Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
1. dub 2011

opravdu soja je v kytičkách

triowax
1. dub 2011

@kive76 ona tam je.
ale logicky bílkoviny - maso, sacharidy - kytky.

a sojové maso má obrovský obsah bílkovin a minimální sacharidu,tak proto se ptám

misicka455
1. dub 2011

@triowax Ahojky jestly dělíš podle Kořinkové tak tá doopravdy sojové výrobky má v rostlinách . Jedinej dělitel je Haye a ten je má v zviřatcích. Sojové výrobky sice mají obrovský obsah bílkovin , ale traví se v těle jinak než mlečné a masové výrobky.

Možná je problém v malích porcích a nebo ve stereotpním jídelníčku.

triowax
1. dub 2011

@misicka455 aha, tak děkuju za vysvětlení.

Já se dotoho znovu obula edka od pondělka i se cvičením, tak výsledek uvidím až příští týden. Jen mě to napadlo za to minulé trápení

vodickova.jana
1. dub 2011

Ahoj holky...já dneska měla kytičky....a taky jsem si udělala brambory se sojovým masem...mnam,mnam
No ale večer jsme zase zhřešila....upekla jsem výborný řezy a neodololala jsem.... 😅 A ted o víkendu bude brácha slavit narozky takže v pondělí při vážení už fakt žádný zázraky nečekám... 😀 😀
Tak hubnutí zdar a dobrou noc....

triowax
2. dub 2011

Já mám dneska zase kytky, tak mám chut na bramboráky. Uděláme bramboráčky.
Dám tam celozrnnou mouku a jen žloutky.

korchy
2. dub 2011

No vy mi děláte chutě stěma bramboráčkama🙂 Já dnes vlezla na váhu a mám opět krásných 65kg.Dnes dělam broukovi svíčkovou,už se naní těším.Já si jí dám samozřejmě bez knedlíku a vůbec mi to nevadí🙂
Jo a večer si jdem upéct ke tchýni buřtíky,mnam mnam,celý týden se těším jak dítě na lízátko🙂
Začal nový měsíc a chtěla bych zase něco schodit,aspon 2kg.Tento týden se mi opravdu povedl,odolávám a pečlivě zvažuji jaký budu mít následující den.Tak holky hurááá do hubnutí🙂

triowax
4. dub 2011

A marodno opravdu je.
Malý má hnisavou angínu a předpokládám, že malá ji chytne taky.
Minule to bylo totéž, v pondělí on, v pátek malá.

Výýýborné.
O víkendu máme mít griloačku a oslavu manželových třicátin

vodickova.jana
4. dub 2011

@triowax to je mi líto,že je malej nemocnej..a kolipak mu je???
jink já dneska vlezla na váhu a mám stejne jako minulý týden....tak jsem ráda, protože jsem pěkně hřešila hlavně ted o víkendu...🙂)

triowax
4. dub 2011
vodickova.jana
4. dub 2011

no jo tak to je ještě malá prdelka... 😀 😀 to vás brzo čeká první třída....

triowax
4. dub 2011

@vodickova.jana čeká,čeká.

triowax
5. dub 2011

Hlásím, že byla konečně pokořeno číslo 7 a ukazuje se konečně 6

misicka455
5. dub 2011

@triowax jééé gratuluji

triowax
5. dub 2011

@misicka455 děkuju

Hned mě to zase o to víc nastartovalo.
Ještě aspon, aspon 4-5 kg.
A pak už pomalu a nebudu na to tlačit.

korchy
5. dub 2011

Jí si dala cíl do konce dubna abych mela pod 65kg....od začátku března mi ta váha stojí na 65-65,5kg 😒

vodickova.jana
6. dub 2011

@triowax tak moc gratuluju....super...já doufám že v pondělí taky pokořím tu 70... 😀

triowax
7. dub 2011

Holky prosím Kořínková mý špenát zařazen jako zelenina (tudíž neutrál?????).
takže když udělám dětem špenát, mužu si ho dát s masem.
a nebo když v něm bude sojove mleko,tak s bramborama??(samozřejmě pokud v sacharidový den nejím ovoce,což nejím)

korchy
7. dub 2011

@triowax Přesně tak 🙂

triowax
7. dub 2011

@korchy super, děkuju.

kive76
9. dub 2011

holky tak ode dneška najíždím na dělenku..zatím je to teda spíš ta dukanovka protože k tomu nejím zeleninu, zatím jsem snědla jen několik plátků šunky a sýra...no nakoupila jsem si do zásoby...

kive76
10. dub 2011

ahojky, tak jsem začla s pohybem..na Kladně na Sletišti máme takový ty posilovací nástroje co jsou venku..původně stavený pro seniory, ale cvičí na tom každej...takže sobota , a neděle hodinka na cvičících strojích... takhle to vypadá, at máte přehled...koukala jsem ,že i v Praze 6 - na Petřinách to mají...to musím najít..to mám kus od práce....
http://www.venkovniposilovacistroje.cz/cs/projekty jak jsou ty fotky FIT PARK KLADNO tam jsem byla...a asi zaběhnu zas příští víkend..přes týden ještě nevím...do normální posilky se mi moc nechce, když je venku pěkně...a takhle se i člověk může opalovat..

kive76
10. dub 2011

jo jinak dělenka zatím jde..tak je to teprv druhej den...dneska k snídani šunka, sýr, k obědu bude vepřové na houbách , a k večeři asi zas šunka , sýr...to ještě vymyslím...

korchy
10. dub 2011

@kive76 Přeji hodně úspěchu v začátku🙂

Holky já tento víkend porušuji,oba dva dny.Ale hlavu si ztoho nedělám,snažím se jíst malé porce.
Jinak zitra zas pojedu dělenku podle pravidel🙂

triowax
10. dub 2011

Ahoj

Korchy já taky. Manžel měl oslavu 30tky, tak od patku včetně dneška se pořád něco žere.
Vidim to tak, ze pokořena 7 už bude zase nademnou.

korchy
11. dub 2011

Tak dnes jsem si dala za úkol jíst jen jablíčka,potřebuji pročistit tělo od víkendu🙂 A zítra bych chtěla zas zeleninový den,ještě uvidím.Přeji všem krááásnýýý sluníčkový den 🙂

vodickova.jana
11. dub 2011

Ahoj holky...tak jsem tady po dlouhé době...a musim se pochlubit...mám zase další kilíčko dole...a pokořila jsem 70...už mám 69,5 kg...a jsme moc spokojená...na to že občas zhřeším a jím skoro pořád zvířátka a kyti skoro vůbec.. 😀 😀

@kive76 ¨tak hodně zdaru....a hlavně at jdou kilíčka pěkně dolů... 😉
@triowax neboj...já myslim že nad 70 nepůjdeš...my když měli tu bráchovu oslavu tak jsem tam taky pěkně všechno jedla dohromady a hlavně pila alkohol a taky jsem měla stejně jako týden před tim.... 😉

misicka455
12. dub 2011

Ahojky já měla včera doprou dotučnovačku byla jsem u zubája a nemohla celí den jíst takže jsem byla jen na bílejch jogürtech 😀

korchy
12. dub 2011

@misicka455 No jeden den bych to zvladla na jogurtech,ale dyl asi ne 😅

triowax
12. dub 2011

Jani mnooo, jsem zase nad 7 ale neni to tak hrozny.

Jen teda sedíme doma, včera jsme byli na Ko s malym, ve vyteru vychazi spalovy bacil, tak porad ma atb a chytla to ted i mala - vyborny.