Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

dalja789
13. bře 2018

upravit stravu, sportovat, pít vodu a občas nějaká proceduta, třeba dětox těla. Pomáhá to. je to o hodně učinnější než nějaké prášky

klara25275
16. kvě 2018

Mi pomohla až kombinace každovečerního běhání na běhacím páse a l-karnitinu, konkrétně tohoto typu https://www.behshop.cz/p/penco-l-karnitin-1400-... . Rozhodně doporučuju taky zkusit používát před cvičením.

eldam3
27. kvě 2018

Uprava zivotniho styl, spravna strava a dobry spanek, za den se urcite hodne hybat. 🙂 a potom muzes dosahnout se svym telem cokoliv

eldam3
22. čer 2018

Daljo, detoxy jsou taky ok, a vycisti to telo, ale nesmis je delat moc casto..

eldam3
23. čer 2018

Vrana80 naprosta pravda 🙂 s tebou mohu souhlasit, me to tez pomohlo a moc

toini
20. zář 2018

přidám svůj tip. při kojení jsem dost přibrala. prcek byl extra žrout. jakmile se kluk odstavil, hledala jsem něco přírodního na hunutí. Hlavně jsem potřebovala snížit příjem. pomohla mi rozpustná vláknina Twiggy, která mi chutná a jím ji pořád jako udržovací. zhubla jsem všechna nabraná kila (zhruba 8 kil) během tří měsíců

merope
20. zář 2018

Psychoterapie za pomoci holotropního dýchání - srovnala jsem si psychiku, snížila stres, začala se mít opravdu ráda, vyřešila pár dalších psychických problémů a pojednou zjistila, že do svého těla nechci cpát nekvalitní a špatné jídlo, že se nepotřebuji přejídat blbostmi. Takže co jsem měla před tím problém (jíst racionálně, dost ovoce a zeleniny a vůbec všechno to, co prostě víme, jenom neděláme), tak to najednou šlo samo. Jo a taky jsem začala pravidelně denně cvičit (ale jenom asi 20 minut + sem-tam procházky). Za půl roku přes 10 kilo dolů. Před tím jsem se vyloženě trápila s asi 7 kily a váha už prostě dolů nešla. Teď jsem teda asi 2 kila nabrala, ale to je na 10tt normální 🙂. Aneb ano, váha šla dolů, psychika v pohodě a pojednou jsem těhotná.

kikyska
21. zář 2018

@merope To je hodně zajímavé. právě se zajímám o eft metodu a tam se dají odblokovat "bloky" z minulosti, které jsme si v podvědomí nějak vytvořili, a může to dopadat i na tělesnou váhu

kikyska
21. zář 2018

@toini měla jsem to podobně. Po porodu jsem byla téměř na původní váze, ale pak Elinka začala jíst často a kila byla nahoře. Děkuji za tip na Twiggy. Vypadá dost zajímavě. Užíváš ji pravidelně nebo i vynecháš? Pravidelnost u mě totiž pokulhává ☹

merope
21. zář 2018

@kikyska Nevím, jak přesně funguje eft, zkusila jsem to holotropní dýchání, tam se taky dostaneš k ledasjakým blokům z minulosti. Já v tom měla i týdenní pobyt, kde bylo 2x dýchání a pak další techniky práce se symboly a zrovna v tom týdnu jsem dost pracovala na prostém: "Mít se ráda." protože když se člověk má rád, tak se přece nebude ničit špatným jídlem.

dominnno
5. lis 2018

mně pomohla poradna, dostal jsem se díky ní z 120kg na 105kg, a dále už si jedu dle sebe, potřeboval jsem jen "motor" abych věděl jak na to

eldam3
23. led 2019

Já začala s kamarádkou chodit do fitka, když si najdeš parťáka, který tě vytáhne z postele tak to jde vždy líp .)

katchka02
4. únor 2019

Určitě to chce v první radě upravit jídelníček. Já nejsem zastánce klasických diet, ale zdravého životního stylu. Více zeleniny, méně tucneho. A i tak občas zhresit, ať z toho života něco máme 😆 teď jsem objevila novou zmrzlinu od Breyers Delights, která má jen 350 kalorií v půl kilovem balení. Tak hresim asi trosku častěji, ale zároveň bez vycitek 😆 Já jsem ji kupovala v Bille, ale viděla jsem ji i v letáku z Albertu 😉

merope
4. únor 2019

@katchka02 Dívám se na složení - je ta zmrzlina opravdu dobrá nebo jenom míň kalorická? Nechápu proč jsou všechny zmrzliny v poslední době neskutečně přeslazené. A tady vidím, že místo klasického cukru tam narvou jenom umělá sladidla, která jsou při hubnutí taky dosti nedoporučená (kvůli slinivce a problémům potom s inzulínem).

evika1992
19. únor 2019

Nastudovat si základy stravování a cvičení, poté zajít za odborníky- napčříklad jako já do svět zdraví a tam to s nimi prokunzoltovat své problémy a výsledky se dostaví. Ze začátku ti někdo musí pomoct a pak už můžeš po roce sama vše... 🙂

evika1992
19. únor 2019

@katchka02 Zmrzlina není tak hrozná. Nejdůležitější je držet si kalorický deficit a prostě podle toho se odvíjet..

eldam3
25. únor 2019

Každý se snaží jíst podle sebe, nedrzte zbytecne hladovky. snazte se jist co muzete a vite ze vam to neublizi a navic mit zdravy pohyb a uvidite ze vsechno jde kdyz se chce

doubrafka
20. kvě 2019

Ja se taky snazim porad se ovladat, ale třeba vecer to proste nevydrzim a poradne se nadlabnu.. Nemate prosim někdo doporuceni i na něco co by mi navodilo pocit plnosti a ja nemela furt nutkani se tak prejidat? Diky

larascont
20. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@miarosa zkoušela jsem různé diety atd a nakonec jsem si nechala sestavit jídelníček na míru do toho jsem zařadila pohyb jen doma posilovna není nic pro mě a šlo to ze začátku rychleji byla to pro organismus změna časem se to zpomalilo ale šlo to

luckylee
20. kvě 2019

Na FB skupina Nizkosacharidove (lowcarb) stravovani pro zdravi a hubnuti.
Nikdy jsem se necitila lip a nejedla vic.😄 Jako bonus behem 5ti mesicu 17kg dole.☺

jankol
20. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

ja si myslim ze nejlepsi je upravit jidelnicek a vynechat rychle cukry a kdyz pridas nejaky ten pohyb jako ze je venku uz hezky tak treba beh a nebo kolo, brusle tak to pujde skoro samo

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz
petravanova258
7. črc 2019

@luckylee Nízkosacharidovky jsou top, hlavně pro začátečníky 🙏

adypro
7. črc 2019

@miarosa Mně pomohl přerušovaný půst, lehká forma pro ženy, koukni třeba na video od Margit Slimákové, pokud nevíš o co jde.

drep
7. črc 2019

Běh

alisebk1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucasice
26. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Mě pomohlo začít vařit v parním hrnci.

odoll
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eldam3
27. únor 2020

kvalitní treninky a dobra strava

petravanova258
29. dub 2020

@adypro Přerušované hladovění nebo půst také není cesta. Doporučuji to čem jsem osobně zkusila a to je dieta od Prodietix.cz, 19kg dole, váhu si držím a jojo efekt nenastal.