Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hubnutí po porodu

zouhev
22. črc 2019

Ahoj holky. Potřebovala bych poradit, při kojení místo hubnutí přibírám. Malá má sice už 8.měsíců, ale do jídla se jí moc nechce a tak je na mateřském mléce celkem závislá. Ale mne už přestalo bavit přibírání, už se na sebe nemůžu koukat. Jde o to že bych chtěla začít běhat, běhala jsem i před otěhotněním. Ale mám strach že se pak sníží tvorba mléka. Nemáte s tím někdo zkušenosti a nebo se obávám úplně zbytečně?

michaelllas
AMBASADORKA
22. črc 2019

@zouhev Myslím, obáváš se zbytečně🙂 Já po celou dobu kojení cvičila, běhala 3 x týdně a nemělo to žádný vliv. Jen se nedoporučuje cvičit/běhat těsně před kojením, kvůli údajné změně chuti MM...

malinkaelinka
22. črc 2019

Neboj se, jsem na fb v obří fitness skupině (80 tisíc členů) a je tam plno plně kojících a zároveń sportujících holek 🙂 A jinak základem hubnutí je výdej vs. příjem, sport je super na tvarování postavy, ale pokud mu neuzpůsobíš jídelníček, zázraky se nestanou 🙂 Já se hodlám ke sportu vrátit co nejdříve po porodu (samozřejmě s ohledem na dítě, hojení atd.), nehodlám čekat 🙂 Ale já teda přiměřeně sportuju celé těhotenství.

zouhev
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zouhev
autor
22. črc 2019

@michaelllas dekuji

zouhev
autor
22. črc 2019
majina89