Běhání pro hubnutí

darca92
15. zář 2018

Ahoj má někdo zájem začít běhat v Praze 10? Jsem rok po porodu a místo hubnutí furt kynu.. Napadlo mě běhání a potřebuju parťácku/ky. Zatím o běhání hledám informace ( jak dýchat a jak vydržet co nejdéle a neumrit po prvním km) 😬😁

klea81
16. zář 2018

Spíš než na běhání bych sázela na zdravou a vyváženou stravu o běhání ti napíšu sz s mými začátky 😉

emilkamilka
17. říj 2018

super na vytvarování těla, ovšem šíleně z toho bolí kolená, klouby

darca92
autor
17. říj 2018

@emilkamilka já potřebuju vytvarovat.. Zatím chodim, na kruhac. Musím se nejdřív dát trošku do formy

lalusheee
17. říj 2018

@darca92 běháním nezhubneš. 70% hubnutí je jídlo a pokud nejsi zvyklá běhat doporučuji upravit jídelníček a začít s rychlou chůzí. Rozhodně doporučuji zjistit a hlídat si svojí tepovou frekvenci při které začneš hubnout samozřejmě dodržovat vhodný jídelníček protože bez správného jídla nikdy nezhubneš běháním si akorát vytvoříš dobrou fyzickou kondici Ale pokud nebudeš dodržovat stravu bohužel. A pokud chceš zpevnit a vytvarovat tělo rozhodně to běháním nejde. Doporučuji zařadit silový trénink nebo trénink s vlastní vahou ale silový trénink je pro tvarování a formování postavy nejlepší.

cumaceka
17. říj 2018

@lalusheee behanim jsem zhubla. samozrejme je to vic faktoru dohromady.