Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

hrozinka
12. led 2014

Holky ještě zde je super album, kde i já beru inspiraci, nebýt lekorica a tiny tak pojdu 😀
https://www.modrykonik.sk/blog/lekorica/album/d...

Jo a ještě jedna důležitá věc nikdy nesmíte mít hlad, furt jezte. já to mám odzkoušeno, když jím 5x denně tak hubnu rychleji než když si dám jídlo jen 3x za den to mám furt hlad. já ted ujíždím na bílej jogurt trošku mléka 0,5% našlehám metličkou malinko, trošku sladidla a v krabičce mám nasekanou hořkou čokoládu, mám tam 30g a vždy odsypu jen trošinku a je to luxusnííí 🙂

hrozinka
12. led 2014

můj sobotní a nedělní oběd. nejvíce se mi na dukanovi líbí, že ty knedle musím sníst všechny, je to moje porce otrub na den 😀 😀

tina1506
12. led 2014

@hrozinka já měla dneska jenom se čtyřma... na oběd jsem dala jenom 2,5, zbytek byl k večeři :D

tina1506
12. led 2014

na slovenském MK je více alb... https://www.modrykonik.sk/blogs/?q=dukan&post_t...

tina1506
13. led 2014

Není totok obžerství? Prý: "nemám doma nic v lednici na pečení..." a stačí 5vajec, kakao, sladidlo,prdopeč a na plnku 1 tvaroh, zbytek jogurtu a pomerančové Bolero... a na 4 dny vystaráno...

dadavdadav
13. led 2014

Ahoj ve spolek 🙂 tak jsem se rozhodla vstoupit mezi vás. DD držím po druhé. Dneska jsem začla s 99,9kg 😎 ☹ a cíl je cca 20kg dolů. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo recept na nějaké pečivo, které nebude uvnitř matlavé a vlhké, chtěla bych něco co opravdu chutná jako chleba nebo houska a né jak nedopečená buchta 😅 děkuji a hubnutí zdar 😉

dadavdadav
13. led 2014

@hrozinka téda to vypadá krásně!!!! Mohla bych poprosit o recept, nebo ho někde naju? Děkuji 🙂

tina1506
13. led 2014

@dadavdadav housky - místo PDP dávám droždí, voní a chutnají líp... https://www.modrykonik.cz/blog/tina1506/album/d...

vali101
13. led 2014

@tina1506 teda,musím uznat že všechno vypadá lákavě,děkuju 🙂

vali101
13. led 2014

@hrozinka tak to je super 🙂 ještě musím najít recept a jdu na ně

hrozinka
14. led 2014

ahoj ženy, dnes mám druhý den BD zatím se to dá, ale váha nic nedělá tak musím zmírnit použití škrobu, myslím, že žádnou jinou tolerovanou nepoužívám. Hned jak dojde můj s výplatou tak musím sletět do DMka a koupit si ten protein a budu ho dávat všude, kde je škrob. 🙂
Včera jsem měla hlad tak jsem si na večeři podotýkám v 9 večer udělala dukan palačinky 🙂 použila jsem co nejmíň škrobu myslím 20g a naplnila je tvarohem, no žrádlo, nažrala jsem se k prasknutí, Dneska na snídani od tiny pečivo, příště budu péct jak řekly holky hodinu na 180 snad se vysuší. na oběd mám zatím rajskou polévku a dál nevím.

hrozinka
14. led 2014
dadavdadav
14. led 2014

@tina1506 děkuji, vyzkouším nejprve s PDP a pak s droždím, nemám ho totiž doma 😖 😎 ale vypadají moc pěkně!

tina1506
14. led 2014

já jsem dneska dělala králíka na zelí...

dadavdadav
14. led 2014

Tak mám hotovo, vypadají dobře a jsou chutné, příště do nich přidám nějaké koření 😉 Děkuji za tip!

medi_ivca
14. led 2014

@tina1506 tohle děláme taky. To můžu ve fázi 2, že? 🙂

tina1506
14. led 2014

@medi_ivca to se zelím? 2.fáze BZD

tina1506
14. led 2014

@dadavdadav já dávám jenom hooooodně kmínu, jinak dávají česnek, provensálské...

medi_ivca
14. led 2014

Tak mám za sebou první dva dny z útočné fáze. Včera jsem měla tedy trochu hlad, ale dnes už v pohodě 🙂
Zítra mám rybí den a ve čtvrtek už zeleniná!! Se docela těším 🙂 Taky jsem si dnes objednala pár Dukanových mlsek, bez toho by to dietování moc nešlo 😀

medi_ivca
14. led 2014

@tina1506 jojo, pečem tak kuřecí stehna 🙂 jen bez jogurtu. Dám na ně grilovací koření, trochu soli a kyselé zelí. To je super, ve čtvrtek máme oběd!! 😀 manžel to má taky rád, takže na pohodu

dadavdadav
14. led 2014

@medi_ivca Jéé já mám za sebou taky 2 den 1.F, ale zeleninku si dám až v sobotu 😢 tak snad to vydržím 🙂

dadavdadav
14. led 2014

@tina1506 no to já se na houstičkách vyřádím :D akorát nevim, jak dlouhou mají asi trvanlivost, dala jsem je do mikroteˇňáku aby změkly a dneska se mi rozbilo jedno vejce, tak si zítra z něj udělám asi další 🙂

tina1506
14. led 2014

@dadavdadav já dělám tuhle dávku na 2 dny, nechávám je na papíře v troubě a netrvrdnou... větší dávky nedělám, co ty 2 dny je to ideální, potom dám třeba toast, pizzu nebo knedlík...

medi_ivca
14. led 2014

@dadavdadav určitě ano 😉

dadavdadav
14. led 2014

@tina1506 můžu požádat ještě recept na knedlík? 😵

hrozinka
14. led 2014

@medi_ivca tak pak dej vědět jaké jsou ty DD vyrobky, ja tam chtěla též ty sušenky,nutelu a ještě něco. Na kolik tě vyšla pošta?

medi_ivca
14. led 2014

@hrozinka ta nugeta není ☹ 😢 bueeeeee! Taky jsem jí chtěla. Pošta byla drahá ☹ 130,- kč kurýrem ale já bez majonézy nefunguju. Miluju jí 😅

hrozinka
14. led 2014

@medi_ivca tak to já moc nejím,spíš mi chybí sladké a pečivo ☹ 😢

medi_ivca
14. led 2014

@hrozinka to i mě ☹ proto jsem si koupila ty sušenky a cereálie 🙂