Hubnutí s vyváženým jídelníčkem. Máte zkušenost?

rosaliia
19. dub 2020

Ahojky vsem 😊, mate nektera z vas zkusenost s hubnutim s vyvazenym jidelnickem od vyzivoveho poradce? Ja ho mam a stravuji se podle nej uz mesic a vaha je zatim stejna, stalo se to take nektere z vas? Vim, ze roli hraji predevsim cm, ale i tak potrebuji povzbudit ve vytrvani, ze pujdou i ty kila... 😅

cilkat
19. dub 2020

A je jídelníček nastavený na hubnutí? A potřebuješ vůbec hubnout?

rosaliia
autor
19. dub 2020

@cilkat jo jo, je nastaveny na zhubnuti😉 potrebuju zhubnout cca 15 kg...

blondynka400
19. dub 2020

@rosaliia napiš schválně jídelníček na jeden den. Nějaký pohyb k tmou máš?

zelenaesmolda
19. dub 2020

@rosaliia me by zajimalo jestli nekdo resil s vyzivovym poradcem jak pribrat a jestli se podarilo

dashyyy
20. dub 2020

@zelenaesmolda ano.. já mám přibírací jídelníček, ale řekla bych, že tahle fáze je skoro těžší než hubnout.. je potřeba opravdu hodně a vyváženě jíst a především cvičit, aby šlo nahoru svalstvo 🙂

dura175
20. dub 2020

@rosaliia Záleží také na tvé stravovací a hubnoucí historii. Může chvíli trvat, než se tělo nakopne, pokud jsi před tím jedla špatně. Rozhodně se nevzdávej, nevnímej jídelníček jako dietu ale jako nový životní styl.
A vnímáš změnu na oblečení? Tam je to většinou poznat líp než na váze.

jjasmina
20. dub 2020

Napiště příklad jídelníčku, pak se uvidí, kde je problém 🙂

hvezdicka09
20. dub 2020

holky které potřebujete přibrat, jediné co vím že zabírá - pít pravidelně nutridrinky k běžné stravě. to opravdu pomůže, pokud už nevíte kudy kam.

cilkat
20. dub 2020

@rosaliia u mě nastartování hubnutí trvá zhruba ten měsíc no. Na morálku je to dost mor, ale kojim a žádný drastický výkyvy fakt nechci.

rosaliia
autor
20. dub 2020

@cilkat jo, tak to mas pravdu 👍🏻Zvazila jsem se dnes rano (predtim vecer) a je tam 1,5 kg dole, huraaaa! 👏🏻👏🏻 Takze to funguje, jsem rada ☺️ Prave po porodu mu pres pul roku stala vaha, a to jsem driv byla stihla a nemusela vahu vubec resit...

zelenaesmolda
20. dub 2020

@hvezdicka09 ty jsou ale mlecne ne?

hvezdicka09
20. dub 2020

složením bohužel nevím z hlavy, moje ségra ač je velký jedlík nemohla přibrat, a ty nutridrinky jí poradila doktorka a vážně jí to zabralo.

cilkat
20. dub 2020

@rosaliia gratuluju 😉. Těhotenství holt změní metabolizmus,no... Taky mi zůstalo 15 kg a nechce se jim.
@zelenaesmolda v těch, co mám doma, je mléčná bílkovina. Takže pokud ti vadí laktóza, tak ta by tam být neměla, pokud právě ta bílkovina, asi to chce hledat (porad se s doktorem, my je dostali pro syna na předpis... Je to o dost levnější...)

zelenaesmolda
20. dub 2020

@cilkat diky za tip,to by me vubec nenapadlo,ze jdou na predpis 🙂

kampakkampak
21. dub 2020

Mě říkal výživový poradce, že příjem v kcal musí být jen ve výši bazálního metabolismu - to asi máš. Jinak, že vážít se nemám, že to zkresluje. Taky se mi děje, že jednou vážím 70 a druhý den 72 a pak třeba 70,5. Mám se prý sledovat, jestli mi ubývají cm v pase, boky, prsa, stehno, pupek a pak to funguje.

monca98
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
2. kvě 2020

@monca98 Nahlaseno

marketanova
29. bře 2021

Jenom jídelníček nestačí, je třeba zapojit pohyb, běhání, kolo nebo doma rotoped. Co na to říkáte?