Formia 4. Máte s těmito prášky na hubnutí zkušenosti?

marta82
3. dub 2008

Mate s temito prasky na hubnuti nejake zkusenosti?

leninn
18. dub 2008

Denoušek. a jak dlouho to jíš?
Já se mám měřit až skoro za14 dní, tak pak napíšu...
ale jak jsem už psala, dost cvičím a opravdu se snažím i omezovat v jídle, takže kdo ví...pokud zhubnu, jestli to bude jen zásluhou té Fomia4

aeroaero
20. dub 2008

holky ted jsem četla v tématu jak zhubnout že jedna maminka jedla LINDAXU 10 a zhubla za 20 dní 4 kg.je to prý na předpis..máte s tím někdo zkušenosti? je to velkej driják?

matisek177
21. dub 2008

ahojky ja sem pribrala v tehotenstvi jen devet kilo,ale jak sem zacala kojit tak sem pribrala 6 kilo navic 😖 tak sem zasla do lekarny a koupila si bioaktivni chrom a schodila 10 za 4mesice a drzim se na stejne vaze je to super ne.Ale take pri tom jim stridme a petkrat dene a cvicim sedi lehy na brisko,je to sice drina ale da se to vidrzet a vysletki sou ohromne 😀 😀 😀 😀

matisek177
21. dub 2008

ma tam bit petkrad dene jim 🙂

aeroaero
17. kvě 2008

tak jaké máte holky pokroky?

markytkaaa
17. kvě 2008

Tak jsem si koupila baleníčko 🙂 Začnu po kojení ... alespoň se teď mám na co těšit 😀

lebedka
18. kvě 2008

Ahojky, tak já jsem začala brát 2 tabletky před obědem, protože s 1 tabletkou nebyly žádné výsledky 😝 Teď jsem zhubla celých 60dkg 😀 😀 😀 No ale zase musím říct, že mi říká manžel, že jsem zhubla přes zadek... 😅 Tak jsem zěvdavá jak budu vypadat až to doberu 😕

leninn
18. kvě 2008

Tak já jsem zhubla asi 2kg a 2cm přes zadek, stehna a břicho, ale nevím, jestli je to zrovna těma práškama, dost se omezuju v jídle a pravidelně chodím cvičit...