Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
7. led 2009

Překvapil mě pudink v kytičkách no ten si teda dám 😀 😀 Sice nevím jak bude chutný neoslazený , ale neva 😀 😀

mikesa
8. led 2009

Hezké ráno 😉 receptíky vypdají zajímavě a hlavně jednoduše, určitě něco vyzkouším! Palačinky mne lákají 😉 Tofu je dobré, já mám radši uzené a stojí okolo 20,-kč. Včera jsem si ho kupovala, dneska jsem také na kytičkách. K snídani tmavý rohlík s medem, svačina sojový jogurt, oběd těstoviny a brokolicí zapečené s uzeným tofu, svačina tm. rohlík a k večeři zeleninka s uz.tofu 😉 doufám, že to také zvládnu 😉 😉 😉

mikesa
8. led 2009

Ten pudink se dělá z jakého mléka??? Sojového? Musí být ze sojového, jinak by to nebyly kytičky 😒

petyfox
8. led 2009

Dobré ráno holky,
já mám dnes rostlinky.Snídaně tmavý rohlík s rajčatkami oběd rizoto ze zeleninou,pak něco na sváču a večerě tofu.
Rozpustné vytamíny můžeš ale musí být s umělým sladidlem a pít kdykoli 😉

misicka455
8. led 2009

Ahojky, jo ten pudink ze sojového mléka 😉

misicka455
8. led 2009

Tak všichni dneska jedeme na kytičkách 😀 😀

mikesa
8. led 2009

Holky, jak je to s alkoholem??? Víno se může s kytičkama nebo zvířátkama? Jednou jsem ho našla u kytiček a po dhuhé u zvířátek, tak nevím? 😠

petyfox
8. led 2009

Alkohol by se neměl vůbec!!! A když by byl tak jedině s rostlinnou a to suché bílé víno 😵 😵 😵 😵

berunda
8. led 2009

Ahoj, tak jsem přes týden na děl strave a cítím se fajn. A sladký mi nechybí ani nemám chut na nic sladého, tak jsem ráda.
Včera jsem byla poprvé po roce a půl na spiningu a byl to fajn. Zitra jdu zase 😀

mikesa
8. led 2009

Hmmm, co se dá dělat, nejspíš ze mně bude abstinent??? 🤐 🤐 🤐 ale je to strašná představa 😀

mikesa
8. led 2009

Spining je fajn, ale bohužel zatím stále bojuji s bacílkama, tak mám smůlu 😝 jinak chodím 3x týdně do posilky a chci se snažit prokládat to spiningem 😉 a od jara, už se těším na brusle, jsem schopna být v podolí každý den 🙂

petyfox
9. led 2009

Ahoj holky,
tak jak pokračujete??

misicka455
9. led 2009

Ahojky , tak já mám dneska zase kytičky a moc se těším zítra na masíčko 😀 Včera mě tedy trochu zlobil žaludek, ale spíš to bylo s toho že dneska přišla ms 😒 Mě tedy sladké chybí jsme čokoladová zákusková atd...... 😀 😀 😀

lennetfrigg
9. led 2009

Ahoj holky, tak jaké máte úspěchy. Ja DS taky hodně zhubla, ale pak znova nabrala. Hodně i díky tabletám na podporu otěhotnění. Na DS se chystám, co jsem přestala kojit. Malý už má rok,🙂 a já nic. Ale asi se Vámi nechám inspirovat.

misicka455
9. led 2009

Ahojky lene, určitě jdi do toho 😉 Já na váhu budu stoupat v neěli tak uvidíme, ale tento týden beru takovej zkouškovej hodně věcí ještě vychytavám i když se snažím to dodržovat, ale třeba ze začátku jsme v jeden den jedla jak ovoce a zeleninu a ono by se to nemělo atd.... Takže snad už jsem vše pochopila jak se co má a od přištího týdne půjdou kila co nejrychleji dolů 😉

petyfox
10. led 2009

Ahoj holky,
tak já opět rostlinky s ovocem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Snídaně jablíčka,oběd špagety-sojové maso na protlaku-bez sýru 😲
Já se teda vážit nebudu počkám až se vlezu do kalhot......

lennetfrigg
10. led 2009

Holky, tak super. No, zítra je úplněk, tak jsem si koupila očistný čajík a jdu do toho.

Petyfox, jak upravuješ sóju. Mně chutná jen od L. Kořinkové jako Znojemská pečeně.

Špagety super, ja dělám bez sóje, ale s uzeným tofu. To mi chutná i sojové pomazánky.

misicka455
10. led 2009

Ahojky , tak já jdu odpoledne nakupovat tak si koupím na zítra to Tofu 🙂 Holky co confl flaky kam byste zařadily?

misicka455
10. led 2009

Tak dneska na snídaňi byli michaná vajíčka se šunkou a zeleninou. Na svačinu si dám nějaké kefirové mlíčko. Na oběd bude kuřecí naložené v jogurtu. Na druhou sváču mrkvička a na večeřo to ještě nevím 😀 😀
Zítra bude kytička s ovocem už jsmeovoce neměla dva dny a začinám mít absťák 😀 😀

petyfox
10. led 2009

......tak jsem se přežrala jako prase 😉 😉 😉 😉 😉
Lenny,soju vařím v bujonu a pak nechám okapat v sítku.Na pánvi si zpěním cibulku a šoupnu do ní uvařené sojové kostky,přidám protlaky a koření dle chuti.

misicka455
10. led 2009

Tak jsme se dneska taky pěkně napápla řízečkem v jogurtu mňam.

misicka455
10. led 2009

Byly jsme na nákupu tak jsme si koupila to Tofu a zkusím asi zítra něco vykouzlit, taky jsme si koupila sojové mlíko v prášku na nějakou mňamku jen mě nasrali , že neměly ani sojovej jogurt ani sojovou majonézu 😒

lennetfrigg
10. led 2009

Misicko, pročetla jsem Tvůj jídelníček.🙂 Samé dobroty!🙂 Jen jsem chtěla poradit u těch bramboráku. Mám to taky od Kořinkové. Hned jak je usmažený, tak ho ponořit do vařící vody. Hned ale vytáhnout! Ta voda vycucne všechen olej. Mám vyzkoušené. A puding? Já ho sladím umělým sladidlem a kombinuju vločky+ovoce.

Holky nečetla jsem to všechno, tak pokuď jste tohle už věděli, tak se nezlobte.🙂

misicka455
10. led 2009

Dík za rady 😉

tezka
10. led 2009

Zdravím,
ráda bych se přidala k hubnutí s dělenou stravou...Mám s ní jednu dobrou zkušenost před lety...a jednu špatnou vloni, tak to teď rozseknu.
pro začátek bych potřebovala 15kg, abych byla na vaze pred otehotnenim, pak se uvidi dal, protoze ani potom by to nebyla moje idelani vaha:(
Postupne Vas doctu, ale muzu se zeptat, kolik nas tu je a zda by jste nemely zajem vest nejakou pravidelnou tabulku uspechu, neuspechu, cilu a tak? Pokud by jste byly pro, ujala bych se toho...
Pro me je motivujici znat uspechy jinych🙂 a taky to, že v tom nejsem sama...
Zacinam v pondeli, zitra to jdu jeste dohodnout s babickou, ktera chce zacit taky🙂
Tereza

petyfox
11. led 2009

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂
Já dners opět rostlinky....
Ták já se hlasím do tvé tabulky 😉 Napiš co chceš vědět.

tezka
11. led 2009

Ahoj petyfox ( jak se jmenujes? 🙂 )
Tak ja bych asi vedla zacatek hubnuti, vychozi vaha, jaka je cilova vaha( vytouzena), kolik zatim zhubnuto, nevim ,co jeste...Jo, asi i vyska...

misicka455
11. led 2009

Ahojky tezka vítej mezi náma a tabulka je dobrý nápad 😉

lennetfrigg
11. led 2009

Ahoj holky, tak jsem tu vše prolouskala. Některé recepty vypadají super! Začala jsem dneska.🙂 Večer mám vplámu cvičit kalanetiku, tak snad to dodržím!☹

Musím to ale doladit, ať nevařím vše zvlášť, ať baštíme doma plus-mínus stejně. Odkazu tady máte spoustu, tak to večer zkouknu.

misicka455
11. led 2009

Já jsen právě docvičila na orbotreku a jdu si udělat nějakou mňamku na obídek. Naštěstí se to docelá dá vařit i pro víc lidí 😉