Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

frederik_konecny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neft13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
outofoffice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamilahomolkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darija06
6. čer 2022

Ať už se pustíte do jakékoliv diety, tak je potřeba mít pevnou vůli a vydržet to, protože ten výsledek je potom neuvěřitelný.

jpavlu
17. srp 2022

1. Pohyb
2. Málo sacharidů (nejiíst sušenky, sladkosti, chipsy, nepít limonády a džusy, omezit ovoce, pečivo, brambory, bílou rýži)
3. Jíst více vlákniny (zelenina, luštěniny, celozrnné pečivo místo bílého) - vyberte, co Vám osobně chutná jako příloha
4. Jíst více bílkovin (maso, ryby, tvarohy, vejce, luštěniny) - vyberte, co Vám osobně chutná.
5. Nebát se zdravých (tj. hlavně nesmažených) tuků - takže klidně plnotučný tvaroh, avokádo, rostlinné oleje, semínka a ořechy.

Vlastně je horší sníst 2 suché bílé rohlíky nebo vařené brambory než mísu luštěnin se 2 vejci nebo celozrnný semínkový chleba s trochou nutely.

emakrul
25. srp 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

U mě zafungovala jednoznačně keto dieta 🙂 Opravdu mi pomohla nadobro zatočit s kily navíc 🙂

emakrul
26. lis 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Mě pomohla keto dieta a to konkrétně ta od ketodiet.cz za mě je fakt skvělá 🙂 Nápoje jsou výborný a i další věci co nabízí 🙂 Zhubla jsem 8 kilo a jedu dáááál 🙂

klarkahany
31. bře 2023

Ahoj, už roky bojuji po dětech s nadváhou a když něco zhubnu, tak to zase rychle naberu, protože čas na cvičení nemám a v práci pořád sedím. Máte některá zkušenosti s proteinovkou? Přesněji, zajímají mě hlavně zkušenosti s ketodiet.cz? Za jakýkoliv názor budu vděčná, díky.

lilian2111
31. bře 2023

@klarkahany žádná dieta není na udržení dlouhodobé váhy. Dostaneš se kam chceš a pak se vratis k tomu na co jsi byla zvyklá 🤷🏻‍♀️ Hýbat se. Pohyb. Po práci, před prací. Nic jinýho nepomůže.

fionkaa
3. dub 2023

@klarkahany Jo tahle dieta je dobrá, ale je potřeba si váhu potom více hlídat jak píše Lilian. U ketodiet máš i poradce, tak se jich na vše zeptej a uvidíš sama

sannykolarova
28. kvě 2023

Pomohla mi s hubnutím keto dieta..ta je fakt bezva🙂 tu co jsem si vybrala mi náramně sedla.. a opravdu se dá díky ní dobře zhubnout..chce to jen vůli to vydržet 😀 a přidat i víc pohybu a nějaké to cvičení a jde to samo

everme
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
abdejl
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristynakasackova
1. zář 2023

Budete se divit ale mně nejvíc pomohla permanentka do fitka, co jsem dostala k narozeninám. Ale jde o to, abyste opravdu chtěli se sebou něco dělat. Pak vybrat vhodný fitko, kde si můžete vybrat přesně to, co vás baví. (kruháče, pilates, yoga, kardio). je toho spousta. A na závěr dobrá rada, po výkonu si dopřejte odměnu, třeba v podobě wellness. Jestli se mohu podělit, tu permici mám v zone4you, tak jestli jste někdo z Brna, ráda vás tam uvidím.🙂

tresinka2204
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenanna
3. pro 2023
Uživatel lenanna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenanna.

Já na radu kamarádky zkusila KetoDiet a překvapilo mě jak snadno a rychle jsem začala hubnout. Shodila jsem 10 kilo a váhu si pořád držím, protože jsem potom postupně přecházela na vyváženou stravu, našla jsem u nich i super recepty a rady a ty jídla mi moc chutnají, doteď si objednávám jejich kaše a proteinové nápoje 🙂

kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulen
12. pro 2023

@miarosa vazit a zapisovat jidlo. Pomohla mi aplikace kaloricke tabulky 🙂