Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

korchy
6. led 2013

@kive76 Tak 14dní jen na zvířátkách bych nevydržela 🙂

kive76
6. led 2013

@kamila1979 já taky svýmu manželovi normálně vařím... 🙂 to by taky nepřežil

kive76
6. led 2013

@korchy no zkusím to když to nepůjde dřív to prostřídám..zatím sobota , neděle dobrý.. 🙂

princess69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kive76
19. led 2013

@korchy tak co držíš? já ne....

korchy
19. led 2013

@kive76 Ahoj,jojo držím,jen zrovna včera jsem musela porušit.Byla jsem v práci na 14hodin a nestíhala jsem se moc najíst,zvířátka,udělalo se mi dost špatně.Naštěstí přítel mě rohlíky a musim říct že se mi fakt udělalo lépe.Ale dnes už normálně mám kytičky.Od novýho roku mám jinak 2,5kg a je mi fajn,už jsem se do toho dělení zase dostala🙂

kive76
19. led 2013

@korchy no tak to jsi dobrá...

korchy
29. led 2013

Zdravím všechny,já dělím už 29dní a mám 4kg dole🙂Zatím jsem jen jeden den měla vše dohromady,a to že jsem vpráci dělala 14hodin a udělalo se mi zle,tak rohlik s párkem mi hned spravil žaludek🙂Ale je mi fajn........bříško mi splaskává a já se cítím skvěle🙂)

kive76
29. led 2013

@korchy jéééé blahopřeji...ty jsi teda šikulka...já se do toho ted nějak nemůžu dostat...

kive76
29. led 2013

@korchy možná od čtvrtka začnu 🙂 ted mám ještě dopředu objednané obědy v práci....a ve čtvrtek je ryba s bramborem...tak to vemu domů, a brambory sní manžel 😀 😀 😀

korchy
30. led 2013

@kive76 Děkuji,no ale ten začátek je fakt těžký🙂

unix
31. led 2013

Tak děvčata, dělenku držím striktně 14dní a mezitím jsem pomalu, ale jistě četla tuto diskuzi! 🙂 Mám dole5 Kg a 4 cm v pase, bocích atd... Jsem maximálně spokojena, zatím ani jednou nezhřešeno 😉 ... Takze spokojenost! Jinak Vás všechny zdravím 🙂

kive76
1. únor 2013

@unix jééééé nádhera 🙂 já pořád nic 😢 nedržím, nemůže se dokopat

unix
1. únor 2013

já se rozhodla a jde to! 😉 Hlavně musíš přemluvit svoji hlavinku! A u mě to bylo taky tak, že už mě táhly rifle a bála jsem se, že když si dřepnu roztrhnou se 😝 .... Já už jednou zhubla, ze100kg na 58, ale to mi vyloženě ruplo v hlavě 😅 a teď jsem se z krásnžch 58 prožrala na 78, takže teď mám 73 🙂 a chtěla bych se tak nějak dopracovat na65 kg, to bych byla spokojená! Hlavně mám přítele,co má 70kg a vypadáme jak Míša a kulička 🙄... on má 2m a já 1,65 😠
Dnes mám kytky.... miluji brambory na všechny způsoby, takže bude zapečený brambor se zelím... mňam, to já ráda

unix
1. únor 2013

ještě abych dodala, přítelovi jak vypadám zřejmě nevadí, když přijdu po12tce z práce, čekají mě třeba palačinky nebo tak... 😎 teď si myslí, že držím očistnej program 🙂

unix
1. únor 2013

@kive76 jinak děkuji... 🙂

kive76
1. únor 2013

@unix já přibrala z kortikoidů od března do ted z 76 kg na 91 kg...hrozný ☹ no to můj manžel má 55 kg 😉 tak jsem vedle něj za hrocha 🙂 výškově jsme na tom stejně 171 cm..já vím přemluvit hlavinku to je problém ☹ já bych klidně brala těch 75 kg....nebo do 80 kg...no ze 100 na 58 to je teda síla..a to bylo dělenkou? a chodíš cvičit? nebo jen takhle papáš....no ten můj je taky radši když jsem tlustá...a že prý by mu nevadilo, kdybych měla víc....děs běs...

unix
1. únor 2013

@kive76 mno...to ze 100na58, mi proste a jednoduše hráblo, nastoupila jsem do práce po škole a to byly samé večůrky, takže jen pití a cigarety! 😀 a nejedla jsem nic, opravdu ... pak mě všichni začali hlídat...v práci, doma a tak... takže jsem z donucení něco málo jedla... pak jsem si našla nynějšího partnera a ten si mě začal vykrmovat 😠 ... takže dělenka nebyla! Teď už jsem se na sebe prostě nemohla dívat a rozhodla jsem se pro dělenou(jedna kol.zhubla s tím 15kg, tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám)! Jinak cvičení 😝 mám doma rotanu a veslovací stroj u čeho mi vyhovuje pustit si filmík a cvičit, ale jsem strašně líná takže pravidlené cvičení u mě nehrozí, cvičím když mám chuť... mám třeba 2 denní po sobě a někdy se mi mezi denníma cvičit chce a někdy ne...a taky mám i dvě noční po sobě, takže cvičím většinou před tou první... někdy cvičím každý den a druhý týden ani jednou... záleží na náladě a únavě 😵 😀 Já jsem strašný stydlín a nejde mi dohromady hýbat rukama a nohama při cvičení jako aerobic a tak... takže nějaké cvičení společné je pro mě tabu 😖 A už jsi začala? 😎 Vzhůru do toho 😉

unix
1. únor 2013

tak zelíčko s bramborem bylo mňamózní... zbytek bude na véču... koukám, že je tu dost mrtvo... nikdo nehubne a nedělííí... chi 😲 😀

kive76
1. únor 2013

@unix mě taky nejde skloubit dohromady ruce a nohy při aerobiku , ještě jsem nezačla...

kive76
1. únor 2013

@unix asi zítra ...a co jíš víc kytičky nebo zvířátka? při čem se ti líp a víc hubne?

unix
1. únor 2013

@kive76 no já to stridam jeden den kytky jeden den zvirata, takže nevím zda hubnutí po něčem víc ☹ ... Mám rada když to muzu střídat, a nejím porad to samé! Nerada varim takže dělám jen rychlovky, proto mi i střídání vyhovuje! Tak vzhůru do toho, cítím se dobře 😀 uvidíš ze se taky budeš cítit dobře a když se člověk rano obléká, je to volne a ne, ze se do toho nemůžu navrat!

kive76
2. únor 2013

@unix tak mám dneska kytičky....90,5 kg , 94cm přes břicho, nebo pas...to ted nejde poznat ☹ a 115cm boky

unix
2. únor 2013

Tak super 🙂 a co hezkého jsi baštila? ... Já mám dnes zvirata, ale ještě jsem nic nejedla, dostavil se MS a je mi zle, ale mám vypity uz 2l čaje... Ted budu mít v práci na oběd kuře se salátem 🙂 a tak ty míry nejsou zas až tak hrozný! 🙂

kive76
2. únor 2013

@unix ty makáš? to já se flákám doma...ráno celozrňák a ted si vařím brambory na loupačku....a večer budeme mít zeleninovej salátek...já s tím pitím nic moc... ☹ zejtra dám též zvířátka...no moje míry jsou hrozný ...na to že jsem měla těch 76 kg a 82 cm v pase...to vypadalo jako pas, a naposled 102 přes boky...v tom březnu

unix
2. únor 2013

Jo Jo cely víkend den, den... Takže kuře hnus, nedopeceny, takže oběd salát, ted na svacinu par kesu a na vecu zbytek salátu a pak dom a spát s zítra kytky 🙂 na ty se těším !!! Neboj, premluvis hlavinku a bude opět hezčí cislo 😉

kive76
2. únor 2013

@unix na to kuřátko se chystám zítra, a nějakou zeleninku, a kuřecí šunku ..to já jdu až v pondělí do práce 🙂

unix
2. únor 2013

@kive76 a teď po příchodu domů, mě čekaly livance s nutelou, tak jsem se s klidem odebrala do ložnice, s tím že nééé děkuji 😖 😎

kive76
2. únor 2013

@unix no to teda máš doma náročný , když ti takhle nabízí takový dobrůtky...u mě dneska dneska dobrý..na 100 procent splněno 😀 a na zítra se těším na zvířátka , asi to taky takhle budu měnit po dnech, já kdysi dávala víc zvířátek za sebou, a míň kytiček

kive76
2. únor 2013

@korchy tak jak dneska dělíš?