• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

21. ledna 2014 
Já na to kouknu a zeptám se jí. Respektive jí hned písnu,at se podívá.
10. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Moc moc moc děkuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanas11 ještě nemáš za co
10. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv tak už jsem to dostala...takže tento měsíc je v pořádku :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm :rolling_eyes: holky tak 2 zprávy a jak to tak bývá jedna je dobrá a jedna úplně na prd :angry: Manža koukal na naši Váhu a byla rozbitá a vážila blbě. Takže jsem se slzama v očích zjistila, že začínám na 83 kg místo na 75 :cry: :cry: :confused: Tak to člověka fakt dojme .... Už takhle jsem si připadala jak tlustá krabice, a teď to mám potvrzeno i oficiálně :wink:
Dobrá zpráva je, že dělenku držím 4 den a váha jde krásně dolů ... 1,5 kg od pondělka ... uvidíme zítra doufám, že se udrží, ale vzhledem k tomu, že celé dopo jsem byla v jednom kole a na 3-hodinové procházce, mělo by to být ok :wink:

No pokud to týdně bude padat 1 až 2 kilča, tak budu spokojená ... v březnu už bych mohla být na 7-ičkových hodnotách a květen už by byl fajný se šestkou :wink: Hlavně vydržet, ale začínám být nadšenec :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Já to tenhle měsíc už dostat necííííííí :wink: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda blbý 2 kilča, ale cítím se daleko líp :wink: Splaskává mi nafukovací kruh kolem pasu a ještě tak 3 - 4 kilča a třeba se začne měnit i tvářička :slight_smile: z napuclíka na menšího napuclíka :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snajecka No tak to b\ mě kleplo,kdych měla rozbitou váhu a po opravě bych vážila ještě víc :frowning2:
10. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy mi povídej, co dodat, mám na čem pracovat... :unamused:
10. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snajecka gratuluju.
Ovšem si myslím, že to jde ze začátku docela rychle, ale pak se ubytek zpomalí
10. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě dobrá zpráva, už vydržím cvičit zumbu dvě písničky a ne jen jednu. Chich...
10. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax no tak to každopádně, ale pokud se to zastaví na 68, tak neva :wink: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snajecka to nevím no.
Ale ona i když váha stojí, ubývá tuk a přibývá svalu (pokud cvicis)tak váha mate no, pak to chce merit a 1cm ubytku je 1kg tuku dolů. ted doufám, že to píšu správně
10. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Určo to píšeš i myslíš dobře ... :wink:
10. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem dneska jablečný ocet, ale smrdí to pekelně :wink:
10. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak po včerejších kytičkách dneska 0,6kg navíc takže lepší než minule :slight_smile: a dneska sjme ráno měla jen kafe a pár koleček salámu dopoledne a oběd mam až ted :unamused: ale udělala jsme si masovou směs a zeleninu a je to mnamka avečeři už asi jíst nebudu :slight_smile:
@snajecka to by mě kleplo takový rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já začínala ještě o kousek víc na 84,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máš pravdu že i po pár kilech dole se hne dčlověk cítí daleko lépe :slight_smile:
10. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 marki mně se váha pohybuje po kytkách vždycky pomalu o půl kila víc, než den před nima.
10. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jo jablečný ocet nevoní zrovna nejlíp :slight_smile: Snažim se ho pit každé ránko :wink:
10. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy já ho mám naštěstí v tabletách, ale když otevřu tu krabičku, tak smrdí parádně.
Přitom ale vůni klasického octa miluju
10. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 tak super, třeba se ti to začlo srovnávat :wink:
@snajecka Snaj taky už bych tu mrchu ms nechtěla :sweat_smile:
teda to je síla s tou váhou, to bych byla fakt nasr... zjistit, že vážím ještě víc :angry:
a gratuluju ke shození - super :wink: to je viď ? pitomý 2kg a jak se hned cítíš líp - taky jsem to tak měla a mám

já byla dneska ve zdravé výživě, tak jsem nakoupila zásobu tataráčků, pak jsem koupila sušenou sójovou smetanu do kávi při kytičkách a prubla tofu uzené - už jsem zakrojila a jsem v šoku, ono je to moc dobrý a dost mi to připomíná normoš uzený sýr - paráda...
zašla jsem i do DM a koupila od Alnatury bezvaječný těstoviny - takže na zítra si je uvařím, pokrájím k tomu to tofu a kečup a budu mít mňamku
a došlo mi, že když v kytičky můžu tmavý pečivo, tak si s k němu dám pár plátků tohoto tofu a mám krásnou variantu pečiva se sýrem :slight_smile:

no a završila jsem to u řezníka koupí žebírek :grinning: kolegyně vyzkoušela ten pytlík od Maggi nápady - žebírka a prý je to výborný, tak o víkendu vyzkouším :wink:
10. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax já se minule úplně lekla že 1,2kg nahoře :frowning2: , je fakt že při kytkách toho snim daleko víc, maso ěm zasytí na dlouho. Já ten jablečný ocet nemohla, kupovala sjem si jablečný ocet v tabletách, i pro žaludek je to lepší :wink: , ted čtu že ho máš v tabletách. já ěmla Aplefit a ten nesmrděl vůbec :wink:
10. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv jooo žebírka, taky jsem je dělala a pak jsem tu skučela, jak je mi z toho zle a jsem přejedená :grinning:
A těstoviny dělám rýžové, mňaaam.

To tofu mi akorát vadí, že se nerozpéká. Kdybych ho dala do toastu a tak.

Nevím co mi udělá v tom slaným štrůdlu - ještě jsem se k němu nedostala. :sweat_smile:
@marketa137 to přežiju. Jen mám problém s polykáním velkých tablet. Vždycky se mi šprajcnou v krku a je konec.
@triowax :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k čemu ej to vlastně dobrý? já ho brala si před 5 lety :grinning: a na hubnutí mě nepomohl protože sjem samo žrala jako jindy :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak já nevim ale u nás žebírka nikde pěkný nemají :unamused: , většinou jsou to skoro holé kosti což je o ničem :pensive:
10. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jojo to si pamatuju, žes tady psala :grinning:
10. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 onnení na hubnutí, ale na zrychlení metabolismu
10. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax aha no ěm se zrychlil metabolismus tak že sjem za měsíc byla těhu po 5 letech snažení :grinning: :grinning: :grinning: a ted enberu nic, no stačí léky na cukrovkua i na štítnou žlázu :unamused:
10. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 já si s tou štítnou žlázou říkám, jestli není po porodu nějaký problém.
ségra s ní měla problém do 18ti, ted s ní má problém i táta.
Nikdy jsem s váhou problem nemela,az ted po druhém porodu.
A ani u té dělenky se mi za tři týdny téměr nehnula.
10. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten jablečný ocet je i dobr na pročištěný trávicího ustrojí.Tím nemám namysli,že by jsme měli hned lítat na wc :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax já nevim, mě to zjistili na diabetologii a to v těhu mě to kontrolovali víckrát avždy ok a ted je prý možné že se to srvná samo. Al euž jsme ěmla být v lednu na kontrole jenže za prvé sajem přes vánoce nabrala kila :frowning2: takže bych dostala pěkně vynadáno a navíc tak ěnjak všichni jsme byli nemocný takže se tam dostanu možná do 14 dnů :wink: tak sjemi zěvdavá na štítku jestli už se třeba nezlepšila, měla jsme to prý na hraně :wink:
10. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek