt a mám i kuchařku s jídlama tak sbírám inspiraci

apetit
16. čer 2010

co davaš do buchet když je nemůžeš sladit,máš nějaký dobrý tip na sladké to ja miluju,ale med nemůžu jsem alegická

hanulinecka
16. čer 2010

@apetit sladím hroznový cukrem nebo třtinovým nebo fruktozou všechno jsou přírodní cukry tudíž tím mužeš a dají se normálně koupit v marketech

hanulinecka
16. čer 2010

a dobrej tip mám tady celou její kuchařku sladkých jídel ted zrovna budu péct vánočku 😉

misicka455
16. čer 2010

prosím prosím tak nějaký ten receptík 😉

hanulinecka
16. čer 2010

holky jěště jedna taková věc celou diskzui jsme nepročítala existuje více grafu uplně ten první kdy se nekombinuje ani ovoce se zeleninou a pak vlastně ted v té kuchařce už je graf kde třeba žloutek je v neutrální skupině,rostliné máslo tudiž já si rohlík s máslem rostliným namažu normálně....
recept napíšu třeba co jsme zkoušela

PERNÍK S JABLKY
2 šálky polohrubé mouky
1 a 1/2 šálku fruktozy
1/2 šálku rostliného oleje
3 žloutky
2 lžičky jedlé sody
2 lžičky skořice
750g jablek vše se smíchá a peče já třeba ty žloutky nedávala

holky je tady toho hrozně moc tak pokud ju fakt chcete dodžovat a máte rádi sladký tak si ju určitě pořidte je tam moc receptu jak na kytičky tak na zvířátka i neutrál co se muže v oba dva dny

je tady plno kynutých buchet,bábovek,makovec jsou tady i čokolády,koblížky atd atd

misicka455
16. čer 2010

@hanulinecka díky zítra mám kytky tak asi vyzkouším 😉

hanulinecka
16. čer 2010

@misicka455 ono já fakt mám sladký ráda tak mě to těší že mě to prostě zaplácne 😀 a mám pocit sladkého

hanulinecka
16. čer 2010

jěště teda pár tipu co používám
chodím a nakupuju v Dm drogerce mají tam bio vanilkový a skořicový cukr což je vlastně jen z fruktozy nebo třinového cukru co se v této dietě muže to používám na pečení i kvasnice bio si tam kupuju

misicka455
16. čer 2010

Já jsme taky na sladký 😵 😵 😵

hanulinecka
16. čer 2010

miši tak to si ju fakt kup stojikolem 150 kaček a celkemse namlsáš 😵

misicka455
16. čer 2010

Ok někde s e po ní mrknu 🙂

apetit
16. čer 2010

ju diky za tip to je něco pro ty co chtěji držet dělenku a mají radi sladké.jak se přesně jmenuje ta kniha prosím 🙂

apetit
16. čer 2010

hanulinecka-a který graf používáš ty mohla bys nám to popsat,diky moc předem