• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

2. května 2017 
@inna1 jsi dobrá,snad se mi to taky povede :wink:
6. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilkoviny muzes jist neomezene..mlecne vyrobky 800g ale to se neda zbastit za jeden den..jis tak abys nemela hlad..cim vic bilkovin tim jde vaha rychle dolu:slight_smile:
6. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 jasne ze povede kdyz nebudes hresit..tak to jde samo..hlavne hodne pit 2-3l vody denne
6. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 ja zacinala loni na 107kg a ted bez problemu si vezmu uzke dziny vysoke kozacky o tom jsem mohla jen snit nikdy jsem zadne nezapla..mela jsem velikost 48-50 a ted 40-42
6. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 jíst se může kdykoliv, kolik chceš, ale jen povolené, popř. tolerované potraviny, nic víc... třeba klidně i o půlnoci :D makrelu taky kdykoliv, a chleba je třeba spočítat na otruby, v 1.F 1,5PL OO, v 2.F 2PL.... takže třeba uděláš chleba ze 6PL OO, takže v první fázi bude na 4dny, od druhé jen na 3 dny... dáš si třeba plátek na snídani a druhý k večeři...

jo a pudink od 2.fáze a čti složení, musí být pouze kukuřičný škrob, ne pšeničný...
6. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz budes potrebovat poradit tak se klidne ptej rady Ti poradime
6. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 vždyť jsem ti to s tím chlebíkem a otrubama psala :slight_smile: kolik ho mužeš sníst. :confused:

Doporučím ti stranu myslím 6 tady. Psaly jsme si tam s holkama co můžem co nemůžem jake jsou tolerovane p atd. Pročti vypiš co jíš :slight_smile: ja třeba z tolerovanych 50% věcí nejim tak jsem si opsala jen tu druhou pulku a nemusim pracně hledat :wink: mrkni na povolene potraviny a tolerovane. Tolerovane maš dane kdy a kolik povolene můžeš kolik zvládneš :wink: pro mě 1kg bílkovin není problém :wink:
6. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka jojo :slight_smile: už vím,když jsem to četla,lezli po mě děti,tak mi to asi nějak uniklo s tím chlebem :unamused: :wink:
všechno si vypíšu
7. led 2014 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuji za rady :slight_smile:
dneska začínám,tak mi držte prosím palečky.i já vám je držím,abyste dali dolů všechny kila co chcete.ahoj a hezký den,frčím do práce :slight_smile:
7. led 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre dopoledne holky, tak včera to bylo naprostá pohoda tak snad to tak pujde dál :slight_smile:

Dnes snídaně toastíčky a cottage, kafíčko. Oběd mam ze včerejška a na večír dám asi tuňáka :slight_smile:
Váha klesla o 0,9kg :slight_smile: ale zatím je to jen voda.

Cvičení - ráno 30 minut kalanetika, večer jsem si dala rychlochuzi se zavažím na rukach a nohach :slight_smile:
7. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka super :wink:
jak už jí dlouho držíš?
7. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 Tino prosím napsala bys mi sem ten recept na chleba,já ho fakt nikde nemůžu najít,děkuji
7. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 DUKANOVÝ CHLIEB dávka na 3 dni

6 lyžíc Ovsených otrub,
3 lyžice Pšeničných otrub,
4 lyžice sušeného nízkotučného mlieka,
2 vajcia,
1 nízkotučný tvaroh 250g,
1 sáčik sušeného droždia 7 g,
1 čajovú lyžičku prdopeč,
sušený cesnak, koreniny, sol...

Pečieme v silikónovej forme na 155 st. C cca. 45 min.

housky- 4PL OO, 2PL PO, 3 lžíce tvaroh, 1vajíčko, 1ČL PDP nebo sušené droždí,sůl, kmín - udělat na pečící papír kopečky a upéct
7. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me dnes honi mlsna:frowning2:
7. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vali101 jedu od ponděli. Start k nové postavě jsem si dala 6.1.2014 :slight_smile:

@inna1 mě taky tak jsem si upekla pusinky,ale příště dám míň sladidla a místo vanilk aroma dám par kapek citronu ať je to i svěží :slight_smile: 2 mi stačí na zahnání chutě, už se těším na palačinky a nějaký moučník. Nemáš nějaký odzkoušený piškot?
7. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 vypadá to dobře na jak velký plech to dáváš? Když to dam na nenší bude piškot vyšší?
7. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si udelala placicky z otrub a sladidlo a nastrouhala jsem tam kousek 80% cokolady a skorici
7. led 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi privezla segra pulkilove tvarohy meli v nemecku za 39 centu..11kacek to je pekna cena
7. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka tenhle je na velkém hlubokém plechu (tuším 27x35cm nebo tak nějak), pak se překrojí napůl a plní... jde udělat x variací, pokaždé jiná příchuť pudinku :D
7. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na vecu jsem si dala uzenou makrelu :slight_smile: uplne me preqapilo, ze ma jinou chut nez na grilu :slight_smile: i dcera uzirala :slight_smile: co na snidani?? Asi cottage s vajickem a sunkou.. no nevim co si dam :slight_smile:
8. led 2014 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem potřebovala změnu a udělala si palačinky :slight_smile: jsou úžasné :slight_smile:

Váha dnes rovných 80kg, ješte 1kg a jsem na váze před Vánocena :frowning2:

Holky mě furt vrtá hlavou to umělé sladidlo. Nemůže tělu ublížit,když se jí v tak obr množství? :frowning2:
8. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka jak obr mnozstvi..vzdyt to nejis na kila..
8. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna1 no na kila ne,ale dává se skoro všude,moučníky,palačinky,tvarohy :frowning2: a všude sna 20 tablet ja davam ca lžíci :frowning2:
8. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se rozhodla, ze sjedu dneska do tesca a dmka na bolero a sladidla, na netu jsem nasla, ze jsou sladidla prichut i cokolada :slight_smile: ale to asi v obchode nesezenu, dulezity je sezenu kokos, mandle mam i vanilku, ale tu nemam moc rada. Jeste by to chtelo citron a nejake jine a budu je davat do tvarohu :slight_smile: vcera jsem to nakonec ukocirovala a dnes rano vaha 79,25kg takze krasne 2kg dole v 1f. Tak to zkusim do patku vydrzet :slight_smile:

@vali101 tak co zacla si? Jak to zvladas? :slight_smile:
9. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, na doporučení @hrozinka se k vám přidávám :slight_smile: Chystám se začít v pondělí 13.1. a chci dát dolů minimálně 10kg. Když se povede víc, budu jen ráda. Teď se pokusím vás dočíst a jakmile začnu, budu podávat průběžné info. Všem dukankám držím palce, ať se daří :slight_smile::dizzy_face:
9. led 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@medi_ivca mrkni na stranu 6 tam jsme si psaly co jíst co nejíst, tina tam dávala fotky povolených potravin atd . pokud chce můžeš na dukan strance vyplnit dotazník a spočítá ti to jak máš hubnout, jaká by měla být tvá váha, kterou si schopna si udržet, já chtěla jít na 65kg ale dukan mi určil myslím 69kg . pokud nevíš se ptej poradíme :wink: já se taky ptám :slight_smile:
9. led 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka děkuji, mrknu :slight_smile:
9. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka kde prosím tě najdu ten dotazník? :sweat_smile:
9. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka Ahooj :slight_smile:
zvládám to dobře,od zítřka jdu na 2.f.Už se strašně těším na zeleninu :wink: Mám dole kilo a půl.četla jsem, že tobě to jde taky dobře,to jsem ráda.
jen nevím, jestli jsem neudělala chybu,koupila jsem si v Lidlu od Linessy nízkotuč.jogurty,ale jsou ovocný a snědla jsem 2 ,snad jsem nic nepokazila :fearful:
Prosím tě,zkusím najít recept na palačinky a udělám si je,ale kolik jich můžu sníst?Já pořád nevím to množství.Koukala jsem na Dukan stránkách i na recept na kakaové sušenky,ale taky mi není jasné,kolik toho můžu za den sníst a taky jaký kakao do toho,asi to na vaření?Dneska jsem jedla tu uzenou makrelu z Lidlu,zdá se mi teda hodně tučná,já nevim.P.s. divím se, že po 3 dnech 1.f sním mnohem míň jídla,prostě do sebe víc nedám,dřív by mi to nestačilo to co sním dnes.za to jsem ráda :slight_smile:
9. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek