Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
8. led 2011

@korchy jakákoliv paprika 😉

korchy
8. led 2011

@misicka455 Už jsem si to opsala do bločku 🙂 Ráno jsem jen tak hupsla na váhu,už mám 1,5dole strašně mě to potěšilo.Ale vážit se budu stejně zítra znova,abych si to zapsala.

misicka455
8. led 2011

jé tak je krasný 😉 jen tak dál 😉

peta1
8. led 2011

Tak sem si včera objednala další dvě knížky od Kořínkové a ještě jednu mi půjčí kámoška. Už se na ně těším, moc hezky se čtou.

radusv
8. led 2011

ahoj holky,
dneska mám kytičky - tak jsem si dala k obědu hrachovou kaši, tmavý chleba a okurku 😉
ráno jsem se vážila a mám o 0,5kg míň, zítra to bude týden co držím dělenku, takže pro mě super 🙂

korchy
8. led 2011

@radusv Uněkoho to jde rychlejš a uněkoho pomalej jako u mě,ale cítím se mnohem líp.Tak držím palce at vydržíš 😉

kive76
8. led 2011

no já ted začínám tak nějak na sto pro dělenku ode dneška...tak uvidím kolik se mi podaří zhubnout za týden..do pátku...pak jdeme na oslavku narozek ...tak snad mi pak moc těch kilíček nenaběhne zpátky ☹

kive76
8. led 2011

@misicka455 určitě receptík udělám ve čtrvrtek 🙂 ode dneška do středy dám zvířátka, mám je raději 🙂pátek bude večer porušovací, a pak zas půjdou na řadu zvířátka...🙂

korchy
8. led 2011

@kive76 Tak se drž 😉
Já ted byla na oslavě synovcových 2narozenin a odolala jsem,dort jsem si nedala a z chlebíčku snedla vše jen né veku s máslem 🙂

peta1
9. led 2011

Tak dnes opět celé kilo dole, to je bezva. A to sem si na noc udělala tvaroh s kakaem a fruktozou. Konečně jsem překonala váhu, kterou se mi nedařilo překročit. Po 13-ti dnech to dělá 2 kg dole. Tak ještě 8 kg a jsem spokojená, pak už to jen udržet.

seci
9. led 2011

já mám dole celkově čtyři kila, jsem nadšená, včera jsem se teda jídelně fakt šidila, protože jsem měla velkej skluz v učení, takže na oběd špagety s kečupem a na večeři dvě jabka....vrchol dekadence , žádná zelenina 🙂 ....ale neměla jsem prostě hlad, tak na co se nutít......každopádně jsem přišla na to, že když odpoledne tak málo jím, tak je nutné se najíst, když mám pak hlad v noci, protože o půl paté mě probudila naše fenka, když začla zvracet a já pak tři hodiny nemohla zabrat, měla jsem hroznej hlad, ale nevěděla jsem , jak to řešit, protože ráno před jídlem musím jíst prášky na štítku, pak půl hoďky až hoďku nejíst a teprve pak můžu snídat...jsem si naivně myslela, že do té hodiny než by zabral prášekk usnu a prd.....příště si ho jdu vzít hned, jak pocítím hlad...pak jsem vytuhla až za světla a spala do půl jedenácté.....on by se teda měl brát ve stejnou hodinu každej den, ale to mi stejně nejde....

kive76
9. led 2011

@peta1 🙂

seci
9. led 2011

@peta1 já myslím, že tvaroh s kakaem je na noc ok, bílkovinný jídlo před spaním pomáhá hubnutí ve spánku, takže to nebyla vůbec špatná volba 🙂....jsem ráda, že se ti to tak hezky hýbe, to je super....

než jsem začla hubnout, tak jsem pročítala jednu hubnoucí diskuzi a tam bylo víc holek, co každou chvíli přišly s tím, že "dneska jsem zhřešila, ale to nevadí, nejsem na sebe naštvaná, zejtra znova" a tak furt dokola, konkrétně jedna paní s nulovými úbytky váhy mě tím už fakt štvala a pak jsem si uvědomila, že to jsem přesně já, že takhle doteď vypadalo každé moje hubnutí, každou chvíli nějaký ten hříšek a váha nahoru, dolů, v podstatě nulové výsledky a tak jsem se rozhodla, že taková už nebudu, že budu jako ty druhé holky, co to dodržujou téměř dokonale a maj výborný výsledky....nikdy dřív jsem se do tédle druhé skupiny nedostala, třeba jsem i zhubla dvacet kilo, ale trvalo mi to dva roky a teď prostě nějak v hlavě LUP a je to super povzbudivé, ty rychlé reakce těla...no nic, jdu se učit, dneska to pěkně zanedbávám, to zas budu pár dní před zkouškou bečet, jak nestíhám 🙂

peta1
9. led 2011

Právě jsem si upekla jablečný závin ze špaldové mouky a je dobrý. Jasně že klasika je lepší, ale když to jinak nejde, tak i toto stačí. Nevíte jak je to s mákem?

seci
9. led 2011

mák jsou kytičky 🙂

korchy
9. led 2011

ahoj holky,tak já si k obědu udělala okořeněnou rybu na másle a ktomu okurkový dalat sjogurem a ochucený cacikama🙂
Už čtu druhou knihu od Kořinkové,je to supr,i dost dobrých receptů 😉

peta1
9. led 2011

@korchy A jaké od ní máš knížky?

korchy
9. led 2011

@peta1 Dieta,já vím a Dieta,vím ještě víc

seci
9. led 2011

@korchy mám úplně ty samé 🙂....objednala jsem si ještě Dieta pro megajedlíky, tu na netu všude všichni chválí, tak jsem moc zvědavá a pak ještě dvě další, už se těším 🙂

klara89
9. led 2011

tak já jsem dneska taky zhřešila, nešlo to jinak. Dala jsem si těstoviny se sýrovnou omáčkou ... Jinak ráno jablko a teď si jdu dát jogurt s kakaem - to miluju !!
Zitra to taky bude náročné, cestuju totiž z Anglie s přítelem a on diety totálně nesnáší, tajím to před ním . Tak zkusím nakoupit ovoce, banány a tak a třeba si toho nevšimne . KDyž totiž jím jen vaječinu bez chleba nechápe :D
Mám z Vás radost, jak vám jdou kilča dolů .. já se nevážím ale kalhoty už mi jsou volné . a teď začnu i masivně cvičit 😎
ráno plavání, večer posilování a hlavně CHŮZE !!! tou jsem minulé jaro zhubla i když jsem nechtěla (jako chtěla) ale ne záměrně, a to jsem se cpala sladkostma ..
JInak Seci, máš pravdu 😉

radusv
10. led 2011

Dobré ráno,
holky dneska po týdnu dělenky 1kg dole 😵
taky mám radost, že nám to tak jde 😉
já mám dneska opět zvířátka, takže teď jsem slupla 2 druhy sýrů + salám a k obědu budu mít pečený kuře se zeleninou.... a chystám se do zdravé výživy nakoupit sójové pomazánky, tak se těším až si udělám v topinkovači tmavý toustový chleba a namažu si ho nějakou pomazkou 🙂

kive76
10. led 2011

já po dvou dnech dělenky nic dole nemám ..ale aspon mám pořád těch 81 kg a né víc... 🙂

winii
10. led 2011

Ahoj holky hlásím se po víkendové odmlce, nějak jsem nestíhala

v pátek jsem byla na té zumbě a paráda jsem nadšená takže zítra jdu znova 😉 už se těším, jo jinak se vám musím pochlubit dnes jsem se vážila po týdnu a mám dole -2kg je to super, cítím se hned líp a bříško mi taky trochu zplasklo, doufám, že to tak půjde dál

@radusv gratuluji, že se ručička pohnula 😉 jentak dál, já mám taky zvířátkový

kive76
10. led 2011

@winii 🙂

korchy
10. led 2011

@seci Tak to mi pak dej vědět jaká je ju........občas jsem byla megajedlík 😉

korchy
10. led 2011

@radusv Sojové pomazánky?To existuje?A jaké druhy???

korchy
10. led 2011

@kive76 Neboj to přijde 😉

korchy
10. led 2011

@misicka455 Ahojky,prosím nemáš nějaký receptík,co si můžu namazat na pečivo??

peta1
10. led 2011

@korchy na pečivo si mažu dia džem a nebo sojové paštiky svačinka. Jsou docela dobré buď fazolové, valašské a ještě sojové. Na to zelenina a je to luxus.

misicka455
10. led 2011

@korchy na pečřivo dia marmeláda, tenká vrstva rostliného másla , sojové paštiky, občas med, dát třeba rajčata nakrajená na plátky na to tofu a třeba nechat zapéct ,