Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

kopecnap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruzitec
12. lis 2014

@travellka prosím napište mi,kam jste chodila.Děkuji 😉

ruzitec
12. lis 2014

@travellka
@tamara79 Tamarko,pěkný večer.Prosím podělte se semnou o nějaké ty vychytávky.Budu po neděli začínat,tak ať vím na čem jsem.Děkuji moooc.Pa Jana 🙂

ruzitec
12. lis 2014

@sitrola
Dobrý večer.Tak to tady tak pročítám a nevím,zda mám vůbec začínat.Tak trochu se bojím ztráty peněz a ne kil.Prosím z Vašeho hlediska ,jestli je to možné písněte co nekupovat od nich jelikož bych to zakoupila v potravinách a ve kterých.Děkuji Jana 😉

lucisa
12. lis 2014

Nečetla jsme celou diskusi, jen mě zaujal titulek.
Mám vlastní zkušenost z jara.
Začala jsem v půlce března a skončila s nimi po cca 2 měsících, zhubla jsme 13 kg a cca 1 kg se mi vrátilo. Ale to proto, že už striktně nedržím jídelníček, polevuji.
Kdybych ho držela stále, asi jdou kila dolů dál....
Co mi vadilo, byly právě ty "povinné" koupě přípravků.
Z nejmenovaného zdroje (jejich bývalá dietoložka) jsme se dozvěděla celý marketing.
Výrobky neublíží, ale poměr kvalita cena je přemrštěný. Jídelníčky jsou celkem v pohodě, dá se to dodržovat, co nevyhovuje, řeknete a dají jiný. Výhodou je pravidelně měření a vážení, kdy dietoložka to dělá úplně stejně, tak jsou ty rozdíly pěkně vidět.
Samotné výrobky možná budou trochu podpůrné, ale rozhodně šíleně drahé, dát za jednu müsli tyčinky téměř 60 kaček, na to fakt nemám.
Vláknina se dá koupit kdekoliv ve zdravé výživě, stejně jako ostatní věci.
Vyhovovaly mi i celozrnné chlebíky, ale ty jsem objevila i třeba v Ikei - v porovnatelném a dokonce o něco lepším složení a hlavně o polovinu levnější.

Takže za mě - můžete zkusit, ale připravte se, že každá návštěva vás přijde cca na 400-500 kč za výrobky, když si je nevezmete, jednou vám to projde, ale příště už na vás budou tlačit.
Takže já chvíli chodila, mám jídelníčky, recepty a když budu chtít zase do toho šlápnout, nemám problém sama.
A za ušetřené prachy raději nakoupím zeleninu, ovoce, kvalitní maso nebo šunku.

Víceméně vám tam shrnou základy správné stravy, doporučí přidat pohyb a hlídat si pravidelnost a pitný režim.
Mi hodně pomohlo i zvýšení příjmu vody, vynechání bílého pečiva a výrobků z bílé mouky a pravidelnost v jídle.

ruzitec
12. lis 2014

@lucisa dobrý večer,je možné mi poslat seznam výrobků ,které jste koupila v obchodě,v kterých a nahradila tak výrobky doporučené poradci.děkuji moc.jana

gabcapatis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
okok
23. lis 2014

@tamara79 . zdravím všechny holky🙂. Zjistil už někdo z Vás jiné figle jak si udržet váhu dele i když přestanu brát tu vlákninu? Naturhouse je opravdu drahý, leze hluboko do kapsy 😨 ALE s naturhausem se opravdu hubne moc dobře, pokud máte dost peněz. Jezdím tam skoro měsíc, ale zatím mám dole 3,5 kg. Čitím se lepé, nastartovalo mi to skvěle metabolismus,který byl úplně rozházený (nesnídala jsem ani nebědovala, no a večer víte jak to vypadalo☹ ) , ale kvůli ceně produktu budu muset odstoupit...

okok
23. lis 2014

@lucisa Zdravím a Váš příspěvek je vyčerpávající, jsem stejného názoru🙂. Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste mi mohla poslat nějaké nárazové diety mimo ananasové a okurkové. Děkuji moc. Světlana.

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabcapatis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ecomo
27. led 2015

@tamara79
Ahojky tady Jana. Prosím můžete mi poslat nějaké ty vychytávky popřípadě i diety, které vám předepsali. Já tam chodím také, ale finančně mě to zabíjí, jsem sama se studující synem. Moc děkuji

ecomo
27. led 2015

@lucisa Ahojky můžete mi poslat název těch chlebíků v Ikei, nebo třeba nějaké produkty mimo Natur, které máte vyzkoušené? Popřípadě jejich jídelníčky. Prosím a děkuji. Jana

kacabkaamisanek
23. únor 2015

neda mi to, abych do teto diskuze taky neprispela.
V Naturu jsem byla taky - v Olomouci - a byla a jsem naprosto spokojena. Neni to ani o jidelnicku, ani o diete. Proste vas premeri - coz nic nestoji - a vy se pak sama muzete rozhodnout, jestli date na jejich doporuceni, co jist (dle hodnot tuků a vody v tele) a nebo jestli si k tomu vezmete i jejich pripravky - to neni podminkou. Vzdy se s nimi da domluvit, ze si nemusite nic brat a prevazi a premeri vas a daji vam doporuceni.
Pro me to bylo o tom, ze jsem se naucila pravidelne jist, vic pit a tim se mi v tele neukladalo tolik vody a tuky se daly taky do pohybu.
Dalsi vec je ta, ze jsem tam zacala chodit i s moji mamkou - ktera ma cukrovku - a i ji sly kg dolů docela dobre. Hlavne neverila, ze neco vůbec shodí. Ustálilo jí to cukr, coz pro me osobne u ní byla daleko vetší výhra, jak nejaká ta kg dole.
Za me urcite ano, ale sama se predem rozhodnout - a klidne to rict i pani dietolozce - kolik jsem ochotna do toho investovat. Ale jak ríkam, nemusite investovat do podpurnych pripravku vubec nic a pouze se naucit správně jíst a pít 🙂 a i tak to jde 🙂 a hlavne se pak ty kg nevrací zpátky 🙂
takze tak 🙂

lydie5
24. únor 2015

23.2.jsem byla v NH zaplatila jsem 1400 za levanat plus,fibroki vlakninu,sušenky a suchary.Po 1 dnu hlad nemam,vše je chutné,ale velmi drahé.Bojím se že vlaknina vydrží sotva tyden .No uvidim po tydnu jak pujdou kila dolu.Začinám mužete mi poradit zda se dá neco nahradit/sušenky,suchary/?4x v mesíci tuto částku dát nemohu.diky

kacabkaamisanek
24. únor 2015

lydie5: ja jsem chodila jednou za 14 dni. 🙂 to vystaci i ta vlaknina, bohate. Vse zalezi, kolik chcete investovat, i bez tech podpurnych pripravdu vam pujdou kg dolů, pokud se naucite spravne jist a dostatecne pit. Ja jsem jedla 2 x denně a vypila jsem 2 kafe + mozna sklenici vody. Pak jsem se naucila jist 5-6 x denne a vypit 2,5 l vody a hned to slo poznat. Hlad jsem nemela nikdy, naopak jsem se citila večně přeplněná. 🙂
Tak hodně štěstí v hubnutí 🙂
A pokud chcete ty jejich pripravky a nemate na ne penize, tak to pani dietolozce taky reknete a ona vam to podle vasich potreb upraví 🙂 Opravdu to tak funguje. Alespoň v Olomouci 🙂

romana1010
25. únor 2015

@luisianna ahoj ja bych do tech pripravku z nemecka sla ale idkud jsi? Romana

romana1010
25. únor 2015

@tamara79 ahoj mohu se dozvedet par vychytavek? Take s nimi hubnu jsem zatim spokojena ale do penez to celkem leze i kdyz ve srovnani s predchozi dobou nenakupuji chaoticky hladova a neutracim za zmrzliny susenky cokolady apod. V tomto se mi rozpocet dostal do plusu. Dekuji

milhed
25. únor 2015

@tamara79

Tamaro, jsem na dietě s Natur Housem 3.den. Na první návštěvě jsem tam nechala tisícovku. Jelikož jsem krátce po mateřské dovolené, tak je každá koruna dobrá. Mohu Vás poprosit o nějaké ty vychytávky? Budu moc ráda, když mi napíšete. Je to rok, co jste byla v Natur House. Podařilo se Vám váhu udržet? 🙂
Děkuji. S pozdravem, Hedviga

lydie5
26. únor 2015

@kacabkaamisanek Moc dekuji za odpoved,máte pravdu, je to tom, být k sobě tvrdá a jíst pravidelně,zdravě a nepapat zbytečné kalorie.Po 3 dnech se cítím hubenejší v žaludku ,ale hlad někdy mám.Jaký má efekt jogurt s vlákninou po jidle do 20 min?Dala bych ho jako svačinu s ovocem za 2 hod,musím se zeptat.V ponděli jdu na kontr.dám vědět co nového .HEZKY DEN.

lydie5
10. bře 2015

Tak děvčata po 15 dnech mám 3 kg dole i cm jdou dolu, cítím se dobře, hlad nemám spíše chutě!Musím vydržet a chci ,bolí mně kolena.Tak někdy pa hezky večer i další dny......

anullinka
10. bře 2015

nnnn

anullinka
13. bře 2015

Ahoj všem.někam jsem napsala zprávu, ale bohužel se mi zde neukázala, ale na email mi přišly nějaké reakce.Takže znovu.Chtěla jsem se podělit o zkušenost v Natur.Také jsem tam šla,ale po dvou týdnech jsem se rozhodla, že jim nebudu platit tak hrozné peníze, třetí týden jsem jim to na rovinu řekla a byly docela v poho, a i by mi daly levnější výrobky, ale myslím že to máme všichni jen v hlavě.Pokračuji sama dál a jde to taky.Byl to takoví dobrý start u nich. Nechala jsem tam za dva týdny 2tisíce a přectava, že každý týden dám tisíc korun je hrozná, to si raději opravdu koupím zeleninu atd.která je teď poměrně drahá.Už jsem si zvykla pečivo jako takové mi nechybí,jím jen žitno pšeniční chléb ráno.Hodně piju 2 až 3litry denně vody.Dvakrát týdně cvičím a opravdu ty centimetry mizí.Moc se nevážím, ale i tak 5kg taky je fuč.Chtěla bych pokračovat v dělené stravě, ale nějak se do toho nemůžu dostat a bojím se že zase přiberu, ikdyž kamarádka zhubla hrozně tou dělenkou a to opravdu jí co chce, jen střídá ty zvířátka a s květinkou.Tak všem držím palce.

janikamiku
26. bře 2015

@dolda Ahoj, také jsem skoro už třetí týden u Natur house no a docela o nich pochybuji, a ráda bych tě poprosila zda by jsi mi poslala pár těch jídelníčku. moc děkuji můj email je Janasg@seznam.cz. Ještě jednou moc děkuji

jancaha
27. bře 2015

@tamara79

Ahoj Tamaro,

prosím, můžeš mi zaslat pár rad či vychytávek k potravním doplňkům z NH? CO mohu a kde koupit levněji? Docela mě to zajímá. Protože jejich doplňky jsou přece v trošku vyšší cenové hladině.

Děkuji za info a přeji hezký den 🙂

Jana H.

jalempl
27. bře 2015

taky jsem zacala chodit do natur house tak jsem zvedava zda to neco pomuze ale ceny tech vyrobku jsou dost velike a taky bych sla do toho jestli to vyjde lio a cim vic nas bude tim se to postovne rozdeli

hlakat
27. bře 2015

Ahoj, ja tam jednou sla na pohovor a oznamili mi ze me poslou na vikendovy kurz a ze budu moct sestavovat jidelnicky a pracovat jako nutricni poradce. Po teto zkusenosti si myslim, ze je to pouze tahani penez z lidi...

anullinka
28. bře 2015

@hlakat Ahojky. Jen by mě zajímalo, jestli jsi tam přišla zhubnout nebo žádat o místo? Příjde mi to směšný.

anullinka
28. bře 2015

Holky po jaké době se vám zarazilo to hubnutí? Já teď už třetí týden mam asi stopku, jen 1cm dole 😠 pokračuji pořád stejně, zatím to nevzdávám 😉

luciana76
30. bře 2015

@luisianna
Ahoj, myslím že když si budeš kupovat ty přípravky jinde tak z toho ty poradkyně moc nadšené nebudou, oni z toho žijí...nikdo jim nic jiného nedá.... 😒