Prášky na podporu hubnutí. Poradíte?

kudynovaveronika
13. únor 2020

Maminky chci se zeptat jsou nějaké prášky co podporuji hubnuti? Pokud mate nějaké rady sem s nimi dekuji ☺️

alassel
13. únor 2020

Jooo holka...nezer (resp. jez zdrave) a mej trochu pohybu. To staci😊

te_reza
13. únor 2020

Mám vyzkoušeno hrozně tablet, je to k prdu. Teď mám teda po jedněch opravdu menší chuť na sladké, ale když to na mě přijde, sežeru všechno. Fakt jist míň, pravidelně a trochu se hýbat. Nevím jak ty, ale já to mám 100% že sladkyho

jironymou
13. únor 2020

Leky nevim...ale kolegyne meli tu ketodietu... a je pravda, ze ted maji tela luxusni.Ale 6 mesicu byli na pres drzku 🤣🤣🤣 protoze nemeli "normalni" jidlo a tak byli protivne.Ale ted uz je s nima sranda.
A ted pro holky, ktere tu jsou taky, jestli tohle ctou 🤣: Sorry holky, jestli tohle ctete.Ale tak ja Vam to rikala, celou dobu, ze s Vama neni k vydrzeni 🤣🤣

hasara33
13. únor 2020

@kudynovaveronika výdej musí být větší než příjem ...to je celá věda 😉

sarkad2856
13. únor 2020

@kudynovaveronika Dala jsem se na low carb dietu , holky na instagramu mají recepty a hlavně výsledky, trochu více procházek a kg jdou dolu . Piju čaj pravidelně z Eurony a super za 14 dní mam dole 3,5 kg

sudylichozrout
13. únor 2020

@sarkad2856 3,5 kg za 14 dnu? Si uplne odpalis organismus. Zdrave hubnuti je tak max. pul kila tydne. A to rikam max. Plus je k tomu treba posilovat svalovou hmotu. Vykaslete se na keto, lowcarb, paleo a podobne kraviny, co huntuji telo a po vysazeni strili fest jojo efekt a zacnete jist s rozumem. Zakladem je mensi prijem nez vydej. Cili nezrat tolik a hybat se.

sarkad2856
13. únor 2020

@sudylichozrout no tak to nevím , říkala mi paní co jdu k ní na měření , že je možné že to mohla být i částečně voda , já mám pohybu celkem dost , musím to něják podpořit jídlem , po zhoršení štitné žlazy to prostě nechce jít dolu

katkapavlik
13. únor 2020

@sudylichozrout jojo tak to je pravda 😭 já jsem se nechala do ketodiet ukecat před Vánocemi a hrůza 😨 a hlavně mraky peněz v prdeli 😁 a všechna kyla byla hned zpatky. Změna jídelníčku hlavně žádné hladovění ovoce zelenina a pohyb to je základ a jde to i bez prášků a speciálních diet 😁

dashyyy
13. únor 2020

@kudynovaveronika stáhni si kalorické tabulky a zkus zjistit, jaký máš výdej/příjem a tím bych začala.. než spoléhat na tablety nebo nesmyslné diety 🙂

sudylichozrout
13. únor 2020

@sarkad2856 Ano, ale to proste neni spravne. Spravne hubnuti je pozvolne a ne to, ze se totalne odvodnis a buh vi co. Ledviny, jatra, srdce... Tohle vsechno ti podekuje za takovou zatez.

sudylichozrout
13. únor 2020

@katkapavlik Jj. Tak to je. Drzim palce, at shodis kila setrne a trvale 🙂

piskoteka
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
13. únor 2020

@kudynovaveronika Upravit jídelníček a hejbat se. Nic jiného. A jde to i bez zázračných pilulek, která z tebe stejně jen vytahají prachy a výsledek žádnej 🙂 Jídlo je prostě základ ze 70%. Jednou někde psala paní něco podobného, že nemá čas si takhle chystat jídlo, že má rodinu, že to nestíhá nebo že nemuže rodině jen tak změnit jídelníček... Takže je prvně na čase si uvědomit, že tvoje rodina v tom nemusí jet s tebou..

katkapavlik
13. únor 2020

@kudynovaveronika já sem v těhotenství přibrala úžasných 20 kylo 😁 schazuji už 19 měsíců je to běh na dlouhou trať. Za tu dobu mám dole 16kylo a pomalu se blížím ke své původní váze pro upřesnění já mám pouze 154cm a váha byla přes 80kg. Takový malý soudek, ketodiet jsem vše akorát posrala, myslela jsem že to urychlim,ale naopak vše se vrátilo jojo efekt 😁 chce to pevnou vůli. A vydržet budu držet palečky 👍

katkapavlik
13. únor 2020

@sudylichozrout děkuji 😁

petulejan
13. únor 2020

Koupila jsem si kuchařku na zdravá jídla a během šesti týdnu šest kilo dole. Skus to. Obden,podle počasí,jedu s kočárem a mám cíl aspoň devět tisíc kroku. Základ je jist bez tuku a aspoň pětkrát denně menší porce. Na prášky se vykašli,jojo efekt zaručen.

meronym
14. únor 2020

@katkapavlik Vazne nekdo muze napsat “kylo”?