Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

snajecka
11. únor 2011

Radusv: ty sis dávala nějaké kuřecí závitky se šunkou v týdnu, viď? Moc prosím o receptík a jak si je dělala 🙂 kují

ivanas11
11. únor 2011

@snajecka No mě až tak maso se zeleninou problém nedělá, ale spíš to okolo - sýry jdou, ale třeba jen párek a salámy, to mi teda dělá problém 😒 ... asi do sebe budu rvát jen zeleninu 😅. Mě by vyhovolalo, kdyby to šlo nakombinovat, že bych jedla přes den zeleninu a samotný celozrný pečivo a na oběd samotný maso se zeleninou - to by bylo naprosto dokonalý 😉 Vím, že jsou i dělenky, kdy nestřídají dny, ale chody přes den - jednou to, pak zase to, pak to.... ale to je asi trohu horší, protože jsou to krátký rozestupy mezi tím.

triowax
11. únor 2011

@ivanas11 já už samotný salám a tak taky nesnesu.
Tak si třeba naplním rajčata, papriku.
Včera jsem potřela sunku syrem, dala eidam, zarolovala a dala zapéct. aby to bylo aspon teplé

snajecka
11. únor 2011

@triowax ta plněná rajčata by šla 🙂

marketa137
11. únor 2011

Holky tenhle recept vypadá docela dobře 😉 , to bymohlo být dobré teda kromě tý mozarelly 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=102328

radusv
11. únor 2011

@snajecka Snaj rizoto zní dobře 😉 jak děláš pórkovou omáčku?
já salámky můžu, vždycky si na něj dám lučinu a udělám rolky mňam mňam
jo závitky ty máme moc rádi a víš od koho mám recept? od Hanči 😀
můžeš i z vepřového, ale v rámci dělenky, teď dělám radši z kušecího...
prso rozříznu, posolím, položím na ně 2 plátky šunky, pomažu lučinou ( ještě lepší když je lučina smíchaná s pažitkou ) a pár pokrájených oliv... zamotám, zavážu, posypu kořením ( dávám jen Gyros )... do pekáčku trochu oleje, a závitky zasypu žampióny a zbytkem pokrájených oliv a peču 😉

snajecka
11. únor 2011

radusv: cibulka do hněda, zalít vodou, scedit,hnědý vývar osolit, opepřit, přidat pórek do změknutí ... zahustit třeba na jemno strouhanou bramborou nebo nechat vodové jak je 🙂 Mňamka ...

snajecka
11. únor 2011

@radusv Teda ty závitky zní fakt hodně luxusně 🙂 Tak od hanči, jooooo? 😀 Dostane za uši, že přede mnou tají takovou mňamku 🙂

radusv
11. únor 2011

@snajecka Snaj díky, určo vyzkouším 😉
nene nedostane - receptík házela někdy vloni v létě ofiko 🙂 😀

snajecka
11. únor 2011

@radusv no jo čoveče, tak to má haňďa kliku 😉 😝 ... jinak já jsem trochu té hnědé povařené vodové omajdy s pórkem dala stranou a když zahustíš normálně "amerikou" a přidáš lehce osmahlé kousky krůtího masa, tak je mňamka i pro chlapa ... lze s bramborem, rýží ...

snajecka
11. únor 2011

Jinak tu brokolicovou pomazánečku připravím na tmavé bagetky tchánovcům až přijdou na návštěvu ... 🙂 se budou olizovat, jsou pomazánkový ...

marketa137
11. únor 2011

@snajecka jen teda envim kolik toho rajčatového pyré? Já dělam 2 nejoblíbenější pomazánky z MMB ale ted etda nevim an co si je budu mazat já 😀 , protože základ jsou pomazánková másla nebo sýry 😀 a na chlebíčky zase dělam bramborovou an kterou můžu zapomenout úplně ale na Silvestra sjem dělal domácí chlebíčkové veky a ty teda byly fakt super, výborná chut amanžel měl radost že se na ěn hodně vešlo a občas je peču o víkendu místo rohlíků 😀 . manýžel a Viki amjí enjraději jen bílé pečivo a já když můžu tak si pro sebe koupim 1-2 kousky tm pečiva 😀

snajecka
11. únor 2011

@marketa137 Co třeba vejce plněná tvarohovo šunkovou pomazánkou ... 😉 k tomu na zakousnutí hranolky z paprik a okurek ...

snajecka
11. únor 2011

Nic udělala jsem si chutě, jdu něco zakousnout 🙂 pa

ivanas11
11. únor 2011

Holky můžu se zeptat, proč mezi neutrál ořechy se nesmí buráky? A kam teda patří nebo se nesmí vůbec?

triowax
11. únor 2011

@ivanas11 to nevím.

A já mám otázku taky. Vím že píše, že alkohol ne. A když tak v kytkách.
Ale pochybuju,že by si nikdo nedal nikdy ani kapku.
Takže???Můžu třeba večer dát vínko???pro mě střika.

radusv
11. únor 2011

@marketa137 pomazánka vypadá lákavě, taky budu muset vyzkoušet 😉

@ivanas11 je obecně známo, že buráky jsou snad nejtučnější druh ořechů, takže určitě proto a neměli by se v dělence vůbec - no já mám výhodu, že je nemám ráda ani slanný, nesnáším jak mi to leze do zubů a přesolenou hubu 😀

@triowax já moc často alkohol nepiju a když si někdy dám, tak neřeším jaký mám zrovna den, protože toho vypiju hodně málo

marketa137
11. únor 2011

@triowax no co sjme četla tak občas se může a víno ve zvířátkách a pivo vkytkách což ted azrovna by se hodilo napopak 😀 . já můžu jedině frisco 😉 ,a le ted ho mam schované a možná encham až bude horko, to jsme pila s hodně ledem a to bylo fajn 😉

@snajecka to jo to by šlo 😉

triowax
11. únor 2011

tak já jsem měla na mysli tak asi tu sedmičku no 😕
j teda ale ředím hooodně vodou

marketa137
11. únor 2011

@triowax já jsem asi taky skoro abstinet, víno mě moc nejede, to dam max malou skleničku a moc mě nejede, na mě je to vždycky kyselý 😝 . bčas by to avdit nemělo ne 😉

radusv
11. únor 2011

taky mám ráda frisco, ale od doby co držím dělenku jsem skoro nepila, kolikrát nevypiju ani skleničku lambrusca, spíš tak půlku

triowax
11. únor 2011

a vždyt se ríká, že dvě deci bíleho před psaním je dobré na spalování. Tak si dám. Jednou za čas.
Já právě mám ráda pivo, ale to pít nechci.
Tak si dám střika.

korchy
11. únor 2011

@triowax Maximálně se ti hubnutí na 2dny zastaví nebo spomalí.
To já si občas dám stříček,přitel houbu,musim řict že mi ta cola ale nechybí.Dnes zrovna jdem večer na pivko,nebudu to přehánět,ale už se těším jak budu přijemně unavená a krásně spinkat.Jo se spánkem mám poslední dobou dost problém,ikdyž třeba ráno nejdu do práce,tak stejně jsem kolem 7vzhuru a už nezaberu a to mě hooodně štve.
Holky dnes po dlouhé době jsem zhřešila,přitel byl ve Varech a koupil v bagetárně pro sebe sváču a mě koupil celozrnou tunakovou bagetu,tu já miluji.Tak jí právě papkám,ikdyž mám dnes kytičky,ale jím pomalinku a hodně piji.Stává se mi,že když jídlo míchám,tak mě bolí bříško,proto se hodně snažím dělit.Ale bageta je vynikající 😉
No a zítra si udelam zvířatka,od rana chci pít jen mlíčko,at se pročistím...

kive76
11. únor 2011

@triowax ta houpačka je hrozná vid? to taky mám..a ted že to mám..mám zas o kilo a půl navíc...

ivanas11
11. únor 2011

Holky a vy se vážíte schválně každej den? To já se budu bát zvážit i jednou týdně 😝
A mám celý odpo hlad...

triowax
11. únor 2011

Mně doted njel net.
na upc mi rekjli preinstalovat sitovku.
tak ji odinstaluju a nemuzu najit instalacni dvd.
Jsem videla rudě.

@kive76 když vím,že to pak bude dolu,tak ji az tak neresim, ale je to zvlastni, to jo.

@ivanas11 ja ano, ted ten tyden, abych viděla po čem teda hubnu

triowax
11. únor 2011

A ten slaný štrůdl se špenátem a tofu je fakt výborný.
Jsem se nemohla dočkat a spálila si pusu.

ivanas11
11. únor 2011

@triowax No a vy jste se tu už o klasickým listovým těstě bavily co.... máš teda nějaký to bezvaječný nebo jak? Bych si taky dala 😉

triowax
11. únor 2011

@ivanas11 máám. psala jsem, že nám dělá babička

triowax
11. únor 2011

ale seženeš i v obchodě