Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

vali101
9. led 2014

@medi_ivca Ahoj , jsem taky začátečník,začala jsem v úterý 7.
tak držim palce,ať ti to heky jde 😉

vali101
9. led 2014

@medi_ivca mě by ten dotazník taky zajímal 🙂

medi_ivca
9. led 2014

@vali101 Děkuju 🙂 Tobě taky
Jak dlouho jsi držela 1fázi?

vali101
9. led 2014

@medi_ivca 3 dny,zítra už se strašně těším na zeleninu 🙂 to se mi ještě nestalo

hrozinka
9. led 2014

@vali101 @medi_ivca Holky tady je odkaz jsem tu pres mobil tak lip ho tu nedam http://www.dietadukan.pl/

Dejte přeložit googlem a je to, me tam blbne rok jsem 1985 a to mi hlasi,ze musím mít min 18 😀 😀 dole nick a přihlašeni si mužete vymyslet a potom až to budete mít vypočítane date na klavesce print screen a šupnete do wordu bo malovaní 😉 tak to mám uložene ja 😉

hrozinka
9. led 2014

@vali101 tak už jsem tu 🙂
K otázkám linnesa ty ovocné můžeš a max 2 denně 😉 ja je snídám,ale ředím si je s bílým jogurtem 🙂
Recept na palačinky ti pisnu 😉 a co se týče množstvi kolik sníst tak musíš mrknout na to z čeho se to skládá, ja mám se škrobem 2 polévkové lžíce u dukana je v 2f povolena 1 pol lžíce za den tudíš máš palačinky na 2 dny 😉
Kakao co nejvíc odtučněné,standartní orion na vaření to splňuje 😉
Taky mi ta makrela přišla dost tučná,ja ju ohřívala v troubě a vyteklo zní ještě dost oleje ☹

hrozinka
9. led 2014

@vali101 palačinky 2 vejce, 3PL škrobu, 130ml nízkotučného mléka (tekute) , trochu skořice, un sladidlo dle chuti, škrobu na den maš 30g tak si zvaž kolik tam daš a rozděl 😉
Kakao hledej do 11% tuku. Puding doporučuju buď retro edici nebo značka ruf http://m.nakup.itesco.cz/mt/nakup.itesco.cz/cs-...
Kakao http://nestle-catalogue.lion.cz/export-web/potr...

hrozinka
9. led 2014

Holky dneska jsem se na véču faku nažrala a hlavně schutí 🙂
Udělala jsem si dukan placku jednu jsem si udelala jako tortilu v mikrovlnce - pulku těsta jsem šupla na velký talíř a rozlila po něm,šupla do mikrovlnky na 2,5minuty a druhou čast jsem zkusila na panvi obě jsou dobre šupla sem do každé 3 kolca kuřecí šunky a ikdyž by se nemel 1 platek syra 7% dala napul a šupla ještě panev nechala sýr roztect pak pomazala hořtici,ale uplne minimalne sotva čtvrt lžičky mňám 🙂 fakt to bylo dobrý 🙂

tina1506
9. led 2014

@hrozinka já teda uzenou makrelu neohřívám, jím přímo z lednice... dneska jsem si koupila v Lidlu zavináče, taky luxus mňamka...

hrozinka
10. led 2014

Holky jaká?? Ja dnes končim 1f. Rano jsem se zapomněla zvažit tak zítra zjistim jak jsem na tom,vidím to tak na 2,5kg za 5dní. Zítra děláme na oběd zelí po dukansku a ja si chci udělat dukan knedlu,ale zkousela jsem ju 3x a ani jednou se mi nepovedla a nevím proč ☹ tak si dam přinejhorším jen zelí to miluju. Ráno se těším na okurku zvalím ju snad celou 😅 . Dnes jsem přemýšlela jak ušetřit vejce ať ho nejím denně a přišla jsem na to,že musím sníst otruby jinak než jako pečivo nebo placku. Což bude zajímavé.

@tina1506 ja bych studenou makrelu nedala. Tinuš jak děláš ty knedle,že se ti vždy povedou tak krásné?

tina1506
10. led 2014

@hrozinka já zase nedám teplou 🙂 knedlíky dělám jako všechno pečivo 🙂 1 vajíčko, 2OO, 1PO,1 moc velká PL tvarohu, 1ČL PDP, 1 ČL škrob, trocha soli. Smíchám, do půllitráku dám na dno pečící papír, kypnu těsto a dám vlnit na 4min, když rozkrojím a je ještě málo, tak ji ještě znovu dám do mikrovlnky na minutu...

vali101
11. led 2014

Ahoj holky,jak se máte?váha mi jde zatím krásně dolů,tak mám radost 🙂
prosím vás,jak držíte 2.f,myslím jak střídáte ty dny zel.bílkovinový a bílkovinový,můžu jeden den tu a druhý den tu,nebo 2 a 2 dny?
Můžu třeba smaženici z mražených hub s vejcem?

vali101
11. led 2014

@hrozinka tak to je na mě moc složitý 😀 dát přeložit googlem,to vůůbec nevím jak se to dělá 😖
ale děkuji za ochotu 😉

hrozinka
11. led 2014

@vali101 mně tam vyskočí nahoře plovoucí okno zda to chci přeložit 😉

hrozinka
11. led 2014
vali101
11. led 2014

@hrozinka děkuju 🙂

tina1506
11. led 2014

@vali101 jak kdo chce,co komu vyhovuje... já jsem třeba přes léto držela 3/4 a další týden 4/3, měla jsem víkendy pořád BZD, nebyl problém s výletama, návštěvama, jídlo v restauraci... hlavně mají být počty BD a BZD za měsíc stejné...

inna1
12. led 2014

tak ja po deseti dnech -2,7 a to jsem to jeste vcera dostala..

vali101
12. led 2014

@tina1506 tak já to budu muset střídat asi 1 a 1, mám s tím B dnem problém.nejede mi to,ale k dyž si k tomu dám zeleninku tak je to ok 🙂 a co ty houby,resp,smaženici,můžu?

vali101
12. led 2014

@tina1506 děláš v mikrovlnce i ten chleba??

vali101
12. led 2014

@inna1 Dobrý,jsi šikovná,já mám to samé dole 😉

tina1506
12. led 2014

@vali101 houby v BZD ano, chleba peču v troubě v silikonu nebo srnčí hřbet a pečící papír, housky pečící papír na plech, toast v toastovači, knedlíky v mikrovlnce a placka na pánvi na pečící papír 🙂

medi_ivca
12. led 2014

Tak holky!! Zítra jdu na to. Byla jsem dnes na nákup (ať žije LIDL 😀) , pávě si peču Dukanovy housky a jsem připravená to nevzdat 😀 Dnes si ještě dám bílé vínečko a zítra asi umřu hladem 😝

vali101
12. led 2014

@tina1506 tak to je supr,díky 🙂 všechno zkusím.dnes jsem dělala kakaový sušenky,není to špatný.ale chleba je výbornej 🙂

vali101
12. led 2014

@medi_ivca tak držim palce.Neboj,hlady neumřeš 😉 já jsem si to tedy myslela taky,ale hlad jsem neměla vůbec.tak potom písni,jak ti to šlo 1.den 😉

medi_ivca
12. led 2014

@vali101 děkuji 🙂 dám vědět

medi_ivca
12. led 2014

Tak moje první houstičky jsou hotový a musím říct, že jsou fakt dobrý 🙂 s tím si vystačím. Mám potřebu ji st pečivo, takže tohle je super! V týdnu zkusím i chleba 🙂

tina1506
12. led 2014

jinak holky kukněte ke mě do fotoalba, fakt se dá s jídlem kouzlit... a není třeba extra vyvařovat, já vařím pro celou rodinu stejně... https://www.modrykonik.cz/blog/tina1506/album/d...

medi_ivca
12. led 2014

@tina1506 k tobě si budu chodit pro inspiraci 😉

tina1506
12. led 2014

@medi_ivca proto to album je :D