Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
26. led 2011

radu květák se bere jako kyyytka

radusv
26. led 2011

No já květák beru jako zeleninu 😀

triowax
26. led 2011

Nebo blbě jsem napsala se bere, já ho beru jako kytku. 🙂

radusv
26. led 2011

😉

triowax
26. led 2011

nemáte někdo prosím osvědený recept na nějakou pomazánku z tofu?

radusv
26. led 2011

já si je zatím kupuju ve zdravé výživě 😉

triowax
26. led 2011

@radusv mají teda i hotové??super, mrknu.
Zkusím i ten vajahit.
No a mám docela obavu ze sojového mléka....když bych pekla buchtu nebo tak,at si ji muzu dát i já. obávám se té chuti.
jednou jsem zkusila do leča sojové párky a nějak mi to nelezlo do krku

radusv
26. led 2011

@triowax mrkni mají spoustu příchutí 😉
sójové mléko jsem si koupila Zajíc a zatím nezkoušela...

triowax
26. led 2011

já z toho mám obavu.
mléko si dávám jen trocha do kafe,tak to klasické třeba až tak nevadí. ale nějkou buchtu bych is dala

radusv
26. led 2011

to chce jedině prubnout a uvidíš...
já taky ještě nepekla, jen včera ty listové šátečky, ale to pro mě není žádný pečení 😀

triowax
26. led 2011

@radusv nějak nemám odvahu to testovat.

radusv
26. led 2011

tak počkat na nějakou hodnou duši, která se obětuje 😀

triowax
26. led 2011

@radusv no joo, když někomu sojové mléko chutná. 😉

radusv
26. led 2011

http://www.tofu.cz/nabidka2.htm

tady jsou zrovna v nabídce pomazánky co jsem si koupila a je tam odkaz i na nějaké recepty 😉

triowax
26. led 2011

@radusv díky 🙂

korchy
26. led 2011

Ahoj holky,já si koupila soja mleko zajíc.Moc mi chutná.
triowax Ta chut se dá prirovnat,když si zaliješ horkou vodou sypkou smetanu do kávy.Tak to zkus a uvidis jak ti to bude chutnat,je to smetanové.

korchy
26. led 2011

@kive76 Tak snad se brzy uzdravíš,já když jsem nemocná,tak taky nemám chut,ale i tak si udělám aspon vývar se zeleninou,a to mě posilní🙂

misicka455
26. led 2011

Tak já se sojovím mlíkem taky problémy nemám je docela dobré, ale třeba ty párky atd... mě taky moc nejedou.

Tak co třeba buchtu bez mléka?

triowax
26. led 2011

Mišičko většinou pečem bábovku nebo tak....
Tak já naběhnu do výživi a uvidíme no.

misicka455
27. led 2011

Recept: Levná bábovka

Suroviny pro přípravu pokrmu Levná bábovka :
3 hrníčky oleje 5 lžic cukru 4 kypřící prášky půlku pytlíku hrubé mouky 6 hrníčků kakaa

Postup přípravy jídla: Levná bábovka
vše smícháme mixérem v misce nalijeme do nádoby.Nahřejeme si troubu 5 minut dáme to na 200 stupnů a poté dáme do trouby na 30 minut. a máme hotovo

misicka455
27. led 2011

zapečenej lilek

lilek rozkrojím na půl podélně a vydlabu ho. Na pánev dám osmažit cibuli, na ni dám na malé kousky nakrájené kuřeci a nakrájené žampiony. Nechám to osmahnout, pak přidám nákrájený vnitřek lilku, rozkrájené rajče a dnes jsem přidla celou převadvařenou brokolili. Ochutím solí, grilovacím kořením, česnekem a sojovkou. Touto směsí naplním půlky lilku, navrch dám sýr a dám zapéci. Nám to moc chutná a do směsi se může dát cokoliv. Ještě než ten lilek naplním, tak ho posypu nějakým kořením, já grilovací. Peče se tak dlouh dokud nezměkne

triowax
27. led 2011

@misicka455 nebývá ten lilek hořký. někde jsem četla, že se na něco má dávat pozor, aby nezhořkl.

triowax
27. led 2011

já měla dneska něco jako bolonské těstoviny.
těstoviny byly rýžové a maso byl sojový granulát.

misicka455
27. led 2011

né nebyl, v létě ho grilujem venku na grilu a je taky dobrej .

triowax
27. led 2011

@misicka455 tak vyzkouším, zase něco nového.

misicka455
27. led 2011

@triowax yzkoušej a pak řekni zda byl hořký ? 😉

triowax
27. led 2011

@misicka455 jooo já ráda zkouším takové věci. Mám ráda cuketu, tak snad mi bude chutnat i lilek.
Jen kdybych si vzpoměla čemu se vyvarovat, aby nebyl hořký.

misicka455
27. led 2011

Někde jsem slyšela, že by se měl pokapat citrónem aby nezhořknul , ale nevím zda to bylo o lilku 😀

triowax
27. led 2011

@misicka455 nooo to bude možná ono.

korchy
27. led 2011

Tak jsem si uvařila puding ze soj.mléka a osladila jsem ho medem,přitel je dost na sladke.Ale dám si ho až zitra.Boužel ted budu mit 3dny 12tky raní,takže jsem si napsala jídelníček,ale nic složitého,protože když se domu dostanu vpůl sedmé večer,tak pochybuji že budu mit naladu na nějaké vaření.Ale přitel je informovaný,že mi někdy něco připraví kjídlu,když mu to napiši 😉