Hubnutí pro tlusťošky 🙂

z.u.z.
24. kvě 2016

Ahoj holky, jsem 3 měsíce po porodu a už musím něco dělat. V těhotenství jsem nabrala jen 7kg, které šly v podstatě dolů ještě v porodnici, takže jsem na své předporodní váze. ALE - už ta byla šílená🙂 Momentálně mám 96,5 kg na výšku 170cm a chci se sebou něco dělat, protože když ne teď tak kdy? Mám jedno dítě - chlapečka a výmluvy typu nemám čas na cvičení a na správné jídlo tudíž považuji za kecy, malý mi spinká i přes den.. Nikdy jsem u ničeho pořádně nevydržela.. V ostatních skupinách jsem našla jen holčíny co hubnou z 56 kg - haha, to nepovažuji za srovnatelné, proto bych ráda, aby v naší skupince byly ženy vyšší váhové kategorie a mohly jsme porovnávat výsledky a navzájem se motivovat..Kdo do toho půjde se mnou? Pro ilustraci uvádím asi měsíc a půl starou fotku, ve spodním prádle ode mne nečekejte, nenechám se zavřít za veřejné pohoršování🙂

kathy_smilca
Autor odpověď smazal
Zobraz
pulecp
14. čer 2016

K tématu zvu na skype konferenční hovor - info ve skupině Emoční terapie: https://www.modrykonik.cz/group/6695/?post_id=8...

venny83
30. čer 2016

Ahoj, co muzu za me na hubnuti doporucit jsou sacharidove vlny. Za necely mesic 6 kilo dole a co je hlavni, vaha zustala stejna i po vlnach. Jen je potreba se k tomu trochu hybat 😎

baja8
1. črc 2016

Ahoj,taky bych se chtěla přidat.Mám za sebou pár neúspěšných pokusů..kdy jsem jedla málo a pak nastoupil jojo efekt.Takže jsem si řekla dost.Měřím 180cm a vážím 88kg a musím s tím konečně něco udělat.Mohla bych se prosím taky přidat do skupinky?Určitě sem taky patřím 🙂

nurbanu
2. črc 2016

@effka84 ahoj, myslíš, že bych se mohla přidat k vám do skupiny? Nějak se mi nechce jít do veřejné... 🙂

petapetruska
2. črc 2016

Ahojda,můžu se přidat i já? ...po porodu jsem teda dýl-9 měs. a poporodní kila mě netrápí....trápí mě už ty předtěhotenský 😀 a cvičím,snažím se.....mám 82kg a je to teda děs běs.....dííík 😀

petapetruska
2. črc 2016

@venny83 mě se zdají sacharidové vlny jako pěknej drasták,nic moc zdravýho...je to spíš pro sportovce na vyrýsování...jako vím,že se po tom zhubne...aby ne při takovym jídelnčku,ale......🙂