• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

26. ledna 2017 
@zmuzle jeee, uz koukam ze z Prahy!!!!! no supeeeeeer! konecne nekdo!
.-) tak mit partaka, tak to snad pujde i lip.... .-)
11. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raubirka Tak odkdy se k holkam pridame? :wink: Jen budu muset dopredu naplanovat jidelni listek a podle toho nakoupit. A delat kastrulky do prace. Ted si taky varim, ale to je asi o necem jinem a nevim, jak to vydrzim bez priloh a nemit hlad :sweat_smile:
11. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle hlad mit nesmis :wink: jez co hrdlo ráčí,ale jen v ramci DD :wink: bez příloh je to těžke,ale dá se to :wink:
11. zář 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky. Mam to vytiskle a jeste se musim v tom zorientovat. Slozite to asi nebude, ale ted mi to prijde. Treba v te 1. fazi muzu ten Dukan chleba, ze ano? Ja si to bez priloh neumim moc predstavit a zase, snist moc chleba taky nebude to prave. :sweat_smile: A pak faze 2, kdy se stridaji dny bez zeleniny a se zeleninou, tak ty jen bilk., to ej jako faze 1, ale muzu k tomu navic ty 2 tolerovane potraviny?
12. zář 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle dulezite je si naplanovat cca co budes varit, ja nesnim maso bez placky nebo zeleniny nebo chleba, ale musim pocitat,ze uz tam mam otruby a uz nemuzu nic, kde jsou jinak chleba si rozpocitas na zaklade otrub a mas to.
S tema fazema jsem zvedava co ti holky poradi, bo ja mela stejnej dotaz na fb dukanek kde jsou hokky co to drzi i roky anedokazaly mi rict jak je to v 2 f s bilkovinnyma dnama. Ja to dodrzuju jak pises dny se zeleninou a dny bez a ve dnech bez si dam max 2 tolerovane potraviny napr skrob nebopuding, diky tine uz skrob skoro nepouzivam jen mirne do zeli jinak vsude na peceni davam puding i do palacinek :sweat_smile:
12. zář 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si posunula mereni na dnesek misto pondeli bo zitra odjizdim na tu svatbu tak jsem udelala mereni ted a uvidim pak snad tam moc nenaberu.
Dneska budu cvicit doma, zitra je svatba tak dam odpocinek stejne budu tancit,ze :grinning: a v sobotu si dam posilovani to dam na pokoji a v nedelu uz budu behat doma.
Dneska jsem zacla bzd den a mam ho na patek a sobotu at to tam mam jednodussi, zeleniny tam bude hodne, jogurty si beru sebou a upecu si dukan placky at me nesvadi pecivo :slight_smile:
No a ted k mereni vaha nic moc zacala jsem na 81,5kf ted po 14ti dnech 78,85kg :confounded: ale za 14 dni:
pod prsama -2,5cm
pas -6cm (nevim zda jsem prvni den nemerila blbe prijde mi to hodne :sweat_smile: )
špek -1cm
Nohy leva je jen pevnejsi, ale na cm stejna
Prava nahore -1,5cm a u kolena -1,5cm
Lytka obe stejna

Jen tak dal. 2 dny cvicim tany tany na madla lasky a je to mazec. Po prvnim dnu uz jsem do toho ani nechtela jit jak me vse bolelo, ale dala jsem to a dnes uz je to lepsi :sunglasses:
12. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hrozinka Tak to jsou pekne vysledky. Musi to byt znat na obleceni, ne? :slight_smile: Co myslis tim, ze si chleba rozpocitam na zaklade otrub? Jako, kdyz do nej dam povolene mnozstvi na den, tak ho muzu cely snist? :grinning:
12. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
12. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 dny stojím na váze:slight_smile: ale přikládám to premenstruačnímu syndromu tak uvidíme :slight_smile: ale i jsem četla že hodně dukanek po 20: dnu chvilku stojí :slight_smile: ale já jsem spokojená i tak
@hrozinka super výsledky .-) šikovná holka a brzy i krásně štíhlá :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle přesně :wink: spočítáš si co do toho dáváš ja chleba nedělam tak nevím,ale je tam myslim 6 lžic OO v 2f mas na den 2lzice takze ti chleba vychazi na 3 dny :wink: :slight_smile: trebas ja si dělam mufiny,kde jsou 2lžice OO tak ho muzu snist celej :grinning:
12. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na hadrech to zatim nevidim spis jen na pasku u kalhot a že mi to břicho neteče přes pásek :grinning: :slight_smile:
12. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka tak já to vidím i na oblečení,teda hlavně na něm... všechno mám OBROVSKÉ a nechce se mi měnit celý šatník, když chci ještě pokračovat...
12. zář 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tina1506 tak to moc závidím :slight_smile: ja shodila 12kg a kalhoty mam furt stejne jen přidělávam dírky do pásku :grinning: jinak se na me asi přizpůsobují :grinning: :slight_smile:
12. zář 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka mě plandají na prdeli, visí na stehnech a po dvou krocích je mám pod koleny:slight_smile: a to mám dole jenom 20kg :slight_smile:
13. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmuzle napisu pozdeji, a domluvime se kdy zacnem.. Uz mas tu knizku? Z jake casti Prahy jsi?
13. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raubirka Jo, uz ji mam. I otruby a nizkotuc. sus. mleko. Zvlastni kombinace. Praha 4, ale spis 11...
13. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak to jde?
já stále stojím na váze, ale nevadí chce tojen vydržet :slight_smile: dneska jsem se přistihla, že málo piju. tak třeba proto :slight_smile:
13. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile: zase třičtvrtě kila pryč :slight_smile:, bylo to pitím
14. zář 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sluvko já pořád stojím... včera jsem uvažovala, že si dám do nového roku 3.fázi a od ledna zase od začátku...
14. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle jake jsi koupila mleko? ja nemam nic a ani nevim, kolik toho mit budu, pac mi neprisly penize, ktere jsem cekala... takze ted nemuzu moc utracet (za sebe), ale snad prijdou....
to sladidlo se v dukanovi prezentuje nejvic stevie, nebo ne? ted jsem zmatena... to sladidlo jsem mela uz driv v tabletach, t o prodavaji v Bille
14. zář 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak svatbu jsem přežila s kilem nahoře :frowning2: snažila jsem se,ale moc mi to nešlo dala jsem to tak 50na 50 :frowning2: takže dnes a zítra bílkoviný den. Zařekla jsem se,že už nebudu posedlá váhou bo jaxem tam šla do bazénu,oblekla si plavky taxem zjistila,že to cvičení a dietka má účinky bo se mi fakt zpevnilo tělo,bříško zalízá a ten pas :grinning: úplně jsem hleděla. Věřím,že ty 4cm jsou fakt pryč :slight_smile: takže makáme dál :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak mám šílenou depku s DD skončit :frowning2: přijde mi,že to na mě nefunguje a háže mi to furt jojo efekt :frowning2: když mám radost,že jsou 2kg za 14 dni dole za 2 dny je mám zpět i s pul kg jako úroky :frowning2: tak ja fakt nevim. Držím to od 2.9 a shodila jsem 2kg a už je mam zase zpátky :frowning2: 1f jsem držela 5 dni a dala dolu necele 2kg :angry: vůbec to na mě nefunguje jak v květnu,to jen v 1f šly dolů 4kg a hned první týden 2f další 1,5kg :frowning2: :frowning2:
17. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka vítej v klubu... :frowning2: já jsem uvažovala,že přejdu do trojky a od ledna začnu zase od začátku... už 2 měsíce stojím... 2kg dolů, 2 nahoru a pořád dokola... :( teď jsem navíc parádně nachcípaná a čekám, že zase naberu aspoň 4kg jako při poslední nemoci a od té doby nehubnu :(
17. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 čím to je,že někdo jde krásně dolů a my se tak trápíme,že? Ja to asi napul ukončím ale budu cvičit a třebas od půlky řijna to zkusím znova nevím :-/ :frowning2:
17. zář 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes rano musela smat. Včera to zeli jsem uvařila móc dobre. Snedla jsem 2 misky,večer před spanim jsem ještě užírala z kastrola, snědla jsem teda skoro pul hrnce a dnes? 1kg dole :grinning: :grinning: pan dukan je vtipnej.
A zelí už nebudu dělat jinak než se škrobem. Chutná líp a je krásně lesklé,oproti mouce. A dnes večer vařím špenát,snad se též povede :slight_smile:
18. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka to až tak? Jdu na váhu, včera jsem se taky přežrala zelí, na oběd i večeři :slight_smile:
19. zář 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 tak co? Pomohlo zelí? Ja mam ted zeleninu tak na váhu radši nelezu, ale žádná sláva to není ani na cm :angry:
19. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka já teď týden absolutně flákám... :( jsem demotivivaná, pořád stojím... :frowning2: a jsem nachlazená jako prase... ale zelí pomohlo, jestli to teda bylo zelím :slight_smile: dneska je úplněk tak doufám, že by se mělo něco dít :slight_smile:
19. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 jo? ono se při úplnku něco děje? mám nějak spešl jíst?
19. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka po úplňku se líp hubne, tělo odplavuje všechno ven... před úplňkem zase zadržuje... někdo drží hladovku, pije se jenom voda a čaj a nebo půst, to se jí třeba jenom zelenina, nebo ovoce nebo rýže apod... dají se dát za ten den dole i 2kg, ale zase se stejně naberou... je to spíše jenom pro očistu těla... já si dám dneska jenom lehce vývar a hlavně hooooodně hoooodně pít!!!

http://www.maminka.cz/clanek/zdravi/pri-uplnku-se-nejlepe-hubne-pust-muzete-vyzkouset-hned-zitra
19. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek