• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

5. června 2016 
Ahoj, já jedu 3/3, ale vždycky se těším na zeleninu, jak malé dítě :wink: , držím tři týdny a mám dole 5kg, teď jen 1kg za poslední týden, ale zase je to v pohodě, bez hladu :wink:
příští víkend jedem na vinobraní....tak nevíííííííím :grinning: bude to náročný odolat :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky můžu se přidat?
dukana jedu už po druhé naposled to bylo před těhotenstvím a teď jedu po kojení. 1.f jsem měla deset dní začínala a jsem na 88 kg a teď jsem ve druhé fázi 4 dny a jsem na váze 84 kg a centimetry super letí dolů.
Chtěla bych sem tam s někým pokecat o dukance.
Střídám 1/1 ale dneska jsem si řekla, že asi pojedu 3/3. Jaké s tím máte zkušenosti ?
2. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko vítej, kg super :slight_smile: ja jedu 1/1 bo mi jinak chybí zelenina a pry se hubne stejne jak v 1/1 tak v 3/3 :wink: na kolik chces jit? Ja chci jit na 65kg takzd mam pred sebou 15kg :frowning2:
2. zář 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@masicko jsem to same :wink: věčný začátečník s jojo efekty :frowning2: DD jedu po 3tí a díky,ze skoncilo leto. To to pujde lip. Žadne pivo ani zmrzka. V lednu jsem měla 88,8kg shodila jsem cvičenim na 82kg a díky DD na 74,6kg ale létem jsem se vyžrala zpět na 80kg :angry: tak jedu znovu
2. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky hažte recepty a tipy na snidaně,svačiny,večeře. Ja točím furt to same :frowning2:
2. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka já snídám denně buchtu a kafe, svačina šunka nebo jogurt, obědy viz album,svačina kafe, večeře housky s něčím...
2. zář 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina1506 buchty jsem si nejake opsala tak snad se mi povedou, jogurt/kefir svačim denně,obědy jsou ok dalši sváča ti stačí jen kafe? To ja bych měla hlad. Jim 6x denne co 2,5-3h. Housky jsem si ted opsala,ale bojim bojim. Uz nekolikrat jsem delalachleba a byl šíleně vlhkej :frowning2:
2. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka já jsem dělala chleba jen jednou a nechutnal mi, dělám jen housky, vůbec se s tím nemažu,dám do misky půl tvarohu, 1 vajíčko, 4PL OO, 2PL PO, 1ČL droždí,sůl a kmín, zamíchám a lžící dám na plech 6 hromádek, trošku rozmáčknu a prdnu do trouby na cca 180st, 20min, podle barvy...chutnají jako dalamánky :slight_smile:
2. zář 2013 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina1506 fakt? A není to vevnitr vlhke? Zitra je chci zkusit na snidani,tyto jsem si opsala. A jak ti to jde? Dle fotek v albu super :slight_smile:
2. zář 2013 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina1506 tak jsem zkusila ty dalamanky a mě vůbec nevyskočily a jsou vkhké :cry: chuť dobrá,ale vadí mi ta vlhkost :frowning2: mam je na utěrce tak snad to vytáhne :frowning2:
3. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A tak nebylo to špatne :slight_smile: myslim,ze 2x - 3x v týdnu si je udělám :slight_smile: hodila jsem na to trošku linessa pomazanky a šunku a dobrá snídaně :slight_smile: stačilo 1 a pul dalamanku :slight_smile:
3. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka já je peču až do hněda, ty je máš nějaké bledé... a ony moc nevyskočí.... mě teda chutnají šíleně, chodí mi na ně i prcek a sem tam i chlap... ale taky jsem na ně šla systémem pokus-omyl...
3. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@masicko
Ahoj, já mám úplně stejný problém :frowning2: Mám buď fázi hubnoucí (těch je míň) nebo přibírací... Rozhodla jsem se, že zkusím DD, dneska jsem si do práce přibalila krůtí šunku a dva jogurty a večer chci péct ty dalamánky, tak uvidíme :slight_smile: Zlanařila jsem i kolegyni z práce. Chtěla bych dát dolů 10 kg, protože kdybych teď otěhotněla, na konci těhotenství bych se asi kutálela.... :slight_smile:
3. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina1506 já měla strach, že se mi přípálí, ale příště je zkusím péct ještě dýl :wink:
3. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hrozinka jdu na 65kg tak to chvilku potrvá, ale asi pojedu 3/3 a pak zase chvilku 1/1 a budu to sřídat dle nálady,
krásně ti to jde, jinak stáhla jsem si na uložto dukanova dieta ve 350 receptech, tak se chci s jídlem inspirovat tam.
3. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko ségra si jí kooupila a byla strašně zklamaná, říkala, že jsou to recepty co se u nás nedaj moc vařit, že tu nejsou ty suroviny a když už by to šlo tak by to vyšlo strašně draho, tak snad objevíš nějakej super recept a pochlubíš se :slight_smile: cíl váhy máme stejnej, tak se můžeme podporovat, já vidím jak jdou kg dolů a pak zlenivím, takže potřebuju furt peskovat.
od ledna pořád něco cvičím, už jednou jsem cvičila podle jedné super stránky a fakt se tělo krásně tvarovalo a není to náročné. jmenuje se to www.cviceni-doma.cz pokud se tam člověk neraregistruje tak cvičební plán neuvidí, ale stojí to za to, cvičí se ob den a v den kdy se necvičí posilovací cviky tak se jede intervalový trénink na nastartování metabolismu.
někdo tomu něvěří, já jo. jde o to, že cvičíš cca 25minut a tělo si bude myslet, že cvičíš už hodinu, jdou díky tomu kila krásně dolů. zkus si hodit do googlu intervalový trénink a počíst, je to zajímavé a účinné. a to mi říká, že musím jít běhat :slight_smile:
3. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hrozinka já právě běhám, ale teď mám konečně dvě děti z domu ( jedno ve školce a druhé ve škole) tak budeme s tou nejmenší hodně chodit na procházky s kočárkem, už se těším, dnes prší :frowning2:
já si řekla, že poslední dítě mám za sebou a celý život přece nechci být tlustá a kupovat neustále 44
3. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko to jsme na tom stejne :slight_smile: deti uz mam za sebou a konecne se chci citit dobre. Ja letos slezla z 46 na 44 neco i 42, ale chci jit tak na 38 bo v teto velikosti jsou nejhezci oblecky :sweat_smile:
3. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hrozinka taky tak něco mám 42 a už do toho vlezu ale nejvíc oblečení mám 40 ale samozřejmě pokud slezu na 38 ráda dokoupím nové :slight_smile:
3. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka
@sluvko tak já mám jednu halenku vel.38 - špatné číslování :grinning: jinak jsem z 52-54 na 48, něco i 46, ale to vzácně...
3. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@tina1506 a jak daleko se chce dostat ? a gratuluji k úspěchu
3. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina1506 tak peču mufiny s oříškovou příchutí, zase mi vubec nevyskočily :angry: a jsou vlhke tak dopekam bez košíčků :-/
3. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
:cry: :cry: tak ja nevim zda je to troubou,rukama nebo to tak ma být :frowning2: půl hodiny a furt jsou uvnitř mokré :frowning2: ale voní nádherně
3. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka ty jogurtové jsou mokré pořád...zkoušela jsem dávat 150 jogurtu a 50 tvaroh a zase mi pak přišly gumové... ale stejně je dělám :wink:

@sluvko děkuju.... mě stačí dvojciferné číslo na váze... to jsem měla naposledy asi před 20 roky na střední, jestli ne ještě dříve... za 90kg budu šťastná jako blecha :slight_smile: i dukan mi spočítal ideál 91kg...
3. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tina1506 asi nemužu očekavat,že budou jak nezdravé,že :sweat_smile:
3. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak mufiny mi krade i manža :grinning: prej jich mam příště péct víc. :slight_smile: na obed na zitra mam udělanou chinu s omáčkou z protlaku ( cca lžíce) bylo to moc hořké taxem tam šupla 2 sachriny či jaxe to sladidlo píše.
3. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo a lze něčím nahradit maizenu? U nas v bille ani albertu ji nemaj :frowning2: ale v albíku jsem sehnala retro puding ořechový a banánový :slight_smile:
3. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozinka já kupuju kukuřičný škrob v kaufu,velká pixla za dobrý peníz... ale používám málo, do sladkého pečení dávám pudink. Do buchet, palačinek, lívanců, do všeho,aspoň nemusím dávat různé aroma, to mi nechutná... a muffiny mám tím pádem pokaždé jinou příchuť:slight_smile:
3. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hrozinka maisena je obyčejný kukuřičný škrob německy kukuřice meis
3. zář 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky právě večeřím kuřecí prsa v karijogurtovém dresinku, super
3. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek