Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hubnutí pro tlusťošky 🙂

z.u.z.
24. kvě 2016
Ahoj holky, jsem 3 měsíce po porodu a už musím něco dělat. V těhotenství jsem nabrala jen 7kg, které šly v podstatě dolů ještě v porodnici, takže jsem na své předporodní váze. ALE - už ta byla šílená🙂 Momentálně mám 96,5 kg na výšku 170cm a chci se sebou něco dělat, protože když ne teď tak kdy? Mám jedno dítě - chlapečka a výmluvy typu nemám čas na cvičení a na správné jídlo tudíž považuji za kecy, malý mi spinká i přes den.. Nikdy jsem u ničeho pořádně nevydržela.. V ostatních skupinách jsem našla jen holčíny co hubnou z 56 kg - haha, to nepovažuji za srovnatelné, proto bych ráda, aby v naší skupince byly ženy vyšší váhové kategorie a mohly jsme porovnávat výsledky a navzájem se motivovat..Kdo do toho půjde se mnou? Pro ilustraci uvádím asi měsíc a půl starou fotku, ve spodním prádle ode mne nečekejte, nenechám se zavřít za veřejné pohoršování🙂
anakolut
24. kvě 2016
Ahoj, mám váha je 98 kg na 168 cm výšky. Nevím, jestli jsem teď připravena hubnout, ale taky mě štvou ty hubnoucí 50 kilové, jak se hroutí ze své tloušťky.
effka84
24. kvě 2016
@z.u.z. ahoj, kdyby jsi chtěla, tak máme soukromou skupinku. Ale přijímáme jen aktivní členky, protože si sdelujeme i soukromé věci a fotky. A je spousta holek co má zájem o přidání a pak o nich není vědět. Tem bez kompromisu rusime členství😉
78marcela
24. kvě 2016
Já jsem (opět) připravena hubnout, ale až po státnicích, který mám příští pátek. Teď si statečně obaluju nervy čokoládou. Je to hnusný, ale je to tak. U mě by veřejné pohoršení budilo i zveřejnění váhy, jen řeknu,ze z 90kilo bych byla nadsena.
z.u.z.
autor
24. kvě 2016
@effka84 to by bylo super, kdyžtak se sama vyhodím🙂 já prostě chci jen motivaci a s někým to sdílet🙂)
lady_giraffe
24. kvě 2016
Jestli to je aktuální fotka, tak se mi nechce věřit, že máš váhu, jakou píšeš... Tipla bych Tě o 20kg lehčí 😉
z.u.z.
autor
24. kvě 2016
@anakolut @78marcela Vítejte holky, tak prima, jsem se trochu bála, že jsem tady sama kdo nechce hubnout z 50 kg🙂)
z.u.z.
autor
24. kvě 2016
@lady_giraffe to jsi hodná, ale jsem taky šikovně natočená trochu z boku🙂 Ještě k té váze, podle mě je váha prostě jen číslo, každý vypadá trochu jinak a i dva lidé se stejnou váhou můžou vypadat jinak.. ono vlastně ani nejde o váhu, ani o cm.. jde o to se cítit fajn a to já teď už trochu přestávám.. a na porod se nemůžu vymlouvat věčně🙂
lady_giraffe
24. kvě 2016
@z.u.z. To máš recht, že nejde o nějaké kilogramy.. Ale o celkový pocit, jestli se v těle cítíme dobře 😉 Ať Ti vyjde tvůj plán 🙂
78marcela
24. kvě 2016
@z.u.z. do takových diskuzí se radši nezapojuju. Ale přidám se fakt až po státnicích. v pátek je mám, v sobotu a neděli budu buď slavit nebo zajidat žal a v pondělí 6.6 začnu tvrde makat.
z.u.z.
autor
24. kvě 2016
@78marcela Prima, tak mám první parťačku! Neboj, já na tebe počkám🙂
benny7
25. kvě 2016
já se teprve chystám, ale bohužel nejdříve za 4 měsíce. Až odložím v porodnici baťoh 😃 nyní mám 82kg a každým dnem to stoupá, obávám se, že půjdu rodit se 100kg 😕
JInak já se chystám na posilovnu a co mi bylo doporučeno tak expreska. Je to prý neintenzivnější cvičení, ale je to jen ve větších městech, což naštěstí v Brně máme. Já bych ale uvítala i nějaké hubnutí v těhotenství, aspoň na nohy
aknel72
25. kvě 2016
@effka84 mohla bych poprosit o přidání do soukromé skupiny? 😉
benny7
25. kvě 2016
@lady_giraffe mě taky nikdo netipuje, že mám 82kg. On je pokaždé jinak člověk stavěný. Ale bohužel ta váha je nekompromisní
pandabox
25. kvě 2016
@benny7 ja takyc hci hubnout v tehu,,,mam ted 72 kg..vyska 165..loni jsem mela 62 kg..a jsem na zacatku tehu teprve🙂

Mam ted dve aplikace: merim si kalorie /dela to svagrova a uz ma 10 kilo dole/ a chodim nordic walking 3 krt tydne cca 7 km..a jendou az dvakrat tydne chodim do fitka..fakt nechci v tehu nabirat..uz takhle si nepripadam pohodlne a hlavne mi skoro nic neni..
benny7
25. kvě 2016
@pandabox měříš jako já. Já bohužel nemůžu moc chodit, jelikož jsem po úrazu s kolenem. Snažím se aspoň chodit co mi to dovolí, ale nic moc to není. Funím jak parní válec. J8 měla v loni vlétě 55kg, takže pro mě šílený nárust. A to mi tloustnou i nohy, které jsem měla vždy štíhlé a nikdy v nich zásadně nepřibrala, vše mám nahoře.
denca101
25. kvě 2016
No děvčátka já jsem v 36tt a mám 93kg a 170cm takže taky nic moc 😞 po porodu se určitě budu snažit dát dolů všechny kila. V těhotenství sem nabrala "jen" 13kg zatím ale ta váha je děsivá. Chtěla bych alespon 70kg. No po porodu to začnu pořádně řešit a vám všem přeji hezké výsledky 🙂
petrajavor
25. kvě 2016
@z.u.z. taková skupinku tu už je https://www.modrykonik.cz/group/7062/
hromka35
2. čer 2016
@effka84 do soukromé skupinky holek bojovnic s nadváhou bych se taky ráda přidala...nadváhu mám celý život, ale ted to vidím jako jednu s posledních šancí s tím něco udělat. 10 měsíců po porodu 8kg víc než před těhotenstvím. a tehdy to taky nebyla žádná hitparáda. takže budu ráda za tipy, zkušenostia jenom takové to ženské sdílení.. 🙂
z.u.z.
autor
2. čer 2016
@78marcela Ahoj, státnice te čekají zítra? Držím palce!
z.u.z.
autor
2. čer 2016
holky, skupina konečně vytvořena🙂 Poslala jsem vám pozvánku, snad ji máte všechny. Těším se na drbárnu🙂 https://www.modrykonik.cz/group/7499/
78marcela
2. čer 2016
@z.u.z. jojo zítra díky.
sabatko
2. čer 2016
@z.u.z. ahoj, prosím o přidání do skupinky, snažím se váhu zredukovat už půl roku, začala jsem na 89 kg a nyní tedy 81 při 168 cm. Takže předpokládám, že požadavek splňuji 😉
78marcela
6. čer 2016
@z.u.z. odstatnicovano a jdu nato;-)
frndafrrr
6. čer 2016
@benny7 ahoj! Ksybys pak hledala partacku rada se pridam! Taky po porodu. 🙂 Mám 89kg, ale na mou vysku a stavbu, jsem starasne prasisko.😃 No v minulém těhotenství jsem přibrala jen 3kg, tak teď uvidím.
z.u.z.
autor
6. čer 2016
@frndafrrr těšíme se na tebe!
frndafrrr
6. čer 2016
@z.u.z. Děkuji, no jen abyste už nebyly twiggy 😃
benny7
6. čer 2016
@frndafrrr určitě budu ráda. Bude to makačka, ale já nemám na výběr, jelikož se musím vlézt do svých riflí veliksti 36-38, jinak nemám v čem chodit 😃
tinuse
13. čer 2016
Vyborne,konecne normalni vaha 😃 .Muj pribeh je takovy,ze sem vzdycky byla burt :-| . Nastesti se moje nejlepsi kamaradka pred 4mi roky vdavala a me to nakoplo a zhubla sem 15kg,neuveritelny uspech a drzela sem si to az do ted,nez sem koncem roku otehotnela.Dokud sem hubla a videla ubitek na vaze a veci mi byli vetsi a vetsi,moc mi cviceni bavilo a verim tomu,ze bude bavit kazdou z vas ,kdyz uvidite ten uspech.Jenomze pak se vaha zastavi,vase telo vypada uz tak jak ste chtela,ale porad chcete vic.Samozrejme uz to moc neslo a tak sem zustala na svych 70kg pri vysce 183cm a byla sem moc spokojena.Ale celou dobu sem rikala,jak se tesim,az budu tehotna,ze uz nebudu muset cvicit a hlidat se a proste si to budu uzivat. Prislo to a ja mam ted ve 25tt 100kg 😃 😃 😃 . No jako je mi ze me spatne,ale verim si a doufam,ze po porodu,jak jen to bude mozne,zacnu zase cvicit a zdrave jist a kg pujdou dolu,ale netusim jak bude vypadat telo 😃 . Takze takhle to vypada u me 🙂 . Takhle to proste dopadne,kdyz nekdo zhubne a pak se na vse vyprdne .
tinuse
13. čer 2016
Vyborne,konecne normalni vaha 😃 .Muj pribeh je takovy,ze sem vzdycky byla burt :-| . Nastesti se moje nejlepsi kamaradka pred 4mi roky vdavala a me to nakoplo a zhubla sem 15kg,neuveritelny uspech a drzela sem si to az do ted,nez sem koncem roku otehotnela.Dokud sem hubla a videla ubytek na vaze a veci mi byli vetsi a vetsi,moc mi cviceni bavilo a verim tomu,ze bude bavit kazdou z vas ,kdyz uvidite ten uspech.Jenomze pak se vaha zastavi,vase telo vypada uz tak jak ste chtela,ale porad chcete vic.Samozrejme uz to moc neslo a tak sem zustala na svych 70kg pri vysce 183cm a byla sem moc spokojena.Ale celou dobu sem rikala,jak se tesim,az budu tehotna,ze uz nebudu muset cvicit a hlidat se a proste si to budu uzivat. Prislo to a ja mam ted ve 25tt 100kg 😃 😃 😃 . No jako je mi ze me spatne,ale verim si a doufam,ze po porodu,jak jen to bude mozne,zacnu zase cvicit a zdrave jist a kg pujdou dolu,ale netusim jak bude vypadat telo 😃 . Takze takhle to vypada u me 🙂 . Takhle to proste dopadne,kdyz nekdo zhubne a pak se na vse vyprdne .
tinuse
13. čer 2016
To jsem to popleta,chtela sem jen opravit chybu a vlozila sem podruhe nedopatrenim 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli