• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

29. července 2017 
@hrozinka vitamíny baštim už 4 měsíce.
21. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga :slight_smile: :slight_smile: tak to je dobře
21. srp 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem si uvařila ty shirataki a mě to vůbec nechutná :confounded: tím,že jsou uvnitř takove tuhé mi to přijde,že jim no to nebudu ani psat. Jíte to někdo? Mám 4 čerstvé balíčky.
21. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem se nakonec odhodlala a začala už dnes. Jen jsem se chtěla ještě zeptat česnek a cibule i jarní cibulka a pžtka, do tvarohu nebo pod maso se bere jako ochucovadlo ne zelenina že?
A chtěla jsem sezeptat ten Dukan chleba asi nemůžu, když je tam sušené mléko že? Tudíž smím placku nebo takové ty housky. A ještě jeden dotaz když jem sehnala OO ale s klíčkma nevadí to? V DM jiné neměli...
22. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka zkušenost ještě nemám, ale už je začínám shánět, takže chutné moc nejsou jo? A jak často se pak můžou jako příloha?
22. srp 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga já si myslím, že je můžeš neomezeně, ale jistá si nejsem. ale ony nejsou nic extra takže toho stejně moc nesníš :frowning2:
22. srp 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga OO s klíčkama já teda neznám, ale nemyslím si, že by to mělo něčemu vadit. Chleba až od druhé fáze bo sušené mléko je tolerovaná potravina :wink: česnek, cibule, cibulka i pažitka do tvarohu můžeš :wink: já si třebas na cibuli dělám maso bo jinak by nešlo sníst ani opéct snad :sweat_smile:

mrkni zde, je to tu pěkně popsané :wink:
http://www.janakozmalova.blog.sk/detail-pravidla-dd.html?a=023465ac400e451726f3c2f0b4db36e1
22. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka
Děkuji zběžně jsem koukla, takže OO s klíčkama být nemají což jsem nšla v tom odkazu, ale jiné jsem nesehnala takže to zatím budu muset zvládnout s nima. A co jsem koukala na jiné stránk tak se občas v něčem liší, sice jsou to drobnosti, ale začínám v tom mít pěkný guláš.
22. srp 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím 13 dnů a 4 kg, žádná sláva ale pomalu to jde.Důležité je, ze při této diete není hlad.Na víkend dělám svickovou, takbude i varianta pro mě :wink: mám dojem, ze jsem tu i zahlédla knedlíky pro nas....horší bude oslava kulatin mé tety, zahlédla jsem nealko víno, myslíte ze by šlo?
22. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga musíš všechny rady brát s rozumem a pak se v tom vyznáš, nevím v čem přesně byly informace rozdílné, ale zásady jsou prostě dané a omáčku už dojdeš logicky :wink:

@lenna1167 za 13 dní 4kg je málo????? :confused: :confused: já bych byla sakra šťastná. člověk nedrží dietu, ani hladovku, můžem se najíst pořádně, můžem skoro vše ( dle dd úpravy) a ještě u toho hubnem :slight_smile: nechtěj zázraky na počkání, zdravé hubnutí bez jojo efektu je max 1kg za týden. Knedlíky jsem zkoušela a mě se asi nepovedly, byly dost hnusné a tuhé, ale četla jsem od holek, že si je hodně pochvalují :wink:
k nealku víno si myslím, že jo bo jsem viděla i na fb u dukanek, že pily nealko vínko
22. srp 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stihle nudle se smi od 1f ale nekomu chutnaji a jinym ne.musis vyzkouset a uvidis:slight_smile:
22. srp 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna1 Já budu mt spíš problém je sehnat.

Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s tofu a olomouckýma syrečkama v první fázi? Někde bylo uvedeno že ano, jinde až od druhé fáze...
22. srp 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ty muzes kdykoliv..:slight_smile:
22. srp 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenna1167
@hrozinka já dělám tento knedlík a pokaždé sepovedl, přidávám tam někdy i 1PL pšeničných otrub http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/album/dietovani-tgl0sk/#_nstep=1&/fotoblog/tina1506/album/dietovani-tgl0sk/14247253/
22. srp 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 děkuji,knedlík se povedl a opravdu nebyl špatný,svíčkovou jsem pro sebe zahustila jen 2PL nízkotučného sušeného mléka místo smetany a vůbec nebyla špatná :slight_smile:
@hrozinka 4 kg nejsou málo,mám radost i z nich,ted jsem na zelenině a vím,že to bude zase chvilku stát,ale od neděle se to na bílkovinách snad zase hne...potřebuji ale ještě tak deset :wink: ,pak to bude teprve vidět :grinning: S tím nealko vínem jsi mi udělala radost,vezmu si ho s sebou na oslavu a výmluva,že budu řídit zpatky domů to jistí :slight_smile:
24. srp 2013 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenna1167 aby si nemysleli, ze jsi tehotna :slight_smile:
24. srp 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je možne,aby se stevia ve skle zkazila? Zda se mi hořka. Mam ju tak od května a zhrudkovatěla.
24. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 tak druhy pokus :slight_smile: manžel se oblizuje. Miluje hořke moučníky
24. srp 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka to je nadhera..mnam..je to dle DD?
24. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna1 jj je to recept od tiny z alba :slight_smile: ted už je to krasně ztuhle,ale my nemohli vydrzet :grinning:
24. srp 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 tak moucnik u nas tak zachutnal, ze manza si ho preje i pres tyden a s neslazenou slehackou :slight_smile:
25. srp 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka to je fajn, že chutná :slight_smile:
25. srp 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera moučník od tiny dneska dukam palačinky a zase užírá cela rodina :grinning: dělala jsem rovnou 3tou dávku :slight_smile:
25. srp 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra na oběd červené zelí,kuře z trouby a zkusím tvuj knedl :slight_smile: @tina1506 taxem zvědavá :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka já mám zítra 4.den BD, tak budu mít kuřecí vývar s hromadou masa :wink:
28. srp 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 maš restart bo sis to ve 2f nastavila 4/4 ? To bych nedala. ja mam 1/1 a to se vzdy zeleniny přežírám :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka jedu 3/4 další týden 4/3, ať mám každý víkend zeleninu, zvlášť když se někam jede, tak je to jednodušší :slight_smile:
28. srp 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 a je to lepší? Ja bych 3 dny bez zeleniny nedala,ne že bych ju tak milovala,ale davam si ju k masu co je suché nebo místo pečiva,které mi chybí.
29. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak se pořád odhodlávám,že taky začnu-můžu přidat k nějaké začátečnici? :slight_smile:
Já jsem věčná dietářka,ale buď to nevydržím,nebo zhubnu a pak naberu jednou tolik,už jsem jako koblížek :unamused: ,
teda spíš koblih :wink:
29. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek